7959 відвідувачів онлайн
16 077 47

В Україні масштабна повітряна тривога (оновлено)

тривога

Зранку 14 лютого у низці областей України оголошено повітряну тривогу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на онлайн-карту повітряних тривог.

Наразі тривогу оголошено у всіх регіонах, окрім Сумщини.

За даними телеграм-каналів, у Білорусі злетів МіГ-31К з військового аеродрому "Мачулищі". 

Станом на 9.17 тривогу оголошено по всій Україні. 

Станом на 10.58 по Україні пішли відбої повітряної тривоги. МіГ-31К приземлився на військовий аеродром "Мачулищі". Пусків ракет не зафіксовано.

Топ коментарі
+15
один миг всю страну на уши ставит? До Энгельса достали, а до этих Мачулищ в разы ближе.
показати весь коментар
14.02.2023 09:33 Відповісти
+15
тому що внас досі при владі зелене прокацапське лайно яке готове лизати дупу кацапам !!!





показати весь коментар
14.02.2023 09:36 Відповісти
+12
У зелуп досих пор дипотношения и безвиз с белопарашей....какие там ответки ...
показати весь коментар
14.02.2023 09:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тварюки! Щоб вам пусто було.
показати весь коментар
14.02.2023 09:19 Відповісти
А чому не завдають ударів по білорусі?
В чому проблема??
показати весь коментар
14.02.2023 09:29 Відповісти
У зелуп досих пор дипотношения и безвиз с белопарашей....какие там ответки ...
показати весь коментар
14.02.2023 09:31 Відповісти
тому що внас досі при владі зелене прокацапське лайно яке готове лизати дупу кацапам !!!





