8168 відвідувачів онлайн

Союзники передали Україні вже понад 700 танків, - Байден

танк,один,леопард,leopard

Країни-союзники передали Україні вже понад 700 танків та понад 1 тис. бойових броньованих машин.

Про це він заявив під час пресконференації із президентом Зеленським, передає Цензор.НЕТ.

"Понад 50 країн допомагають Україні захищатись, надаючи гуманітарну, економічну та військову допомогу. Вони також накладають величезні тягарі на Росію і разом ми передали понад 700 танків, понад тисячу бойових броньованих машин, понад тисячу артилерійських систем. Понад 2 млн артилерійських снарядів, понад 15 РСЗВ, системи ППО. Все те, що допомагає боронити Україну", - зазначив він.

Топ коментарі
+28
Только наивный может думать что нам все говорят публично
показати весь коментар
20.02.2023 13:52 Відповісти
+13
Ідіоте, а Т-72 то не танки? Нам їх не передавали
показати весь коментар
20.02.2023 13:58 Відповісти
+13
Варшава уже передала Києву понад 260 танків Т-72 різних модифікацій.
Про це під час дискусійної панелі "На захисті Європи" в межах Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) у Давосі заявив у вівторок президент Польщі Анджей Дуда, передає кореспондент Укрінформу.
показати весь коментар
20.02.2023 14:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дідуля чогось курнув чи це глюк матриці? Танки почали передавати не так давно. Звідки взялось аж 700 штук, нехай навіть з врахуванням старих радянських танків на озброєнні колишнього Варшавського договору? Обіцяли ж 150, та й то лише до кінця цього року.
показати весь коментар
20.02.2023 13:49 Відповісти
Я так розумію, що це з початку війни.
показати весь коментар
20.02.2023 13:50 Відповісти
З початку війни була заборона на танки. Це ж типу наступальна зброя, а значить не можна провокувати рашку. Про танки почали говорити пару місяців назад, а перші поставки плануються лише зараз.
показати весь коментар
20.02.2023 13:52 Відповісти
Ідіоте, а Т-72 то не танки? Нам їх не передавали
показати весь коментар
20.02.2023 13:58 Відповісти
Ідіоте? О, я вже відчуваю тонкий, ніжний, вишуканий смак бидла! Мммм, божествена насолода!
показати весь коментар
20.02.2023 14:07 Відповісти
Ідіот, на відміну від бидло, медичний термін, діагноз, який ти успішно підтвердив. Тож присмак - явно від тебе.
показати весь коментар
20.02.2023 14:17 Відповісти
Медичний діагноз то образа?
Ображати, по за очі, президента США ти вважаєш за нормальне?
Якби ти був біля мене то мовчав би в ганчірочку, як і попередній опонент.
показати весь коментар
20.02.2023 15:50 Відповісти
Президент типу Байден, тобі в методичці цього не прописали? Чи зовсім тупе? З дивану?!!! Приходь на фізо відбору в бригаду Лють будеш спаринг-партнером. И ти сцикло подоляковське
показати весь коментар
20.02.2023 16:23 Відповісти
Він медведчуковський скоріш, або пригожинський.
показати весь коментар
20.02.2023 20:59 Відповісти
Декілька місяців тому почали казати про танки західного виробництва. Дуже ймовірно що давали старі совкові танки з країн колишнього соцтабору.
показати весь коментар
20.02.2023 14:01 Відповісти
Польша ведь еще весной передала 240 т72
показати весь коментар
20.02.2023 16:53 Відповісти
Варшава уже передала Києву понад 260 танків Т-72 різних модифікацій.
Про це під час дискусійної панелі "На захисті Європи" в межах Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) у Давосі заявив у вівторок президент Польщі Анджей Дуда, передає кореспондент Укрінформу.
показати весь коментар
20.02.2023 14:03 Відповісти
Це в останні тижні чи з початку війни?
показати весь коментар
20.02.2023 14:04 Відповісти
вересень-жовтень 2022
показати весь коментар
20.02.2023 14:10 Відповісти
Плюс, від Чехії ще було 60 штук точно, чи навіть більше.
Словенія 29 старих але модернізованих Ізраілем подарувала.
Кілька десятків подарувала Марокко. Їх також модернізують в Чехії...
показати весь коментар
20.02.2023 14:35 Відповісти
Плюс москалі "передали" щось біля 400 танків, ось і буде приблизно 700.
показати весь коментар
20.02.2023 14:57 Відповісти
Только наивный может думать что нам все говорят публично
показати весь коментар
20.02.2023 13:52 Відповісти
Приїхав з пустими руками і розповідає про те що дали раніше старе радянське, поляки, чехи,... Така собі передвиборча поїздка з пустими руками.
показати весь коментар
20.02.2023 13:59 Відповісти
********?!
показати весь коментар
20.02.2023 14:07 Відповісти
Дебіл, ти, який радіє, що Штати не спромоглися до державного візиту нічого важливого дати країні, яка важко воює. І навіть не пообіцяли нічого. Хоча скоріше ти крім того сидиш десь не в Україні і тебе наші проблеми не цікавлять.
показати весь коментар
20.02.2023 14:11 Відповісти
Припиняй істерики і читай уважно новини. У статті вище перерахували, яка допомога за рік була надана нам Заходом.
показати весь коментар
20.02.2023 14:33 Відповісти
Допомога на рівні статистичної похибки від цифри ВВП після коми.
показати весь коментар
20.02.2023 14:51 Відповісти
Статистична похибка (або збурення) є величиною, на яку спостереження відрізняється від його математичного сподівання, коли останнє ґрунтується на всій сукупності, з якої було випадково вибрано об'єкт статистичного спостереження.

