10261 відвідувач онлайн
1 720 20

США ніколи не визнають окупацію Криму, - Держдепартамент

крим

Державний департамент США вкотре наголосив, що не визнавав та ніколи не визнає заяви РФ про анексію Криму, а також привітав зусилля Кримської платформи, яка нагадує світу про окупацію півострову.

Про це йдеться в офіційній заяві Держдепу "Крим – це Україна", оприлюдненій у неділю, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Дев’ять років тому Росія вторглася в Україну та захопила Крим, що є порушенням міжнародного права, суверенітету й територіальної цілісності України", - наголошується в заяві.

У цьому зв’язку підкреслюється, що Сполучені Штати "вітають зусилля Української Кримської платформи", яка зосереджує увагу світової спільноти на продовженні російської окупації.

"Сполучені Штати не визнають і ніколи не визнають заявлену Росією анексію півострова. Крим – це Україна", - наголосили в американському зовнішньополітичному відомстві.

Топ коментарі
+4
Так США і 2014 не визнали - але путі від цього ні холодно ні жарко .
показати весь коментар
26.02.2023 20:27 Відповісти
+3
показати весь коментар
26.02.2023 20:30 Відповісти
+3
Atacms.....
показати весь коментар
26.02.2023 20:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так США і 2014 не визнали - але путі від цього ні холодно ні жарко .
показати весь коментар
26.02.2023 20:27 Відповісти
Тобто, вони гадають, шо окупація Криму надовго? Шо за тупі думки
показати весь коментар
26.02.2023 20:29 Відповісти
Дам намек, страны Прибалтики...
показати весь коментар
26.02.2023 20:38 Відповісти
Нет... Просто гляньте на календарь...
показати весь коментар
26.02.2023 20:47 Відповісти
показати весь коментар
26.02.2023 20:30 Відповісти
показати весь коментар
26.02.2023 20:41 Відповісти
Нажаль це ні про що. Наскільки я знаю США і окупацію Прибалтики "совком" не визнавали.
показати весь коментар
26.02.2023 20:32 Відповісти
США потім таки зіграли вирішальну роль у звільненні Прибалтики. Росія взяла на себе виведення окупаційних сил, а у 1994 році Сенат США погрожував в середині липня припинити всю допомогу Росії, якщо сили не будуть виведені до кінця серпня і у цьому році було завершено остаточний вивід окупаційних військ
показати весь коментар
26.02.2023 20:59 Відповісти
11 років тому, був я в Криму -- машиною проїхав -- Нюрнберг, Москва, Іркутськ, Улан Уде, Чита... Київ, Фєодосія, Керч... і назад. Мови в Криму не чув -- ...не те, що в Київі -- душа співала...
Крим вже тоді був кацапським.
Ще в 1991 році його про..бали москалям.
показати весь коментар
26.02.2023 20:32 Відповісти
показати весь коментар
26.02.2023 20:40 Відповісти
Володимир Зеленський заявляє, що звільненням Криму Україна поставить історичну крапку в намаганнях Росії ламати життя українцям та всім народам Європи й Азії, на підкорення яких ця країна претендувала !
https://t.me/V_Zelenskiy_official/5295
показати весь коментар
26.02.2023 20:41 Відповісти
Atacms.....
показати весь коментар
26.02.2023 20:41 Відповісти
США НЕ визнавали окупацію країн Прбалтики...
показати весь коментар
26.02.2023 20:43 Відповісти
Логічно - Крим має стратегічне значення у чорноморському регіоні, лугандонія н@хєр нікому не здалась: окрім людішек з кримінальним менталітетом і угольком там ну хіба що сланцевий газ ще є. Як раз для бидлораші придбання. Вангую, що Крим допоможуть звільнити, лугандонія залишиться сірою зоною, яка поступово згниє сама собою. Можливо, разом з рашкою.
показати весь коментар
26.02.2023 20:48 Відповісти
Логічний ланцюжок та аналітичні здібності на «дуже високому» рівні
показати весь коментар
26.02.2023 21:07 Відповісти
Сильна заява.
показати весь коментар
26.02.2023 20:54 Відповісти
Хорошо хоть так, могло быть и хуже.
показати весь коментар
26.02.2023 20:58 Відповісти
И что? Все американские компании и все американские деньги покинут Рашу? Ведь по логике, те кто имеют бизнес с преступником - соучастники преступления по умолчанию.
показати весь коментар
26.02.2023 21:04 Відповісти
Є два зеленських: один - створений спічратерами і йому аплодують в парламентах, на асамблеях, в конгресах... Поки воно читає з папірця і не дає інтерв'ю. І другий, якого періодично випускають з "теплої ванни" на люди без заздалегідь завченого тексту. Перший - супер, а другий - лайно.
Але саме цікаве не те, що воно живе обома цими життями (перше подобається, а друге вганяє в депресію, якщо є хтось з "зубастих" журналістів поруч) і не переймається "когнитивним дісонансом", а в тому, що той другий - він справжній і сам собі не подобається.
Спеціалісти з психіатрії та психології можуть вже зараз починати свої наукові праці (якщо не зайняті дослідженням московитів)! Або передати суміжним спеціалістам з наркологічним ухилом
показати весь коментар
26.02.2023 23:17 Відповісти