12634 відвідувача онлайн
15 425 19

Верховний суд виправдав директора сміттєвого полігону в Дніпрі Мєшковського. Справа сфабрикована, а виконувачі "команди" лишились при пагонах, - Філатов

мєшковський

Сьогодні Верховний Суд України підтвердив виправдувальний вирок суду першої інстанції та апеляції директору сміттєвого полігону Дніпра Едуарду Мєшковському.

Про це повідомив у фейсбуці мер Дніпра Борис Філатов, інформує Цензор.НЕТ.

"Незважаючи на те, що справа була сфабрикована, і прокуратура, і СБУ завзято переслідували безвинну людину роками. Добровольця та бійця батальйону "Донбас", - пише він.

Філатов також зауважив, що справу Мєшковського пов'язує із власним балотуванням на вибори мера Дніпра. 

"Система заручництва, обшуки у рідних, десятки автоматників на комунальних підприємствах, сотні "правоохоронців", які витратили мільйони платників податків в нікуди. А зрештою...Пшик. Нічого.…Вибори я виграв. Із результатом під 80 відсотків. Проте здоров'я і нерви невинних людей вже не повернути. Жодними виправдувальними вироками.…А ще ніхто не покараний. Усі виродки, які, виконуючи "команди", тупцювали довкола моїх підлеглих, ходили в їхніх квартирах чоботями по дитячих ліжках, лякали жінок-бухгалтерів автоматами, залишилися на посадах та при погонах. Продовжують нести службу та охороняти "закон", - пише Філатов.

"І скільки не кажи про справедливість, та в неї ніхто не повірить. Доки держиморди, які відпрацьовують політичні замовлення, не понесуть відповідальність", - резюмує мер Дніпра.

Топ коментарі
+10
Саме головне що слідчі не понесуть покараня і далі будуть фабрикувати справи
показати весь коментар
14.02.2023 17:20 Відповісти
+8
А хто в Дніпрі керував тоді СБУ? А хто керував прокуратурою? Навіть фактично ручний суд нічого не зміг винести, бо немає доказів.То хто бюуде нести не тільки політичну, а і кримінальну відповідальність?
показати весь коментар
14.02.2023 17:14 Відповісти
+5
Коноплі мабуть
показати весь коментар
14.02.2023 17:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А хто в Дніпрі керував тоді СБУ? А хто керував прокуратурою? Навіть фактично ручний суд нічого не зміг винести, бо немає доказів.То хто бюуде нести не тільки політичну, а і кримінальну відповідальність?
показати весь коментар
14.02.2023 17:14 Відповісти
не важливо хто в Дніпрі, суттєво хто в Україні...
показати весь коментар
14.02.2023 17:46 Відповісти
Та ні, викронували замовлення влади в Дніпрі. Вони направляли свої оперативні групи, вони видавали їм зброю і постанови, віони писали "документи" до кримінальної справи. На тих папірцях є прізвища і підписи. А прокурори санкціонували ті липові постанови і ставили на підпис прокурорську печатку.
показати весь коментар
14.02.2023 19:35 Відповісти
влада в Дніпрі то частина влади Держави. Як би у нас був не "лейтенант" очільником СБУ а людина яка переймалась безпекою Держави, хіба можливо б таке було? Якби Генпрокурор думав як притиснути "п'яту колону" хіба його обласний підлеглий фабрикував справи про колишнього війсковослужбовця? Навряд...Риба гниє з голови
показати весь коментар
14.02.2023 20:59 Відповісти
почитайте історію справи, справа почалась в 2019, фактично зелупа її й благословив
показати весь коментар
14.02.2023 18:21 Відповісти
Дякую. Тоді і стає все зрозуміло. Одобрямс дав рядовий квартальних військ баканов і їх дружбан генерал квартальних військ наумов.
показати весь коментар
14.02.2023 19:37 Відповісти
Саме головне що слідчі не понесуть покараня і далі будуть фабрикувати справи
показати весь коментар
14.02.2023 17:20 Відповісти
ну вот хоть убейте но не верю я в честного директора свалки, кладбища или пункта стеклотары
показати весь коментар
14.02.2023 17:22 Відповісти
как и в честного мера, прокурора, мента и эсбеушника
показати весь коментар
14.02.2023 17:40 Відповісти
однозначно
показати весь коментар
14.02.2023 17:46 Відповісти
Люди зазвичай судять про інших по собі.
показати весь коментар
14.02.2023 17:58 Відповісти
и обмануть меня не сложно, я сам обманываться рад. продолжай в том же духе и в этой стране ничего никогда не изменится. к сожалению за тридцать лет мы построили страну воров, взяточников и коррупционеров. можно закрывать глаза и говорить что это не правда. но это факт. и россия в чем то права, говоря что Украина это не состоявшееся государство. мы не справились. нам действительно нужно внешнее управление. вот только чье? не российское это точно. я за США. у них есть такой опыт после второй мировой.
показати весь коментар
15.02.2023 07:44 Відповісти
При пагонах? Яких рослин?
показати весь коментар
14.02.2023 17:26 Відповісти
Коноплі мабуть
показати весь коментар
14.02.2023 17:35 Відповісти
И силовики и нарики , и Гена , и Боря , и Беня --ВСЕ вы " белые и пушистые " ....... .....
показати весь коментар
14.02.2023 17:37 Відповісти
Все залежить від людської уяви.
показати весь коментар
14.02.2023 18:00 Відповісти
Треба позов на погони подати і вимагати велику компенсацію за травлю і репутаційні втрати. Ти ж Філатов юрист. Кошмарити знаєш як.
показати весь коментар
14.02.2023 17:51 Відповісти
Компенсацію невинна людина отримає тільки з бюджету України.
показати весь коментар
14.02.2023 19:38 Відповісти
ПЕДОФИЛАТОВ ПЕРВЫЙ ВРАГ ГОРОДА ! ЭТО САРКОМА НА ТЕЛЕ ДНЕПРА ПАРАЗИТИРУЮШИЙЙ ПЕДОФИЛАТОВ УГРОБИЛ НЕКОГДА ЦВЕТУШИЙ ГОРОД ,ПРЕВРАТИЛ ЕГО В ПОМОЙКУ ,ПЕРЕКРЫЛ МНОЖЕСТВО УЛИЦ ,ТРАНСПОРТНЫХ АРТЕРИЙ ГОРОДА ,ЗАБЛОКИРОВАЛ ЦЕНТР ,УЛ КОРОЛЕНКО ЯРЫЙ ПРИМЕР УПОРОТОСТИ МАРГИНАЛОВ...!УБИЛ МЕДИЦИНУ,ЗАКРЫТИЕ МНОЖЕСТВА АМБУЛАТОРИЙ ГОРОДА.ДОРОГИ ДНЕПРОПЕТРОВСКОЙ ОБЛАСТИ ХУДШИЕ В УКРАИНЕ И МИРЕ.В ГОРОДЕ КРОМЕ ПЕДОФИЛАТОВСКИХ МАФОВ НЕТ НИЧЕГО , ПАРДОН ЕЩЕ Есть КУЦЫЕ ОСТАНОВКИ КОТОРЫЕ СМОНТИРОВАЛИ С ГОВНА И ПАЛОК В ЗАМЕН ВЕЧНЫХ СССРОВСКИХ,

