7955 відвідувачів онлайн
14 413 85

Засновнику "Повернись живим" Дейнезі запропонували посаду заступника міністра оборони: "Погоджуся, коли переконаюсь, що зміни можливі"

віталій,дейнега

Засновник благодійного фонду "Повернись живим" Віталій Дейнега розповів, що його можуть призначити заступником міністра оборони з питань цифрової трансформації.

Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Я наразі дуже близький до призначення на посаду заступника Міністра оборони з питань цифрової трансформації. ... Насправді, це не далеок перша пропозиція, і за час повномаштабної війни, і в принципі. Я навіть збився з ліку скільки їх було починаючи з 2014го року. Були і пропозиції рівнем повище. І навіть цієї ж посади", - розповів він.

"Щоб не було маніпуляцій. Ця пропозиція старша за скандал з яйцями. Він тільки прискорив призначення на пару тижнів. Більше ніяк вони не пов‘язані. Більше того скажу, свого часу від неї я вже раз відмовився", - додав він.

"Журналістська робота дозволила побачити війну під новими кутами і переконатись, що при такій диспропорції ресурсів з супротивником, нашими перевагами може бути лише технічна і мотивація. За мотивацію відповідає Генеральний Штаб. А от за технічну може взятися Міністерство. І мої дві вищі освіти (ІТ та МВА) тут згодяться. Я завжди забороняв новим підлеглим на третій день на роботі починати робити категоричні заяви з експертним виразом обличчя. Тому не планую це робити і сам. Перші 100 днів роботи не збираюсь давати інтервʼю чи виступати по ТБ. Попереду багато роботи. А в графі "стаж на державній службі" у мене гордо стоїть 0 днів. Менеджерська і технічна освіта у мене завжди з собою, але держслужба – це вже новий фах. І я не хочу робити заяв, яких потім буду соромитись. ... Я розумію, що зараз ставлю на кон роками зароблене імʼя і що люди, які нещодавно мене хвалили дуже скоро почнуть хейтити в коментарях і не тільки. Чомусь найбільше я очікую "привітань" саме з громадського та журналістських секторів, до яких сам поки що належу. Дуже хочу в цьому помилятися, але життя покаже.

Проблема в тому, що підчас війни ЗСУ стають сакральними (і це правильно), армію не критикують (навіть за діло). І я це підтримую. Але хтось має бути цапом відбувайлом для народної люті. Ним історично є Міністерство Оборони як цивільний орган, який звинувачувати можна. Це нормально, хоч і не завжди конструктивно. З цих причин очолюючи відомий фонд я максимально уникав публічної конфронтації з Міністерством, розуміючи що завдам більшої шкоди загальній справі ніж користі, якщо на неї піду. Навіть в ті моменти коли я правий. Оскільки я збираюсь в своїх рішеннях виходити з того що буде краще для ЗСУ, а не громадської думки чи клубка інтересантів, які є майже при кожному підрозділі більшості міністерств, я очікую можливих атак на мене вже з самого початку каденції", - наголосив Дейнега.

Далі він розповів про епізоди своєї біографії, які можуть стати приводом для його критики.

"Щоб не було сумнівів в мені зараз я обіцяю щорічно і добровільно проходити поліграф з подальшою публікацією його результатів. Проходити на тему чи я не займаюсь корупцією і чи не будую собі "свічний заводик". Так само на вході я попереджаю, що будь-хто хто запропонує мені хабаря чи натякне на щось подібне ризикує бути викритий і покараний, незалежно від його нинішнього статусу та репутації. Я можу стати жертвою якоїсь дуже хитрої схеми через брак бюрократичного досвіду, але публічно вам обіцяю зробити все що цього уникнути і точно не бути її ініціатором чи бенефіціаром, як я не був у Фонді. І що підтверджу на поліграфі і в декларації", - зазначив Дейнега.

"Але якщо я таки зайду на посаду – то ось що буде далі.

