5618 відвідувачів онлайн

Мужність ЗСУ дала кримчанам надію на визволення, - Чубаров

чубаров

Мужність Збройних сил України та єднання української нації дали надію мешканцям Криму на його звільнення від окупації.

Про це голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров сказав в інтерв'ю виданню Крим.Реалії, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Мужність Збройних сил України, єднання української нації дали велику надію людям, які проживають у Криму, що все це завершиться його звільненням. Ми маємо відзначити як явище всіх наших людей, які проживають в окупованому Криму. Вони в переважній більшості - я маю на увазі кримських татар, українців - залишаються вірними Українській державі. Це явище слід берегти та укріплювати", - наголосив Чубаров.

Він вважає, що окупанти спробують переконати кримчан протистояти поверненню півострова під контроль України.

"Але їм це не вдасться, тому що, по-перше, наша державна політика виходить із того, що ми чітко відрізнятимемо тих, хто був колаборантом, тобто напряму прислуговував окупантам і здійснював злочин стосовно інших людей, і зрозуміло, ці люди будуть покарані. Але для тих, хто живе на окупованих територіях і лишаються громадянами України, нарешті здійсниться мрія, якою вони живуть уже впродовж дев'яти років - Крим буде звільнений", - наголосив голова Меджлісу.

Топ коментарі
+7
Зеленські теж там мають хатинку і платять податки окупантам.
показати весь коментар
27.02.2023 12:12 Відповісти
+6
в % это почти ничего против остальной массы идиотов
показати весь коментар
27.02.2023 11:59 Відповісти
+5
Кримських татар скільки у криму, більш ніж 100 тисяч і вони з 2014 мовчки...
показати весь коментар
27.02.2023 11:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А хто це радів аж стрибав?
показати весь коментар
27.02.2023 11:47 Відповісти
С нами один местный сотрудник истинный крымчанин завезенный с какого ************* после 2 мировой,как раха пришла,побежал флаг рахи в горы ставить и видосик снял.Смотрели на него,как на дебила
показати весь коментар
27.02.2023 12:06 Відповісти
Наче була тут така новина колись.
показати весь коментар
27.02.2023 12:09 Відповісти
а шо такі правда шо чубаров родич коломойського?
показати весь коментар
27.02.2023 11:51 Відповісти
Кримських татар скільки у криму, більш ніж 100 тисяч і вони з 2014 мовчки...
показати весь коментар
27.02.2023 11:53 Відповісти
в % это почти ничего против остальной массы идиотов
показати весь коментар
27.02.2023 11:59 Відповісти
Та да. Зато украинцы там кипишуют все это время неподецки. Хотя, погодите..
показати весь коментар
27.02.2023 12:32 Відповісти
Киримли якраз готові були битися за Україну.
Навіть без огляду на те, як їх мало в Криму у відсотковому відношенні.
То забракло "політичної волі" владним сцикунам.

А по хорошому треба було би тоді роздавати автомати з вантажівок, як в лютому 2022 у Києві.
показати весь коментар
27.02.2023 12:34 Відповісти
Киримли готові битися за места под чебуречные на ЮБК. И только. Не нужно очаровываться, сколько можно уже этих граблей?
показати весь коментар
27.02.2023 14:40 Відповісти
Це ти про одеський зброд 100500. Бо Къырымли ти знаєш так, як глисти, що в макітрі трвоїй повзають.
показати весь коментар
27.02.2023 14:58 Відповісти
Дада! Всі війссіка були в Къырым тілько з Къырымтатарлар й вони здавались по 2 500 в плЄн, ага. А "власть" в Къырым на 100500 була складом з Къырымтатар Миллет. **********************!!! Й херхто пам'ятає, ЩО у Къырым наробила наволоч меньєністр-гриценко...

Не заман дост юзюне урмакъ сен - душман къуванмакъ... (Коли друг докоряє тобі, ворог радіє.)
показати весь коментар
27.02.2023 14:56 Відповісти
на це і надіялися баканаффи з єрмачками та арахаміями з медведчуками....що зброя в 02.2022 буде так само закрита в Києві та Харкові в Сумах та Чернігові як і в Криму в 2014....

5-колона в Україні ...це НАЙСТРАШНІША зброя рашистів....

