13549 відвідувачів онлайн
7 646 44

Передумов для переговорів щодо України наразі немає, - Пєсков

пєсков

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пропагандистське видання РИА Новости.

Коментуючи "мирний план" Китаю він зазначив, що його деталі - "предмет ретельного аналізу, це тривалий та напружений процес".

Водночас, зазначив Пєсков, наразі передумов для переговорів щодо України немає, а "спецоперація рухається у бік поставленої мети".

Топ коментарі
+24
Ніхто з терористами переговорів вести не буде!
Так що, стуліть свої пики!
показати весь коментар
27.02.2023 11:49 Відповісти
+16
показати весь коментар
27.02.2023 11:55 Відповісти
+14
Передумови з'являться коли викинемо вас нах#й з нашої землі.
показати весь коментар
27.02.2023 11:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ніхто з терористами переговорів вести не буде!
Так що, стуліть свої пики!
показати весь коментар
27.02.2023 11:49 Відповісти
Терористи й війскові злочинці.
показати весь коментар
27.02.2023 11:55 Відповісти
Вас хрен поймеш. То хочете перемовин, то вже ні.
показати весь коментар
27.02.2023 11:50 Відповісти
Кремлівський режим зрозумів, що насєлєніє можно стрігти та гнати на убій, а вони будуть стояти у стойлі мовчки. Жерти мох та кору, але мовчати. То для чого їм якісь переговори, бо поки війна вони при владі.
показати весь коментар
27.02.2023 12:04 Відповісти
Передумов нема - а шо?
показати весь коментар
27.02.2023 11:50 Відповісти
Шо....шо.... рашистам ПИ5ДА, й не та шо з "волосами".
показати весь коментар
27.02.2023 11:58 Відповісти
Йоршик в твоїй дупі рухається до мети
показати весь коментар
27.02.2023 11:50 Відповісти
говно с усов смыть забыл, хотя находясь в жопе это сделать невозможно
показати весь коментар
27.02.2023 11:52 Відповісти
ДОЛБОЕДЪ ИЗ СТРАНЫ ДОЛБОЯДСТВА..
показати весь коментар
27.02.2023 11:52 Відповісти
хандон!
показати весь коментар
27.02.2023 11:52 Відповісти
Передумови з'являться коли викинемо вас нах#й з нашої землі.
показати весь коментар
27.02.2023 11:53 Відповісти
Так, передумови - це вас, гнид, вибити до кордонів 1991 року.
показати весь коментар
27.02.2023 11:54 Відповісти
показати весь коментар
27.02.2023 11:55 Відповісти
Донбас хочуть -- тоді з позиціі сили почнуть Украіну підштовхувати до перемовин .
показати весь коментар
27.02.2023 11:56 Відповісти
Як немає? Вже 4 "передумови" в Україні.... обіцяють що може бути , на перший раз, до 62шт., "передумов".
показати весь коментар
27.02.2023 11:56 Відповісти
"до 62шт" - це ніачем, якщо чесно. Втрати танків у цій війні йдуть на тисячі штук.
показати весь коментар
27.02.2023 12:09 Відповісти
Ніачьом то кацапські т90 а Леопарди ой як "а чьом".... й 62 це тільки початок.
P. S. Про Хаймарси теж казали кацапи "ніачьом" а з Херсона довелось тікати. Не сси все буде Україна!
показати весь коментар
27.02.2023 12:19 Відповісти
так это только первый транш - зачем ты косишь под дурочка?
показати весь коментар
27.02.2023 12:21 Відповісти
для тебе альтернативи немає - чекає мотузка.
показати весь коментар
27.02.2023 11:57 Відповісти
Про движение спецоперации:
- И с криком "й*б путина мать" спецоперация кацапов уноситься в голубую даль....
показати весь коментар
27.02.2023 11:58 Відповісти
Щось не розумію - Піськов чия прессекретутка .? Чому він постійно озвучує тези нашої Зєлі ..
показати весь коментар
27.02.2023 11:59 Відповісти
Знову вилізло це чмо ,ти військовий злочинець як твій господар ,так що краще застрілься скажена собака.
показати весь коментар
27.02.2023 11:59 Відповісти
и это правильно. Привыкайте теперь жить без переговоров. Их теперь долго не будет.
показати весь коментар
27.02.2023 12:00 Відповісти
китайцы могут натянуть под себя переговоры с угрозами поставок своего хлама в рашку
показати весь коментар
27.02.2023 12:22 Відповісти
они скорее путина натянут, чем пойдут под санкции для своей, не совсем здоровой для сегодняшнего дня, экономики.
показати весь коментар
27.02.2023 12:28 Відповісти
путлер просто понял что попал в просак - но если с него выбираться то ему голову отрубят свои же за то что слил рашку в унитаз
показати весь коментар
27.02.2023 12:25 Відповісти
"Предпосылок для переговоров по Украине пока нет". А так хоцця, аж свербить.
показати весь коментар
27.02.2023 12:01 Відповісти
Шнырь камерный ,песюков, что то там ещё блеет
показати весь коментар
27.02.2023 12:02 Відповісти
показати весь коментар
27.02.2023 12:07 Відповісти
Если и будут переговоры, то они будут уже с московитами, уральцами и с другими. Такое название и такое государство как Россия перестанет существовать
показати весь коментар
27.02.2023 12:09 Відповісти
Грунт подсохнет весной - получите звиздюлей от ВСУ и тогда появятся предпосылки для посылки.
показати весь коментар
27.02.2023 12:16 Відповісти
а что, к этой недосвинособаки писькова кто-то напрашивался на переговоры? падел, сам припошзешь (если сможешь)...
показати весь коментар
27.02.2023 12:19 Відповісти
А вам,свинособачьим *********,никто не предлагал. Здохнете все,не зависимо от пола и возраста .
показати весь коментар
27.02.2023 12:26 Відповісти
ваша цель убить как можно больше людей,все то к чему вы прикасаетесь становится не пригодным для жизни ,покажите хоть один пример где нормальные люди рады вашему освобождению?НА САМОМ ТО ДЕЛЕ ВЫ НЕ КОГО НЕ ОСВОБОЖДАЕТЕ или вернее освобождаете и даже от жизни которая дана Всевышным ,вы всегда ищете того кто слабее вас оружием и малочисленные Народы вы наверное забыли сколько лет вы были под Монголами или бросили москву и убежали за урал испугавшись Наполеона,а войну с Немцами разве русские выиграли? ведь только ваш власов здал две армии или недавняя война против Чеченцев 2006й год когда вы с позором покинули Ичкерию и так далее ,вы уж определитесь что вы делаете, освобождаете русских или убиваете Украинцев,а то совсем запутались в своей лжи
показати весь коментар
27.02.2023 12:33 Відповісти
Алкаш - пучеглазик, вам мало посылок с черными пакетами из Украины?

