7128 відвідувачів онлайн
2 345 37

У Німеччині за час війни стало в 7 разів більше українців

біженці,берлін,німеччина

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Європейську правду.

У 2022 році було зафіксовано близько 1,1 мільйона іммігрантів з України, повідомляє Федеральне статистичне управління у Вісбадені на основі попередніх результатів спеціальної оцінки.

Оскільки протягом року до Німеччини не лише приїжджали люди із зони бойових дій, але й виїжджали назад, статистика показує, що за минулий рік відбулася чиста імміграція з України в розмірі 962 000 осіб.

"Це означає, що чиста імміграція з України до Німеччини минулого року була більшою, ніж із Сирії, Афганістану та Іраку разом узятих у 2014 та 2016 роках", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+8
ще б в 7 разів зменшилась кількість московитів
показати весь коментар
16.02.2023 14:05 Відповісти
+8
Не надо нести х*рню, если не знаете. Приехать мог любой гражданин (кроме военнообязанных) независимо от области проживания и не надо было терять для этого документы. Никого не депортировали, если не совершалось злостное нарушение уголовного характера.
показати весь коментар
16.02.2023 14:49 Відповісти
+6
Интересно, а какое отношение к Европе, и в частности Германии, имеют Сирия, Афганистан и Ирак?... Бездуховно ведь или на халяву и уксус сладкий? Почему в богатые страны Персидского Залива не едут, к своим братишкам?
показати весь коментар
16.02.2023 13:58 Відповісти

Завантаження...