Це розраховується при проведенні обстежень.

ВВП США конкретна сума.
показати весь коментар
20.02.2023 15:44 Відповісти
Конкретна цифра, яка рахується з різних джерел тому що 100 відсотків, що 99,9 одне і теж.
показати весь коментар
20.02.2023 16:16 Відповісти
Ще раз - стат. похибка обраховується при (для) вибіркових стат. остеженнях.
Розрахунок ВВП не вибіркове обстеження.
показати весь коментар
20.02.2023 22:26 Відповісти
Аякже, там так точно рахують, до сотих відсотка, ще комусь розкажи.
показати весь коментар
21.02.2023 00:26 Відповісти
Вибірка там де ??
показати весь коментар
21.02.2023 21:58 Відповісти
ВВП (валовий внутрішній продукт) розраховується трьома методами:

1. За витратами - підраховуються витрати усіх макроекономічних суб'єктів.

2. За доходами - підраховуються факторні доходи домогосподарств.

3. За доданою вартістю (виробничий метод) - розраховується валова додана вартість з урахуванням непрямих податків.

Усі три методи дають однакову величину ВВП з урахуванням статистичної похибки.
показати весь коментар
21.02.2023 08:42 Відповісти
І де там вибірка ?
показати весь коментар
21.02.2023 15:58 Відповісти
Може тобі ще абетку придбати. Знання грошей коштують.
показати весь коментар
21.02.2023 21:59 Відповісти
ясно ... злився ...
показати весь коментар
22.02.2023 18:59 Відповісти
Взнаю бота по смайлику.
показати весь коментар
22.02.2023 19:05 Відповісти
Бот це робот. Роботи смайлики не ставлять.
показати весь коментар
23.02.2023 10:55 Відповісти
на 460 млн боэприпасів - дуже до речі
показати весь коментар
21.02.2023 06:58 Відповісти
Так кожен місяць, і навіть Трамп стільки би давав, як кажуть самі американці.
показати весь коментар
21.02.2023 08:44 Відповісти
С пустыми, конечно! США ведь так ничего Украине и не дали, ни одного патрона. Война уже год идет, а от них никакой помощи, абсолютно, даже ржавого трактора не прислали.
показати весь коментар
20.02.2023 16:59 Відповісти
Починаючи з весни 2022 лише Польща передала нам 250 модернізованих т-72. Ще чехи давали, словенці, македонці...
Деякі країни не світились, давали по-тихому.
показати весь коментар
20.02.2023 14:00 Відповісти
Думаю що багато непублічно передавали, чи ви думаєте що лишень орки танки втрачають...

Але в штатах зараз багато розмов про те що із 40 млрд Україна реально отримала допомоги на 8 млрд а решта по звіту потрачено на логістику і розвідку....

