5657 відвідувачів онлайн

Серед науковців у Москві проводять агітаційну роботу щодо мобілізації, - Генштаб

мобілізація

У Москві розпочалась агітаційна робота щодо мобілізації стосовно науковців.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на зведення Генерального штабу ЗСУ.

"У Москві розпочалась агітаційна робота щодо мобілізації стосовно науковців. Зокрема, з персоналом науково-дослідного інституту "Полюс", який є провідним науковим центром Росії в галузі лазерних технологій, проведено роз’яснювальну роботу про соціальні гарантії та пільги мобілізованих осіб", - йдеться повідомленні.

Топ коментарі
+9
да шо їм роз'яснювати по морді та швабру в дупу тім хто відмовиться. цеж РОССІЯ
показати весь коментар
14.02.2023 07:58 Відповісти
+7
Вони не знають де брати пірамідки для гіперболоїда. Інженер Гарін забрав секрет з собою.
показати весь коментар
14.02.2023 08:12 Відповісти
+5
А роз'яснюють легко: шо, самый умный? ученый? супротив народа? мы вчера котов душили, душили....
показати весь коментар
14.02.2023 08:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
да шо їм роз'яснювати по морді та швабру в дупу тім хто відмовиться. цеж РОССІЯ
показати весь коментар
14.02.2023 07:58 Відповісти
А роз'яснюють легко: шо, самый умный? ученый? супротив народа? мы вчера котов душили, душили....
показати весь коментар
14.02.2023 08:35 Відповісти
А вчені - такі: ...у самих револьвери найдутся
показати весь коментар
14.02.2023 09:02 Відповісти
Не проще ли создать некий аппарат под условным названием "гиперболоид" и провести разъяснительную работу среди тех, кто проводит разъяснительную работу? Никто больше не сунется с разъяснениями. И все, и живи с миром. Но такого не будет. Кацапу проще сдохнуть, чем нормально жить.
показати весь коментар
14.02.2023 08:02 Відповісти
Вони не знають де брати пірамідки для гіперболоїда. Інженер Гарін забрав секрет з собою.
показати весь коментар
14.02.2023 08:12 Відповісти
Есть некий мистер Гордон, у него были когда-то. Может чего еще и осталось
показати весь коментар
14.02.2023 08:29 Відповісти
в ******** нехай візмуть. там своя "тесла" вже є, свій "епл" також є, повинні й пірамідки бути.
показати весь коментар
14.02.2023 08:59 Відповісти
Чернь вже підгребли, тепер взялись за них. Будуть в шанцях створювати лазерні гармати.
показати весь коментар
14.02.2023 08:04 Відповісти
При Сталіні людей ставили перед вибором: здохнуть у таборі чи працювать за миску перловки по спеціальності Зараз - те саме: або йти на фронт або створювать "вундерваффе"
показати весь коментар
14.02.2023 08:23 Відповісти
ніби то кандітат наук або профффесор в чорний пакет не влізе .. як простий касаб
показати весь коментар
14.02.2023 08:29 Відповісти
Не скажіть. В них яйцеголовими числяться, в основному, аставшієся єврєї. Це голокост в пакетах
показати весь коментар
14.02.2023 09:07 Відповісти
всі зберуться на землі обітованій у чорних пакетах така їх доля
показати весь коментар
14.02.2023 09:31 Відповісти
Давайте хоч не будемо про їхні методи мобілізації...
показати весь коментар
14.02.2023 08:29 Відповісти
Значить квитки на рейси до Вірменії, Грузії та Казахстану ще подорожчають через наплив бажаючих
показати весь коментар
14.02.2023 08:37 Відповісти
фільм "Де жавю" - Вот пожалуйста - их профессура готова к бою, а наша только и умеет смотреть в микроскопы и охотиться за бабочками!
показати весь коментар
14.02.2023 08:54 Відповісти
Це точно!
Як в кіно

А в дійсності кандидат наук мав броню від сталіна, бо той хоть і душегуб був, але знав що цінність і продуктивність роботи науковця вища за підсобного робітника
А тут - в лазерному інституті агітують в окопи "ваньками"
показати весь коментар
14.02.2023 11:43 Відповісти
Є там на кацапії один "наукІвець",нещодавно з України переїхав. Цікаво,з ним те ж роз'яснювальну роботу проводять?
показати весь коментар
14.02.2023 09:00 Відповісти
Аякже, він же і досвід має, дадуть йому ввєрєнную дівізію
показати весь коментар
14.02.2023 09:04 Відповісти
Зам комдива по лазарам? 😂
показати весь коментар
14.02.2023 11:44 Відповісти
Ага, за сумісництвом...по чесанню крашанок
показати весь коментар
14.02.2023 11:49 Відповісти
Згадалось, як він журналісту каже - "іді сюда, я тєбє голову атрєжу". А само здриснуло, і жомову яму покинуло, фсьо шкандаль закончифсь
показати весь коментар
14.02.2023 12:11 Відповісти
два.. там ще е один проффесор.януковіч
показати весь коментар
14.02.2023 10:41 Відповісти
Звичайний казенний **********. Рило наверху дає команду агітувати за війну серед вчених.

Інше рило в погонах приходить до ректора, збирає працівників в актову залу та з папірця зачитує казенну політінформацію.

Потім наверх подається звіт про виконану "роботу".
показати весь коментар
14.02.2023 09:00 Відповісти
На жаль, ще є особи з залишками мозку в засрашинців... Ну не мєнтов та податківців же у військо тягти?
показати весь коментар
14.02.2023 09:05 Відповісти
Товарищи ученые, доценты с кандидатами!
Замучились вы с иксами, запутались в нулях
Сидите, разлагаете молекулы на атомы
Забыв, что разлагается чмобик на полях

показати весь коментар
14.02.2023 09:33 Відповісти
Как это правильно.
Работа науковців пригодится при рытье окопов.
Думали отстдеться за компом с краденым софтом.
показати весь коментар
14.02.2023 09:47 Відповісти
Прекрасна новина. Менше науковців - менше новітньої зброї.
Але, скоріше за все, агітаційною роботою справа і обмежиться.
Кацапи не настільки дурні. У важливих спеців точно є бронь.
показати весь коментар
14.02.2023 10:02 Відповісти
Я не понимаю почему их называют мобилизованными? В военкоматах они подписывают контракты, они контрактники. Они вполне могут сказать, что денег мало, подписывать контракт не буду, или ещё какую причину найти. и ничего им за это не будет. Но они подписывают, и воюют за большие деньги. А словом "мобилизованный" они прикрывают свою алчность.
показати весь коментар
14.02.2023 10:38 Відповісти
як казав косой. був у мене друг професор 3 класа образованія.
показати весь коментар
14.02.2023 10:39 Відповісти
Це мордорська забава, цвяхи мікроскопом забивати. Гойдаааа.
показати весь коментар
14.02.2023 12:18 Відповісти