Буде карт-бланш від Міністра – дозвіл на рішення, які я вважатиму правильними у сфері своїх повноважень. Буде жорстке наведення пріоритетів і чистка від кадрів, для яких ІТ сектор МОУ міг стати сферою їх інтересів чи можливістю не піти в військомат, або служити в армії тільки на папері, не приносячи реальної користі. Я не буду намагатись подобатись. Буду набирати проактивну команду і робити те що краще для ЗСУ. Повірте, це сподобається не всім. І частина тих хто може почати зі мною воювати зараз мають репутацію чесних і пухнастих.

Всі майбутні підлеглі можуть розраховувати від мене на чесність і прямоту, на яких я будую всі стосунки. Всі хто має інтереси, любить будувати інтриги, хоче зі мною "порішати", просто відбуває номер чи намагатиметься зі мною воювати будуть замінені по мірі знаходження кращих і підуть на ринок праці (якщо це цивільні) або шукатимуть кращого місця для військової служби.

Всі ж, для кого похід у владу є актом служіння та можливістю найбільш ефективно допомогти країні та чиї компетенції будуть потрібні, можуть не хвилюватися.

... Я не планую залишатися на цій посаді більше двох років і дуже старатимусь піти раніше, але лишивши після себе добрий і функціонуючий без мене організм. Організм, який працює виключно в національних інтересах і за який не соромно.

 ... Для всіх хто вже починає мені писати про всяк випадок нагадаю те що часто казав 10 років тому: відкати не беру, про все інше говорити готовий.

Тепер останнє. Наступні два дні у мене заплановані зустрічі і дзвінки з ключовими партнерами у владі, Збройних Силах а також з частиною потенційних критиків. Тільки після того як я переконаюсь що зміни можливі і заручусь підтримкою моє особисте рішення стане остаточним", - резюмував Дейнега.

Топ коментарі
+23
заходити потрібно з командою, якщо без однодумців, то посада зжере
показати весь коментар
13.02.2023 20:26 Відповісти
+21
Віталій нормальний хлопець,але з ворюгами не уживеться. Але це гарний крок влади,аби зберегти Рєзнікова на посаді - готові на будь що,але залишити свого.
показати весь коментар
13.02.2023 20:28 Відповісти
+13
серед злодюг не будешь порядним
показати весь коментар
13.02.2023 20:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
серед злодюг не будешь порядним
показати весь коментар
13.02.2023 20:24 Відповісти
тебе треба... ти ніколи н крав і не брехав
показати весь коментар
13.02.2023 20:26 Відповісти
не брехав-точно..
показати весь коментар
13.02.2023 20:29 Відповісти
Я лише не крав
показати весь коментар
13.02.2023 20:30 Відповісти
А свое "недоплаченное" забирал?))) Понятие украсть у каждого разное)))
показати весь коментар
13.02.2023 21:07 Відповісти
Уже не погано !
показати весь коментар
13.02.2023 20:40 Відповісти
По перше вимагати від Зермаків пройти поліграф.
показати весь коментар
13.02.2023 21:59 Відповісти
Не суди по собі
показати весь коментар
13.02.2023 22:52 Відповісти
заходити потрібно з командою, якщо без однодумців, то посада зжере
показати весь коментар
13.02.2023 20:26 Відповісти
Якщо не зжере то підставлять.
показати весь коментар
13.02.2023 20:47 Відповісти
будуть "палки в колеса" пхати на кожному кроці!!! Підставляти, саботувати, брехати.......!!!!
показати весь коментар
13.02.2023 21:22 Відповісти
багато тексту!!! Явно не той....
показати весь коментар
13.02.2023 20:26 Відповісти
Пообіцяли диван повний баксів. Щоб рєзніков не робив, завжди буде брехуном і крадієм, бо один раз кардинально опозорився.
показати весь коментар
13.02.2023 20:37 Відповісти
Віталій нормальний хлопець,але з ворюгами не уживеться. Але це гарний крок влади,аби зберегти Рєзнікова на посаді - готові на будь що,але залишити свого.
показати весь коментар
13.02.2023 20:28 Відповісти
Чим він гарний ?
Гарніший за Чмута,чи Пердулу ?
показати весь коментар
13.02.2023 20:49 Відповісти
Чмут і віджав у Віталія його фонд, який той заснував у 2014.
Віталію набагато більше довіри, він айтішник.
показати весь коментар
13.02.2023 23:17 Відповісти
"...Навесні 2020 року засновник та керівник фонду Віталій Дейнега передав управління організацією ексміністерці у справах ветеранів https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D0%B4%D0%B0_%D0%9E%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B0_%D0%92%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0 Оксані Коляді https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B8%D1%81%D1%8C_%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D0%BC#cite_note-23 [23] , але невдовзі вона залишила цю посаду. В листопаді 2020 року «Повернись живим» очолив ветеран, колишній морський піхотинець, співзасновник https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%B9 «Українського мілітарного центру» , волонтер https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0%BC%D1%83%D1%82_%D0%A2%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%81_%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Тарас Чмут https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B8%D1%81%D1%8C_%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D0%BC#cite_note-24 [24] ."
показати весь коментар
14.02.2023 07:22 Відповісти
просто так за здорового глузду (а у Віталія його побільше, ніж у вас із нами) від свого дітища не відмовляються.