Пы,Сы. На фото кто-то рукой поворачивает его рыло, что бы он смотрел в камеру (к Пыне)
показати весь коментар
27.02.2023 12:33 Відповісти
Том Купер підкреслив, що ЗС РФ "давлять масою" - масою артилерії, бронемашин та масою нетренованої піхоти.

"І ніхто інший, а сам путін, звів усю війну до найпростішого спільного знаменника: "або ви знищите всю мою армію, або здавайтеся" - і це залишається незмінним із квітня 2022-го. Відповідно іншого виходу немає: треба вбити всю його армію. А єдиним ефективним методом такого знищення є вогнева потужність - буквально тоннаж вибухівки, яку можна кинути на голови ЗС РФ", - заявив експерт.https://medium.com/@x_TomCooper_x/ukraine-war-14-february-2023-e34ee8d0afb9
показати весь коментар
27.02.2023 12:33 Відповісти
Та ти шо...
показати весь коментар
27.02.2023 13:26 Відповісти
Зеля віддасть все щоби в око зазаирнути. Тому росіяни не поспішають.
показати весь коментар
27.02.2023 13:29 Відповісти
Йоршик боится даже близко озвучить "цель" нападения на Украину.
Чтобы потом не поймали за щетину.
показати весь коментар
27.02.2023 15:25 Відповісти