10177 відвідувачів онлайн
14 518 34

8 країн передадуть танки Leopard Україні, - Остін

леопард

Про це заявив глава Пентагону Ллойд Остін під час засідання у форматі "Рамштайн", інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Він зазначив, що США, Німеччина та Нідерланди нададуть Україні системи ППО американського виробництва Patriot. Своєю чергою Франція та Італія передадуть системи протиповітряної оборони SAMP/T.

Також Остін зазначив, що до танкової коаліції вже приєдналися десяток країн. За його словами, Німеччина, Польща, Канада, Португалія, Іспанія, Норвегія, Данія та Нідерланди передадуть танки Leopard, а США та Чехія - інше озброєння.

"США та Чехія дадуть танки на додаток до вже отриманих від Польщі Т-72", - заявив він.

Остін додав, що інші країни зголосилися допомогти у постачанні боєприпасів.

Глава Пентагону не розкрив деталей та термінів вказаної військової допомоги.

Топ коментарі
+12
сьогодні буде зашквар на пропагандонських каналах рашки
показати весь коментар
14.02.2023 13:00 Відповісти
+11
Да передавайте уже, хватит трындеть.
показати весь коментар
14.02.2023 12:24 Відповісти
+11
Ох зараз і понабігає пі.дорососійських тролів. У новині про зустріч Остіна з резиновим буквально пів години тому, якийсь троляка писав, що танки завернуть а тут на тобі!!!! 🤣🤣🤣
показати весь коментар
14.02.2023 12:32 Відповісти

Завантаження...