А заступник - це трохи більше за радника, але, по суті, нічого не вирішує.
показати весь коментар
14.02.2023 11:52 Відповісти
Гундосік теж на виборах казав шо він "нормальний хлопець"

(шо це взагалі за термін? "нармальний пацан" - оце?)
показати весь коментар
13.02.2023 20:56 Відповісти
Там в коментах Віталій каже, що пропозиція була ще до яєчного скандалу.
показати весь коментар
13.02.2023 20:59 Відповісти
Яка різниця,коли була пропозиція? Це порядна людина,а таких там мало.
показати весь коментар
13.02.2023 21:04 Відповісти
До яєчного скандалу ще не було потреби спасати Резнікова.
показати весь коментар
13.02.2023 21:27 Відповісти
Баклани в коментах розмірковують про Віталія навіть не розуміючи хто він і що забабахав. Думаю, якщо він погодиться на посаду, то виставить такі умови що унеможливлять розкрадання на найвищому рівні, як зараз. Але чогось не вірю що дєрьмак піде на його умови. Понти поколотять та зіллють Віталія
показати весь коментар
13.02.2023 22:58 Відповісти
Потрібно розпочати з Міністра Оборони - а далі нехай набирає команду!!!!
показати весь коментар
13.02.2023 20:29 Відповісти
Пропоную когось с Цензора,дуже багато потужних,вумних....все знають,все зроблять.
показати весь коментар
13.02.2023 20:31 Відповісти
А ти себе нікчемним вважаєш??...
показати весь коментар
13.02.2023 20:34 Відповісти
Нікчемним для чого?
показати весь коментар
13.02.2023 20:38 Відповісти
Для всього...
показати весь коментар
13.02.2023 20:41 Відповісти
Для всього?Так не буває.Можеш перерахувати для чого.
показати весь коментар
13.02.2023 20:43 Відповісти
3 літри горілки можеш залпом випити?
показати весь коментар
13.02.2023 20:45 Відповісти
Краще на роялі, як найвеличніший.)
показати весь коментар
13.02.2023 20:49 Відповісти
Ні.А ти?
показати весь коментар
13.02.2023 20:50 Відповісти
Не знаю. Не пробував.
показати весь коментар
13.02.2023 20:59 Відповісти
показати весь коментар
13.02.2023 21:00 Відповісти
Спробуй,тоді напишеш.
показати весь коментар
13.02.2023 21:04 Відповісти
конкруси повинні бути на такі посади, а не черговий вождізм!
показати весь коментар
13.02.2023 20:43 Відповісти
"зайду на посаду" - вже апаратний жаргон
показати весь коментар
13.02.2023 20:32 Відповісти
"...дозвіл на рішення, які я вважатиму правильними у сфері своїх повноважень." Джерело:

Наче все правильно, але ця фраза мене бентежить.... ЗЕ! вважав правильним призначення А.Богдана на посаду очильника АПУ (всупереч законодавсту), він же вважав "правильним" розпуск ВРУ влітку 2019-го, все правильно було, на думку ЗЕ!, при призначенні очильників СБУ, Поліції, ОДА на півдні України, розформування військовіих частин на півночі, відведення військ з Харківщини.... Про будування доріг на основних напрямках повномаштабного вторгнення не писав тільки лінивий. Відхилене виділення коштів на 50млрд для армії, "травневі шашлики", "нагнітання істерики"....
І все це під гаслом "я вважаю правильним"...