шуфричі, льовочкіни, смірнови, ізовітови, бойки,волошини, дубінскі, бужанскі, безуглі, татарови, ківалави, арахамії та інші адепти руSSкого міра, на жаль ЩЕ бігають по Києву та всій Україні..
а чим тільки НЕ "займався" агент Друг баканафф ванюшка...?!
показати весь коментар
27.02.2023 19:48 Відповісти
В Крыму в 2014г 90%,как минимум топили за раху.Я в то время там был.Против были татары и те,кто с материка,а местные кипятком писало,что к ним раха пришла
показати весь коментар
27.02.2023 11:57 Відповісти
Так воно і було, і сьогодні, виключно татари і деякі українці, які чекають на повернення України і тією базою, куди ми маємо повернутися. Кримські татари - це підтримка України на окупованій території. Якщо хтось їх буде критикувати, то спочатку станьте на їх місце, а потім вже критикуйте. Як там жити і працювати, не отримавши кацапського паспорта? Постійно туди завозили владу, то з Донецька, то з Макіївки, які разом знищували українську незалежність. Звичайно є і кримські татари, які перейшли на бік московії, але більше перейшло якраз українців. Подивіться в процентному відношення на міліцію, внутрішні війська і СБУ які б мали захищати в перших рядах Україну. А прокурори і судді, де вони? А вони перші перешили російські погони і шеврони і повісили в своїх кабінетах портрети пуйла.
показати весь коментар
27.02.2023 13:17 Відповісти
ФУЙНЮ ты нашкробал!!! Там ВООБЩЕ проголосовало за первыймесяц-полтора около 1%, пропала связь сразу, всё ТУПО инсценировали! ДАЖЕ в паРашных источниках волна валила, что "скорее всего Референдум не состоится". Быдлятина тогда не заметила нихера, а помнить так вообще на фоне даунбации и зебибизянии это "некому"...
показати весь коментар
27.02.2023 14:55 Відповісти
Прочитайте уважно, якщо щось не так, як Вам здається, перечитайте ще раз. Я там був і все проходило на моїх очах. В компанії, якій я працював більше половини повісили потррети пуйла в своїх кабвінетах і за ніч почали нас, українців, ненавидіти. Звичайно ми на протязі місяця виїхали з Криму, а нас переслідували вторашні працівники міліції і СБУ України і якась самооборона Криму, понаїхавша із Цапії. Кримські татари в основній массі, біли за Україну.
показати весь коментар
27.02.2023 15:34 Відповісти
НЕ ТУПИ!!! Написав я не тобі, а алєню, що косить про пецюпяткіна.

Хто й шо там вішав НЕ ГРАЛО РОЛІ, дурному ясно, хто населення патиками гнав, телевізори возили на авто в тому дебільному симфі й севасі. Ніц нового. А Къырымтатарлар ОРГАНІЗОВАНО обговорювали ситуацію, відмовились від дурки-репердендуму й за це страждають донинька. Тобі я не писав то, чим ти мені тицькаєш. Сыз меним анъладым? Ёк? Баш балабан акъыл ёк! Як вибачишся - багъышланъыз. Я не заради образи! Къаишымы чайнарым, айткъаннымдан къайтмам!
показати весь коментар
28.02.2023 10:25 Відповісти
***** ты информирован или дебил и не было тебя там в 14 году.В Крыму все местные молились на русню
показати весь коментар
27.02.2023 16:29 Відповісти
Можливо твої "местниє" і молились на московитів, а більшість моїх знайомих були за Україну і до цього дня чекають повернення України. А хто це заперечує, той і є дебіл.
показати весь коментар
27.02.2023 18:31 Відповісти
Воно якесь безнадійне, "дерев'яне по пояс". Або тупо проплачене.
показати весь коментар
28.02.2023 10:14 Відповісти
Ты ЖРАЛ из корыта говно - то им и дрыщешь. А понятия про Къырым в твоей къабакъбаш ровно столько, сколько туда совком накачано. ПШЕЛ, вошь!
показати весь коментар
28.02.2023 10:11 Відповісти
Але для тих, хто живе на окупованих територіях і лишаються громадянами України, нарешті здійсниться мрія, якою вони живуть уже впродовж дев'яти років - https://www.ukrinform.ua/tag-krim Крим буде звільнений», - наголосив голова Меджлісу. Як вони можуть лишатися нашими громадянами коли в 2014 році наввипередки біжали отримувати пашпорта з дохлою куркою, перереєстрували нерухомість, платять податки оркам, і після визволення наших теріторій враз змінять кашкета на голові?
показати весь коментар
27.02.2023 12:00 Відповісти
Зеленські теж там мають хатинку і платять податки окупантам.
показати весь коментар
27.02.2023 12:12 Відповісти
якщо не платить за комірне то піде пліснява і халупа втратить товарний від. отак. поняв?
показати весь коментар
27.02.2023 12:29 Відповісти
Правда! Он в гєлєнджіку в одного поца така хня трапилась.
показати весь коментар
27.02.2023 12:36 Відповісти
Эти татары настолько ************** шо даже не умудрились склепать хотя бы одну БТГ и делать диверсии на територии крысма. никаких ***** крымов. никаких автономий. симферопольская область, а севаштополь райцентр. а кто не согласен за корабльом епта
показати весь коментар
27.02.2023 12:07 Відповісти
Я вас умоляю. Там молятся, чтоб война к ним не пришла.
показати весь коментар
27.02.2023 12:29 Відповісти


Цей пан як щось скаже, то з'являється наруження.
кримчане???!!...- українці різного походження

✊ Ніяких автономий, звичайна область України!!! ✊
показати весь коментар
27.02.2023 12:51 Відповісти
Слава ЗСУ !
показати весь коментар
27.02.2023 13:34 Відповісти
А може варто дупу підняти, а не чекати?
показати весь коментар
27.02.2023 14:10 Відповісти
ми тобі касап зробим автономию на твоей историчой батьківщине Монголії!! Очікуй.

Геть звідси злодій!!!
показати весь коментар
27.02.2023 16:27 Відповісти