Тому можливо це розраховано на внутрішню аудиторію штатів, щоб показати що кошти були потрачені на озброєння... тому що якась не реальна цифра 700 танків, враховуючи запаси у східній Європі...
показати весь коментар
20.02.2023 14:02 Відповісти
розвідка і логістика не рахується ? Навряд чи на розвідку і логістику пішло 32 млрд. Там ще якісь напрямки.
показати весь коментар
20.02.2023 14:35 Відповісти
Із кожного заявленого Байденом пакету « На допомогу Україні» безпосередньо для України призначалось не більше 10%. Американці впевнені , що економічні проблеми в США виникли в тому числі через « безпрецендентну» допомогу Україні в 100 млрд, але Україна фактично одержала не більше 20
показати весь коментар
20.02.2023 15:24 Відповісти
Подоляковська тваринка? чи кацапська з військ ІПСО?
показати весь коментар
20.02.2023 16:28 Відповісти
Дурень? Порівняй цифри із преси https://www.businessinsider.com/congress-explain-how-ukraine-military-aid-advances-us-interests-2023-1

із цифрами з офіційних документів
https://media.defense.gov/2023/Jan/06/2003141218/-1/-1/1/UKRAINE-FACT-SHEET-JAN-6.PDF
показати весь коментар
20.02.2023 16:51 Відповісти
Ідіотко, ти знаєш скільки коштує Стінгер? Джевелін? Радар? Постріл калібру 155? Одна гаубиця? Скільки коштує логістика? Ти це все враховуєш? Навряд… мізків не вистачить.
показати весь коментар
21.02.2023 07:19 Відповісти
Ідіот ти, вас годують радісними новинами про грошові пакети Байдена, а ви жерете. Саме тому, що ви і ти не знаєте вартості одиниці зброї, всі ці радісні новини- новини ні про що. Тому мені не зрозуміла твоя реакція. Хоча від ідіота нема на що очікуват
показати весь коментар
21.02.2023 16:08 Відповісти
Тупа кацапська курво, я ніколи не сперечаюсь про те на чому не розуміюсь. Радісні новини? А чому ж ні? Дареному коню, в зуби не заглядують. Ми радіємо кожному набою, кожному снаряду чи ракеті, тому що це смерть для вас, смердючих кацапів
показати весь коментар
21.02.2023 19:59 Відповісти
Дебіл африканський із промитим мозком.
PS.Спитай батьків навіщо таке хамло викохали. Ти такий же хоробрий in face-to-face спілкуванні, чи там у писок можна одержати?
показати весь коментар
22.02.2023 00:16 Відповісти
Шльондро дешева, тебе рятує тільки те, що я не можу, поки що, дістатись до мухосранська, в якому ти працюєш, не покладаючи ніг. Але нічого, це тимчасово, ми прийдемо в ваше запорєбрєковьє, і тобі не буде чим смоктати
показати весь коментар
24.02.2023 13:22 Відповісти
Єдина моя проблема - тупі кацапки, але ми її вирішуємо. Тож кацапко, обслуговуй побільше овцейобів, поки ще можеш
показати весь коментар
24.02.2023 15:30 Відповісти
А в чому збочення, шльондро?
показати весь коментар
24.02.2023 19:44 Відповісти
Байдену дали цифру 700 і він чомусь сказав танки. Від агенства BLOOMBERG в січні була заява про передані 420 радянських модернізованих в Європі танків Т-55 і Т-72 а також 300 БМП з яких 250 БМП радянського виробництва.
показати весь коментар
20.02.2023 15:24 Відповісти
Маються на увазі чеські і польскі Т-72, словеньскі Т-55.
показати весь коментар
20.02.2023 16:03 Відповісти
И ни одного американского танка!...
Не говоря уже о том, что танками на Западе часто считают любые бронированные машины
показати весь коментар
20.02.2023 16:13 Відповісти
І де вони?
показати весь коментар
20.02.2023 18:33 Відповісти
Польша 250 Т-72, Чехия 72 танка Т- 72 ( неизвестно это вместе с марокканскими?), Словения передала Украине 28 танков М-55S, Северной Македонии около 30, точно не озвучивалось, Марокко передало 20 Т-72 на модернизацию в Чехию для Украины. Итого порядка 400 единиц. Если считать "передачу" нам танков парашей в качестве ленд-лиза, то выходит более 700 едениц.
показати весь коментар
20.02.2023 20:56 Відповісти