Чомусь саме ця фраза мене бентежить... Добре що не "доцільність" дій - а то б взагалі довіри до слів не було б....
показати весь коментар
13.02.2023 20:36 Відповісти
Сравнение в данном случае неуместно...имхо
показати весь коментар
13.02.2023 20:43 Відповісти
еще как уместно
показати весь коментар
13.02.2023 20:45 Відповісти
Чому? Чи ви вважаєте, що єлюди, які абсолютно праведні і не заангожовані власним досвідом? Так, є такі люди, але їм від 1 дня до 3 років з моменту народження. А далі є вплив виховання, життєвий досвід, пропаганда (або подача новин під певним кутом - одне й те саме)...
Тому, коли доросла людина каже, що вчинить так, як вважає правильним - я зовсім не вважаю, що це буде правильним для всіх. Моє "правильно" відрізняється від вашого, хоча десь вони можуть і співпадати. В кожного своя дзівінниця життєвого досвіду і своє уявлення про благо для інших. Яскравий приклад - Чикотило чи той же Гітлер. Але можна ще навести "Полювання на відьом" в середні віки. І все це під гаслом "я вважаю правильним"

"Добрими намірами устлана дорога до пекла"
показати весь коментар
13.02.2023 21:28 Відповісти
В данном случае я имел ввиду деятельность Дейнеги и Зеленского с 2014 года...и,кстати,ненавижу слово "ВСЕ"...
показати весь коментар
13.02.2023 23:02 Відповісти
Так, як на мене, з 2014-го їх діяльність і не змінилась. І визнання помилок чи зміни світогляду немає й досі. Навіть словами, не те, що діями....

А якщо не таємниця, то чому вам не подобається слово "усі"?
Я розумію, коли під це поняття підганяють щось потрібне владі, але ж не усі те "зїдять".
Та й це поняття НІКОЛИ не відповідає дійсності, але відображає "думку більшості" - це зрозуміло.
показати весь коментар
13.02.2023 23:11 Відповісти
ну то єрмак рішає. бути чи ніт замом. а як що без блабла, то якщо корнями не сплівся з оним. незалізе. бо не з обойми.
показати весь коментар
13.02.2023 20:46 Відповісти
Допоки не спробуєш - не взнаєш.
показати весь коментар
13.02.2023 20:39 Відповісти
Фасад прикриють Дйнегою, а там знов чорт голову зломить.
показати весь коментар
13.02.2023 20:40 Відповісти
Ми вірим в тебе
показати весь коментар
13.02.2023 20:42 Відповісти
Може "йому"? Бо нашо вірити "в нього"? Він не міфічний персонаж - він існує!
показати весь коментар
13.02.2023 20:54 Відповісти
Який гарний хід перед кінцем своєї каденції. То скільки в нас буде заступників міністра оборони? Щоб всім закрити роти, то всім єлдак зробить посади? Геніально!
показати весь коментар
13.02.2023 20:43 Відповісти
А чому не Татарова?...
показати весь коментар
13.02.2023 20:45 Відповісти
Бо він рулить судами, навіщо йому красти яйця чи картоплю. Там заносять за кожне рішення мільйончики і без договорів, де потрібно ставити підпис.
показати весь коментар
13.02.2023 20:50 Відповісти
Гнилуватий тіпок з зраднюківської тусовки.
Питання.Якщо такий патріотичний,високопрофесійний чувак з двома вишками не був затребуваний в ЗСУ,і не рвався у військкомат(а може,й навпаки),яким чином він допоможе в МО,запрошений міністром-корупціонером-саботажником ?🤔
показати весь коментар
13.02.2023 20:47 Відповісти
Допоможе дуже якісно, на рівні МВА та з цифровізацєю проводити закупки яєць по 17 грн так, щоб більше не палитися!
показати весь коментар
13.02.2023 20:52 Відповісти
Удобная позиция. Лучше обсирать, стоя в стороне. Так победим!!!!!
показати весь коментар
13.02.2023 20:48 Відповісти
Та ні пане, не та позиція, що краще обкакати, а логіка. Чому чотири роки про це не думали, а ставили своїх і мародерили? А тому,що вже залишився рік і пішли спасати, відмивати свої шкури?
показати весь коментар
13.02.2023 21:10 Відповісти
Розказую саму просту схему: через свій Фонд проводити засоби і обладнання, яке передано західними партнерами Міністерству оборони безкоштовно!

