9486 відвідувачів онлайн
1 792 26

Україна виконає додаткові рекомендації Єврокомісії до кінця року, - Стефанішина

ольга,стефанішина

Українська влада зі свого боку виконає до кінця цього року всі додаткові рекомендації Єврокомісії, що необхідно для старту перемовин про вступ країни до Європейського Союзу.

Про це в інтерв’ю Kathimerini заявила віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Наразі ми завершили необхідні кроки в семи актуальних напрямках (боротьба з корупцією, верховенство права, ЗМІ, плюс усе, що стосується прав і свобод людей). Тепер чекаємо оцінки Єврокомісії та її подальших рекомендацій. Навесні матимемо попередній звіт (Комісії. – Ред.) Виходячи з цього, все, що ми маємо зробити зі свого боку, буде зроблено до кінця року", - сказала вона.

За її словами, українська сторона сподівається, що це може створити необхідний політичний імпульс для початку переговорів про вступ країни до ЄС.

Топ коментарі
+13
Так за них, оті "основні " вимоги (не рекомендації...) - і мова йде... Це так ця укрсучвлада приховує своє небажання виконувати умови вступу до Євросоюзу: називає "старі" умови "додатковими рекомендаціями".

Я чомусь впевнений, що і "додаткові" не виконає... Міняти цю укрсучвладу потрібно!
показати весь коментар
27.02.2023 17:30 Відповісти
+11
додаткові? основні не виконали ще
показати весь коментар
27.02.2023 17:23 Відповісти
+10
Чому не в Україні на шашличках, з вашим улюбленим презЕдентом?
показати весь коментар
27.02.2023 17:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
додаткові? основні не виконали ще
показати весь коментар
27.02.2023 17:23 Відповісти
Так за них, оті "основні " вимоги (не рекомендації...) - і мова йде... Це так ця укрсучвлада приховує своє небажання виконувати умови вступу до Євросоюзу: називає "старі" умови "додатковими рекомендаціями".

Я чомусь впевнений, що і "додаткові" не виконає... Міняти цю укрсучвладу потрібно!
показати весь коментар
27.02.2023 17:30 Відповісти
ми, зелені цигани, з однієї сторони,
а Захід з другої будемо красити коровник!
крабу безуглу з клешнею пришліть - та все порішає...
показати весь коментар
27.02.2023 17:27 Відповісти
показати весь коментар
27.02.2023 17:27 Відповісти
яка ґейропа ??? Україна - держава тубульців ... - рішення судів не виконуються десятками років - і навіщо платять тим суддям???, більше 12000 справ "Іванов ... Бурмич проти України" навічно засіли в КМ ради гейропи без виконання, суддівські покидьки змовились з пенсійниками обкрадати пенсії авіаторам ЦА - справи № 580/234/19, № 280/5154/19, № 280/5154/19 ... на користь чиновницям ПФ, зарплатки яких і так вищі за 100000 грн., "мертві душі", помилки не на користь пенсіонерів ... і ніякого за ними контролю, ... в Верховному Суді відсутня єдина практика застосування норм права у подібних (тотожних) правовідносинах. Судді частину рішень приймають не по закону та правових висновків Верховного суду, а залежно від кон'юнктури - як хто попросить. Присутня корупційна складова при прийнятті судових рішень. Одні й ті ж судді приймають абсолютно протилежні судові рішення, деякі з посиланням на неіснуючі норми законодавства ...
https://ibb.co/By2BN5Q
https://ibb.co/x3xLm5V
https://ibb.co/74qChYv
показати весь коментар
27.02.2023 17:48 Відповісти
не пести кацапепанный
показати весь коментар
27.02.2023 18:07 Відповісти
Сколько "доброжелатей" тут, и это ж еще не все. Представить сложно, что с ними будет когда Зеленского выберут на второй срок президентства. А его обязательно выберут. Главное чтобы завистники не лопнули от свой же желчи.
показати весь коментар
27.02.2023 17:49 Відповісти
Чому не в Україні на шашличках, з вашим улюбленим презЕдентом?
показати весь коментар
27.02.2023 17:57 Відповісти
Не переживай, на майские приеду. Я родные шашлычки люблю, да под рюмочку водочки.)
показати весь коментар
27.02.2023 18:03 Відповісти
ты кацап приедешь в черном пакете в свой мухосранск
показати весь коментар
27.02.2023 18:09 Відповісти
Цікавло почути, що таке "майськіє" , чи українською "травневі"? Що за свята ви з зЕзідентом святкуєте? І в якій країни?
показати весь коментар
27.02.2023 18:13 Відповісти
це залет, мокшанець...
показати весь коментар
27.02.2023 18:15 Відповісти
землею закусиш, пітушарій...
показати весь коментар
27.02.2023 19:56 Відповісти
твоему оманскому зеленскому светит только второй срок в тюрьме за предательство Народа Украины
показати весь коментар
27.02.2023 18:08 Відповісти
Он не мой, а Президент Украины. А тюрма, так для этого суд есть. Вы в Европу хотите или рыбу заворачивать?
показати весь коментар
27.02.2023 18:11 Відповісти
сирануло ****** під впн яке в тій "україні" жити не буде усі ******** чомусь дуже ******* бубу з-за кордону))) і так бидло рване як воно знищувати свою країну?
показати весь коментар
27.02.2023 23:18 Відповісти
Чомусь висловлювання влади про реформи та виконання вимог ЄС нагадують мені анекдот, що "б'ють не по паспорту, а по морді".

