10248 відвідувачів онлайн

Глава МО Резніков: Передача винищувачів для України - питання одного-двох місяців

резніков

Західні країни дозріли до передачі бойових літаків Києву. Питання має вирішитися протягом одного-двох місяців.

Таку думку в інтерв'ю виданню "Бабель" висловив міністр оборони України Олексій Резніков, інформує Цензор.НЕТ.

"Щодо літаків, мені здається, вони дозріли. Деякі країни вже говорять про готовність вивчати наші екіпажі. А коли вони готові вивчати, це означає, що далі залишаються технічні питання. Моє відчуття - це питання місяців. І коли я говорю "місяців", це один-два", - зазначив Резніков. 

За словами міністра, Україна розраховує отримати щонайменше пів сотні літаків.

Ми спершу боротимемося за пів сотні, а потім за сотню. Реалістично, якби у нас була сотня літаків з різними можливостями виконання завдань, - це був би непоганий кейс. І він реалістичний, тому що кожна країна може дати 10-15 штук, і це не зменшить їхню обороноздатність", - зазначив він.

Топ коментарі
+15
Як ти вже підзаїбав зроби діло та говори , а то ваша звичка зешобли тількі піздіти язиком на марафонах та відосікі знімати
показати весь коментар
20.02.2023 11:43 Відповісти
+11
та закрий ти п*здак
показати весь коментар
20.02.2023 11:44 Відповісти
+9
Це вже якесь марення, тільки бачу фото цього поца, зразу згадуються яйця. Коли вже його знімуть?
показати весь коментар
20.02.2023 11:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Як ти вже підзаїбав зроби діло та говори , а то ваша звичка зешобли тількі піздіти язиком на марафонах та відосікі знімати
показати весь коментар
20.02.2023 11:43 Відповісти
Це вже якесь марення, тільки бачу фото цього поца, зразу згадуються яйця. Коли вже його знімуть?
показати весь коментар
20.02.2023 11:53 Відповісти
Ну і як ви його знімете до того як повісили? Спершу треба повісити.
показати весь коментар
20.02.2023 12:01 Відповісти
Поспішні заяви можуть затримати рішення щодо надання літаків Україні, - прем'єр Нідерландів Рютте Джерело:
показати весь коментар
20.02.2023 12:16 Відповісти
Шо там по яйцам?
показати весь коментар
20.02.2023 11:44 Відповісти
Яйця позеленіли.
показати весь коментар
20.02.2023 11:54 Відповісти
та закрий ти п*здак
показати весь коментар
20.02.2023 11:44 Відповісти
Повідомляють,що до Києва прибув Байден.Пуйло біситься
показати весь коментар
20.02.2023 11:45 Відповісти
2-3 тижні максимум!
чи вже на місяці переключились? коли це я пропустив
показати весь коментар
20.02.2023 11:45 Відповісти
Рєзников...
Якщо у вас єсть проблємно,
Чірікнули мене, -
Я чірікнув Арестовичу
Чірікнув Арестовичу
Два-три тижні - проблєм нема!
Всьо!
Проблєм нема!
Два-три тижні - проблєм нема!
Кури несуться,
Зеленський - президент!
Всім оркам - пи*дець!
Добрий день Everybody!
Слава Україні!
Всьо!
показати весь коментар
20.02.2023 13:16 Відповісти
навіщо про це взагалі патякати?... коли застосують - всі побачать, що птахи прилетіли... чи так намагається бункерного гноміка залякати?...
показати весь коментар
20.02.2023 11:45 Відповісти
чого пзд.ти, якщо навіть танки в квітні тільки приїдуть
показати весь коментар
20.02.2023 11:47 Відповісти
врєжте хто небудь йому по яйцях, шоб менше гавкав!
показати весь коментар
20.02.2023 11:47 Відповісти
Говорила, балакала…
показати весь коментар
20.02.2023 11:47 Відповісти
Арестович заразний.
показати весь коментар
20.02.2023 11:48 Відповісти
Добавились ще зашквари
СТУДЕНТ РЕЗНІКОВА Хмельницький, два нові радника Резнікова- бувші звільнені зами, в громадську раду МО пробують засунути трижди несудимого любимчика Мосейчучки Свинохряка. . Життя ключем в Міністерстві оборони
показати весь коментар
20.02.2023 11:49 Відповісти
Ви більш працюйте а менш *******. Причому останнє у всіх значеннях...
показати весь коментар
20.02.2023 11:49 Відповісти
Абристовичь-реинкарнация
показати весь коментар
20.02.2023 11:50 Відповісти
мародер, за 2-3 місяці хоча б танки віддали.
показати весь коментар
20.02.2023 11:50 Відповісти
ПОЦ резник! В зачем тебе истребители, если у тебя есть золотые яйца ?
показати весь коментар
20.02.2023 11:51 Відповісти
пздобол не може не пздіти, ні на що інше воно не здатне.
показати весь коментар
20.02.2023 11:52 Відповісти
цілий рік не було чути резнікова так потужно,як після яєць по17.А тут з кожного закамарку...кожен день пів цензора тільки резьніков
показати весь коментар
20.02.2023 11:53 Відповісти
Схоже на проплачену рекламу...
показати весь коментар
20.02.2023 12:21 Відповісти
Ввійдеш в історію як мародер!
показати весь коментар
20.02.2023 11:54 Відповісти
🤮🤑🤮
показати весь коментар
20.02.2023 11:54 Відповісти
1-2 місяці? Було б добре, але, на жаль, насправді буде півроку-рік...
показати весь коментар
20.02.2023 11:56 Відповісти
Нешановний рєзніков, повторюю питання: ти вже вияснив скільки коштує 1 кілограм курячих яєць для ЗСУ? А може краще тобі заікнутися про закупівлю дронів/коптерів, тепловізорів, оптики тощо?
показати весь коментар
20.02.2023 11:56 Відповісти
показати весь коментар
20.02.2023 12:02 Відповісти
Стулив би ти пельку, гнидо очкаста, та зайнявся врешті своєю роботою-мателіальним забезпеченням бійців на фронті!
показати весь коментар
20.02.2023 12:17 Відповісти
Тебе он уже голландец сказал - закрой *****.
показати весь коментар
20.02.2023 12:28 Відповісти
Різникофф-іди на.. заяйцями по 17!
показати весь коментар
20.02.2023 12:30 Відповісти
Поспішні заяви можуть затримати рішення щодо надання літаків Україні, - прем'єр Нідерландів Рютте