По ітогу весь цей асортимент буде в ЗСУ, як і планувалося - люба перевірка продемонструє наявність. А зібрані з донаторів кошти можна покласти собі в карман. Бінго!
показати весь коментар
13.02.2023 20:49 Відповісти
Притула зі свої спутником-невідимкою теж приклад подібної оборутки! Міністр Рєзнік(ов) сказав "так, спутнік у нас, але фото з нього ми ніколи вам не покажемо" - і розпихали 600 млн по карманах!
показати весь коментар
13.02.2023 20:51 Відповісти
мойша .ти чого так засуетився. шо тебе так гризе..помовчь трохі дай людям між собою поговорити.де ви тіки беретеся
показати весь коментар
13.02.2023 21:17 Відповісти
Тобі зараз за кого стало абідна - за Дейнегу, Рєзнік(ов)а чи Прітулу?
мій мойша якщо шо тобі в рота не влізе, Кольйа!
показати весь коментар
13.02.2023 21:20 Відповісти
не просто ви мені вже наостопіздили в украіні.і не грози мені своім обрізаним недопалком .щенок.ти ще незнаеш що то таке
показати весь коментар
13.02.2023 21:32 Відповісти
А Вы не допускаете того, что спутники Притулы таки работают на благо ВСУ? Незаметно, тихо, не афишируя, но таки работают? И с чего Вы взяли, что кто-то должен Вам показывать фотки? Почему их должны Вам показывать? Чтобы Вы убедились в том, что Притула с Резниковым не ******** бабки?
показати весь коментар
13.02.2023 23:52 Відповісти
Це для кого таку ''подушку'' готують, для різникова, чи його наступника?
показати весь коментар
13.02.2023 20:53 Відповісти
Іти заступником до одіозного корупціонера порядній людині западло за визначенням. Значить вже готовий до скурвлення і заздрить тим хто "прихватизував" бюджетні потоки.
показати весь коментар
13.02.2023 20:56 Відповісти
Погодиться. І в схеми залюбки ввійде. Було вже таких патріотів
показати весь коментар
13.02.2023 20:56 Відповісти
Дерьмак сидить за кулісами і послаблює вплив фаберже Резникова на гонор Гнусавого.
показати весь коментар
13.02.2023 20:56 Відповісти
Тобто, варіант звільнити резнікова, навіть, не розглядається.
Завгосп рулює.
Ну, хоч дебіли знов поржуть, коли дізнаються на яку "помсту" у чорній скрині вони чьмутам і Ко донатили.
показати весь коментар
13.02.2023 20:59 Відповісти
Боюсь,що "лікувальна пігулка" у виді Дейнеги не допоможе.З корупцією краще боротися "хірургічними методами". А краще-комплексно.
показати весь коментар
13.02.2023 21:01 Відповісти
Пропоную Буткевича, до якого є довіра! Голосуємо!
показати весь коментар
13.02.2023 21:10 Відповісти
надеюсь у нового лицца хороший модный самокат
показати весь коментар
13.02.2023 21:14 Відповісти
Звісно якщо не буде повноважень, іти в цю гадюшню не треба.
показати весь коментар
13.02.2023 21:17 Відповісти
Не забуваємо, що практично всі активісти-патріоти- волонтери , хто розкручувався ЗМІ з 2014 року - заслані кремлівські козачки.
показати весь коментар
13.02.2023 21:18 Відповісти
Цього варто було чекати. Як поради давати то багато розумних, а як піти показати на ділі то одразу охочих немає.
показати весь коментар
13.02.2023 21:20 Відповісти
Цифровізація ЗСУ - то копійки, щоб відкликати увагу від плануємих оборудок навколо леопардів, літаків тощо
показати весь коментар
13.02.2023 21:29 Відповісти
Програмна декларація добра, а те, чи відповідає вона реальним справам, покажуть час і робота.
показати весь коментар
13.02.2023 21:33 Відповісти
Якось занадто розгорнута програма, ще й "перші 100 днів" - ніби в президенти пропонує і погоджується піти, хоча це лише в заступники і на таку посаду просто призначають, а не обирають. І явний натяк на відбілювання Резнікова чи будь-якого міністра оборони фразою "...Але хтось має бути цапом відбувайлом для народної люті..."
показати весь коментар
13.02.2023 21:45 Відповісти
На прикладі одного схваченгого за яйця міністра , котрий мабуть здав кришу - соратника по бізнесу Єрмака в обмін на подальшу довіру з ДОВІРЕНИМИ ПЕРЕВІРЕНИМИ ЗАХОДОМ КАДИДАТУРАМИ замісників ТАК Й ОНОВЛЯТЬ КОРУМПРВАНІ СТРУКТУРИ ... у добру путь ,