показати весь коментар
14.02.2023 09:36 Відповісти
А ти хочеш дать Луці привід загорлать на всю країну: "Бяларусы! Наша "Маци-Радзина" в апаснасти! Украинские нацианалисты первыми напали на нашу страну!" Кращого "подарунка"для Путіна (щоб підштовхнуть білорусів до війни з нами) годі й чекать!
показати весь коментар
14.02.2023 09:36 Відповісти
Ну так звичайно. Ато путін нападе, не провокуйте. (( Вже чули дев'ять років тому.😍
показати весь коментар
14.02.2023 09:39 Відповісти
Нема нічого гіршого ніж "придурок з ініціативою" Хочеш повоювать? Ну так іди, воюй Хоча-б під Бахмут! Там уже зараз війна іде!
показати весь коментар
14.02.2023 09:53 Відповісти
ти сам придурок, але без ініциативи , тому п"здуй під Бахмут - і розповідай там , що ні треба провокувати путіна, складайте зброю і таке інше 🤑
показати весь коментар
14.02.2023 09:57 Відповісти
Я "там" уже був (тільки в інший час та за інших обставин) Тому не треба мені розказувать - що мені робить Поїдь сам і "скуштуй" війни А потім розказуй, де, коли, як, і якими силами воювать! А то поналазите на форум і "рішаєте стратегеми" - а самі окопа викопать нездатні! У китайській армії практикували колись двотижневі збори для старшого офіцерського складу НВАК - перевдягали у солдатську форму і направляли на полігон - у якості рядових : щоб не забували "солдатського хліба" А ти його "не нюхав" у окопі - а вже "рулиш фронтами!
показати весь коментар
14.02.2023 10:06 Відповісти
Не піду ! Бо там постійно тобою місце зайняте
показати весь коментар
14.02.2023 10:20 Відповісти
Який ти молодець!!
показати весь коментар
14.02.2023 10:21 Відповісти
Я знаю Бо розумніший за тебе!
показати весь коментар
14.02.2023 10:28 Відповісти
всі розумово відсталі думають, що вони розумні(( 🤡
показати весь коментар
14.02.2023 10:36 Відповісти
Ну так саме "розумово відсталі" у якості "аргументів" використовують лайку та образливі висловлювання Наче ти! Дивлюся - ти навіть "захрестив" свій коментар з лайкою в мою адресу - щоб люди не бачили твій "рівень розвитку"
показати весь коментар
14.02.2023 10:57 Відповісти
а кацапи в лютому-квітні 2022 року звідки йшли на Київ, Бучу, Гостомель, Чернігів, тощо ??? недо-бульбофюрія і сам чіпсобий недофюрер вже у війні з Україною !!! тому усі військові обʼєкти на території чіпсової недобульбофюрії є законними цілями для ЗСУ !!! один раз по тому аєродрому вдарити - кацапи з*буться, так само як в енгельсі ...
показати весь коментар
14.02.2023 09:42 Відповісти
Тобі потрібна додаткова лінія фронту більше тисячі кілометрів? Ти радянський фільм "Приказ: огонь не открывать" ніколи не дивився? Рекомендую! У нас зараз там стоять заслони Під їх прикриттям формуються резерви та готуються мобресурси Звідти йде ротація військ на Донбас Тобі охота ув"язаться у відкриту війну з десятимільйонною країною? Тобі мало кацапського "м"яса " в Україні?
показати весь коментар
14.02.2023 09:50 Відповісти
я совкове-кацапське, комуно-нпацистьке окупаційне лайно не дивлюся принципова ... кацапи окупанти на кшталт сталіка, жукова, ватутіна та їх посібники, запроданці колоборанти на кшталт ковпака, кожедуба, щорса, котовського для мене не герої !!!
лінія фтонту з бульбофюреєю є і так, кацсапи коли схочуть звідти знову нападуть, якщо будуть маьти звичайно сили для нападу ... "ябатьки" так чи інакше вже воюють за кацапів !!! Тому Україна має дієти так само як діяв і діє Ізраєль по відношенню до Египту, Сирії, Лівану і так званої палестини !!!
показати весь коментар
14.02.2023 09:59 Відповісти
Він у них аусвайси в ході нападу буде перевіряти, і тільки "потім" заяву в поліцію оформить і скаргу на дії окупантів в ООН...щоправда за цей час Чернігівської області вже може не бути, а так все нормально. Не доводь, там без толку...
показати весь коментар
14.02.2023 10:07 Відповісти
так !! з допомою MG42 - машинвера великого Хуго Шмайсера, ще прозваного кацапокосилкою А.Гітлера !!!
показати весь коментар
14.02.2023 10:09 Відповісти
От з-за таких "принципових" і програються війни Бо противника знать потрібно! Вчителька моя колись розказувала що в 30-ті діти в школі відмовлялися вчить "фашистську" мову у школі А потім читав спогади командира розвідвідділу: " Солдат-разведчик докладывает: "На окраине села видел немецкую штабную машину Сидел в кустах в трёх метрах от них Офицеры разглядывали карту и между собой о чём-то говорили" "О чём говорили?" "А я не знаю - немецкий язык в школе не учил!"
показати весь коментар
14.02.2023 11:12 Відповісти
ти про що ??? я цей тупорилий кацапській сурждик, діалект, єпіранто зліплений нашвидкоруч більш як десятка мов знаю .... до чого тут це ???
показати весь коментар
14.02.2023 11:18 Відповісти
А я про те, що психологію ворога теж знать треба: щоб "буть в курсі" - як він себе поведе в тій чи іншій ситуації А той фільм я тобі для прикладу привів - бо там наші солдати стояли на кордоні і прикривали східні кордони від японського нападу І не могли реагувать на провокації - щоб не розпалить війну ще й в Сибіру (коли війська стікали кров"ю на заході) У нас зараз - та сама ситуація Тільки Росія грає роль Німеччини, а нам дісталася роль Червоної Армії Ну а БРСР - Японія От і думай!
показати весь коментар
14.02.2023 11:29 Відповісти
яку війну ??? імператорська Японія, на відміну від червоножопого, комуно-нацистького лайна, виконувала свій договір про нейтралітет з кацапською імперією (срср) до кінця !!! договір порушив дибіл йоська сталін (джугашваілі) після так званої "побіди" над 3Рейхом та так званого "асвабажденія", а по факту окупації усієї східної Європи !!! кацапи порушували взяті на себе договори завжди !!! як доказ почитай ноту оголошення війни 3Рейхом кацапській імперії зла 21.06.1941 року - німці там все написали про хитрожопість кацапів !!!
показати весь коментар
14.02.2023 11:38 Відповісти
Та ти що? А японці були такі "білі та пухнасті" Не "крути сракою" - я тобі чітко пояснив: Україні зараз невигідно провокувать війну з Білоруссю - ми й так упираємося з усіх сил на сході та півдні А вас, ДЛБЙБів, усе тягне "всєхпабєждатєльством" зайняться До війни корупцію "одною лівою" перемагали.... Демократію в країні за одну ніч "указом зверху" встановлювали.... Тепер - війну "малой кровью, на чужой земле!"....
показати весь коментар
14.02.2023 11:59 Відповісти
А ракети звідти це як називається, не напад?!!! Нехай бульбофюрер себе звинувачує. Горлато воно буде! За кацпаським крейсером нехай ''горлає''!
показати весь коментар
14.02.2023 10:07 Відповісти
Не заморочуйся, тому чоловіку аби похамити і покорчити з себе вумника
показати весь коментар
14.02.2023 10:10 Відповісти