ПЕДОФИЛАТОВ ПРОСЛАВИЛСЯ КАК ЯРЫЙ БОРЕЦ С ЛАРЬКАМИ С ЗЕЛЁНЫМИ НАСАЖДЕНИЯМИ ИБО БОЛЕЕ ЧЕМ ОН, ДЕРЕВЬЯ НЕ ВЫРУБАЛ НИ КТО ,ГОРОД ЛЫСЫЙ,ЗАКРЫТИЕ 100ГО ЛИЦЕЯ ВСЁ ЭТО ДНЕПР ДЕТКА))) НЕКОГДА ЦВЕТУШИЙ ГОРОД ПРЕВРАТИЛСЯ В ДЫРУ В ОПЛОТ КОРУПЦИИ И БЕЗХОЗЯЙСТВОВАНИЯ ПРИ ЭТОЙ ЧУМЕ ИМЯ КОТОРОЙ ПЕДОФИЛАТОВ.
ТАКЖЕ РАЗРУШЕНИЕ ПАМЯТНИКОВ АРХИТЕКТУРЫ Исторически ЦЕННОСТИ ГОРОДА НЕ НУЖНЫ БЕСТОЛОЧАМ . ПИСАТЬ МОЖНО БЕСКОНЕЧНО НУ НИЧЕГО РАНО ИЛИ ПОЗДНО МОЖЕТ И ВЕРТОЛЕТ УПАДЕТ ВСЯКОЕ БЫВАЕТ ИЛИ ЧТО ТО ПРИЛЕТИТ И ДОСТИГНЕТ СВОЕЙ ЦЕЛИ ,А ЦЕЛИ БЫВАЮТ РАЗНЫЕ, НИ ЧТО НЕ ВЕЧНО ! ТЕМ БОЛЕЕ МНИМЫЕ КНЯЗЬКИ ...!
показати весь коментар
15.02.2023 22:56 Відповісти