Ось наприклад АндрійчШевченко відповідатимем за напрямок НАТО та ЄС

1994 року закінчив школу Аламіди (Каліфорнія, США

1998-1999 рр. - Кореспондент програми "Обличчя світу" телекомпанії Нова мова, кореспондент радіо UBN (Нью-Йорк

1999-2002 рр. - автор та ведучий Кореспондент Голосу Америки (Вашингтон, США).

2005-й - перший віце-президент Національної телекомпанії України. Разом із головою НТКУ https://file.liga.net/persons/taras-steckiv Тарасом Стецьківим працював над створенням громадського телебачення.

2005-2006 рр. - експерт міжнародної громадської організації "Інтерньюз-Україна".

24 вересня 2015 року президент України https://file.liga.net/persons/petr-poroshenko Петро Порошенко призначив Андрія Шевченка послом України у Канаді.

8 вересня 2017 року по 25 серпня 2021 року - представник України в Міжнародній організації цивільної авіації (за сумісництвом).

25 серпня 2021 року президент https://file.liga.net/persons/vladimir-zelenskii Володимир Зеленський https://news.liga.net/politics/news/zelenskiy-uvolil-shevchenko-s-doljnosti-posla-v-kanade-ego-naznachil-poroshenko-v-2015-godu звільнив Андрія Шевченка з посади посла України у Канаді.
показати весь коментар
13.02.2023 21:50 Відповісти
Заступник це безглуздо.

Назначити його на МО, а ось заступником можна Резнікова, Буданова чи ще когось нехай консультують, але влада буде в того хто знає як краще.
показати весь коментар
13.02.2023 21:55 Відповісти
Потрібно змінювати систему. Доки безтолковий клоун займає місце президента, а єрмак крутить системою - нічого на краще в державі не зміниться. Нічого йому самому не вдасться зробити. Просто шкода хлопаку. А пропонують - бо хочуть з"їсти. Не подобається чим він займається і що в нього добре виходить. Хлопче, не дай себе зганьбити зеленими виродками!
показати весь коментар
13.02.2023 21:56 Відповісти
В ЗСУ залишиться тільки Резніков. Він нас захистить!
показати весь коментар
14.02.2023 13:12 Відповісти
кто это такой? впервые слышу
показати весь коментар
13.02.2023 23:24 Відповісти
А може і Буці чи Чеботарю запропонувати, щоб замутили на млн по пам'яті на схемах!!!
Сидять затихарилися, як і держсекретарі з купою замів на потоках!!
показати весь коментар
14.02.2023 00:25 Відповісти