Тобі потрібна додаткова лінія фронту більше тисячі кілометрів? Ти радянський фільм "Приказ: огонь не открывать" ніколи не дивився? Рекомендую! У нас зараз там стоять заслони Під їх прикриттям формуються резерви та готуються мобресурси Звідти йде ротація військ на Донбас Тобі охота ув"язаться у відкриту війну з десятимільйонною країною? Тобі мало кацапського "м"яса " в Україні?

Відповісти Видалити 3
показати весь коментар
14.02.2023 10:59 Відповісти
А те, що вони з біларашки (бульбостан) атаковали Києв це не напад? Не треба затуманювати очовидне.
показати весь коментар
14.02.2023 11:17 Відповісти
"Вони" - це ХТО? Білоруси? Покажи мені збитий літак чи вертоліт або льотчика білоруських ЗС .... Розбиту білоруську техніку в Україні .... Я її бачив (на відміну від тебе) Правда - лише на фото Але її розбили самі білоруси: під Михайло-Коцюбинським у березні БТГр білоруська збунтувалася і відмовилася йти на Чернігів де йшли бої наших з кацапами Солдати покинули техніку й пішли назад у Білорусь Прилетіли літаки і ту покинуту техніку розбомбили - "чтоб хахлам не дасталася"
показати весь коментар
14.02.2023 11:39 Відповісти
"Хитро" кацапы придумали

Взлетает один МИГ (и то не факт) и провоцирует тревогу
показати весь коментар
14.02.2023 09:32 Відповісти
Дрон розвідник залетів, на висоті 4000
показати весь коментар
14.02.2023 09:45 Відповісти
откуда знаешь? связи в пво?)
показати весь коментар
14.02.2023 11:07 Відповісти
один миг всю страну на уши ставит? До Энгельса достали, а до этих Мачулищ в разы ближе.
показати весь коментар
14.02.2023 09:33 Відповісти
Д'єрмаки не дозволяють-"ми жє нє ахрєсарі''! Та й бітум зеленим потрібен для асфальту!
показати весь коментар
14.02.2023 10:11 Відповісти
Кожна година повітряної тривоги коштує малому і середньому бізнесу України декілька мільйонів долярів...
І це із-за одного літака, який може нести один "кинджал"?
показати весь коментар
14.02.2023 09:40 Відповісти
...кожна
показати весь коментар
14.02.2023 10:28 Відповісти
Давно пора послать туда на аэродром беспилотник и пусть докажут что это наш.
показати весь коментар
14.02.2023 09:50 Відповісти
кому доводити?
їхня думка всім пох....
показати весь коментар
14.02.2023 10:47 Відповісти
дешевле его сбить, чем прятаться многомиллионной страной.
показати весь коментар
14.02.2023 09:54 Відповісти
Ачо, ктото прячется?
показати весь коментар
14.02.2023 10:46 Відповісти
Просто ідіотія із-зі якогось сраного пердольота всю країни раком ставими тривогою!
показати весь коментар
14.02.2023 10:50 Відповісти
А штоп не расслаблялись
показати весь коментар
14.02.2023 10:54 Відповісти
и чаво ента унтерменшевские рашашвайны тута не ненавистной украинской словянской мове расхрюкались истерично ?
показати весь коментар
14.02.2023 11:15 Відповісти
не треба сваритися тут, все рівно від нашої думки не змінять нічого, а тільки так, як вирішили, хоч то є чи дурня, чи ні..
показати весь коментар
14.02.2023 11:15 Відповісти
Мачулищи... Дрочилищи... Влагалищи...
показати весь коментар
14.02.2023 15:32 Відповісти
Прапорщик в Больших ******, перднет на плацу, и уже воздушная тревога.... может давно стоит "курильщика" туда заслать, с большой папиросой ?
показати весь коментар
14.02.2023 15:34 Відповісти