Називати свої закони вони можуть як завгодно, але ж в ЄС не "новиє ліца" сидять: і читати вміють, і за діями стежать. Той же закон про КСУ, вимкнення (незаконне) опозиційних каналів, переслідування опозиції... Це боневтік з теплої ванни цього не бачить (чи не хоче бачити), а там все це "на олівці".
Тому подібні висловлювання - цілком для внутрішнього споживання у передвиборчий гонитві для 73% "нєлохов-тожепреЗЕдентов".
показати весь коментар
27.02.2023 17:49 Відповісти
Єврокомісія наполягає на виконанні рекомендацій "Венеціанки" до закону про КСУ
показати весь коментар
27.02.2023 18:00 Відповісти
Що ви там виконали лохотронщики?
Якщо тут ви вумному наріду в очі можете сіяти то на Заході добре бачать всі ваші косяки.
показати весь коментар
27.02.2023 18:16 Відповісти
Не уточнено до кінця якого року
показати весь коментар
27.02.2023 18:19 Відповісти
те,що мали корупційні "зе грабіжні слуги власної кишені" виконати для початку перемовин про вступ України і її народу до ЄС до нового року,перенесли негідники ще на рік,щоб мати можливість ще рік чистити кешені українського народу.
показати весь коментар
27.02.2023 18:33 Відповісти
Було вже зараз, стало до кінця року. Потім до кінця другого сроку ЗЄ. Потім буде у цьому строріччі.

Стефанішиній вірити - себе не поважати. Рекомендації ЄС та реформи дл ЗЄвлади все одно, що яйця собі відрізати.
Спитайте себе, як скоро ЗЄ сам собі відріже яйця...
показати весь коментар
27.02.2023 18:46 Відповісти
Ніколи такого не було і тут знову !
показати весь коментар
27.02.2023 19:44 Відповісти
Ця панянка тільки "виконує в строк", а татки ні хера не роблять і не будуть нічого робити, бо Гнусавий ніжками буде тупотіти.
показати весь коментар
27.02.2023 19:54 Відповісти
******** умеют только дожить асфальт для кацапских танков по приказу ***** и ******* деньги с казны. Им ЕС не надо.
показати весь коментар
27.02.2023 20:32 Відповісти
Що вона "несе". Українців мають знов за "лохів". Які реформи?. Яка боротьба з корупцією?. УКРАЇНЦІ. Якщо не згуртуємося,не почнемо над всіма "чинушами" народний суд,нічого не буде. Після перемоги. Не треба надіятися на хлопців,що нищать московита. Їм треба шана і відпочинок,а ми ставаймо до "роботи"