9838 відвідувачів онлайн
3 254 95

У ГУР не бачать ознак того, що Китай передає Росії озброєння

буданов

Головне управління розвідки Міноборони не бачить ознак, які свідчили б про те, що Китай передає Росії озброєння. Наразі, єдиною країною, яка передає зброю Росії є Іран.

Про це в інтерв'ю Голосу Америки розповів голова Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов, передає Цензор.НЕТ.

"Я не поділяю таку думку. Станом на зараз не думаю, що Китай погодиться на передачу озброєнь Росії. Я не бачу жодних ознак, які свідчать про те, що навіть оговорюються такі речі", — сказав він.

Буданов додав, що він є керівником розвідки й спирається "не на думку окремих людей, попри всю мою пошану до них, а лише на факти".

"Фактів таких я не бачу", — підкреслив він.

Відповідаючи на питання, звідки Росія ще може брати запаси для продовження війни в Україні, голова ГУР відповів, що фактично майже єдиною країною, яка насправді передає більш-менш серйозні озброєння, є Іран.

"Якщо вас цікавлять інші країни, як я розумію з вашого питання, фактично майже єдиною країною, яка насправді передає більш-менш серйозні озброєння, є Іран. Це теж нічого нового я вам не скажу", - заявив Буданов.

"Була інформація: щось там йшло з Північної Кореї, але у нас немає тому підтвердження. І жодного немає випадку, коли ми б зафіксували, що якесь озброєння, яке прийшло з Північної Кореї, ось воно тут було використано. Можливо, ще ми цього просто не бачили або воно йде на якісь інші, як то кажуть, потреби", — розповів Буданов.

Він також підкреслив, що наразі у Росії значні проблеми в тому, щоб замовити у якихось країн озброєння.

"Сербія, на яку так всі в Росії сподівалися, відмовила в передачах озброєнь. Є певні намагання купити через треті країни – більш-менш масштабно ввезти озброєння. Зараз пробують з Мʼянмою. Що з цього вийде, побачимо з часом. Але по факту Росія в питанні озброєнь обмежена, скажімо так, Іраном. Станом на зараз", — сказав голова української розвідки.

Топ коментарі
+18
вони рік не можуть розібратись, хто в центрі Києва їх штатного співробітника кірєєва вальнув, було б дивно, щоб вони бачили, що відбувається в Китаї
показати весь коментар
27.02.2023 20:44 Відповісти
+16
О, в ГУР новий відос, що все нормальок. Очікувано. Тільки завтра скажуть зворотнє, коли США повідомлять про зафіксовані факти.
показати весь коментар
27.02.2023 20:44 Відповісти
+16
Знову прокляті американські журналісти та розвідки інших країн нагнітають і озвучують расійськає іпсо???
Десь я вже таке чув, трошки більше року тому.
показати весь коментар
27.02.2023 20:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Китай заявив про https://focus.ua/uk/world/551998-vladivostok-hayshenvay-a-ussuriysk-shuanchenczy-kitay-zayavil-o-pravah-na-8-gorodov-rossii права на 8 міст Росії "
показати весь коментар
27.02.2023 20:44 Відповісти
Кемська волость? Нехай забирають.
показати весь коментар
27.02.2023 20:46 Відповісти
Сам факт існування споконвічно китайського міста Владивосток "Владей Востоком" - це велике історичне приниження Китая і саме з такою метою цьому місту було дане таке ім'я і Китай, якщо він вирішив претендувати хоч на якийсь авторитет, це так не залишить. Настав час йому покласти край російській окупації його рідних земель
показати весь коментар
27.02.2023 20:54 Відповісти
О, в ГУР новий відос, що все нормальок. Очікувано. Тільки завтра скажуть зворотнє, коли США повідомлять про зафіксовані факти.
показати весь коментар
27.02.2023 20:44 Відповісти
Буданову пора на "Г+Г" коментатором.
показати весь коментар
27.02.2023 20:53 Відповісти
Він там уже роками сидить, секретний агент про якого знає все навіть останній бомж з харківського вокзалу.
показати весь коментар
27.02.2023 21:03 Відповісти
..так ГУР і у січні-лютому 2022 попри волання інших розвідок НЕ БАЧИВ ознак нападу смердячих на Україну. Тут взагалі питання... ** ГУР взагалі зрячий?**
показати весь коментар
27.02.2023 21:06 Відповісти
Вот как раз Буданов был один из не многих из власти кто говорил что полномасштабное нападение будет зимой 22. Вот цитата: "Повномасштабна атака Росії проти України запланована на кінець січня або початок лютого 2022 року. Вона, ймовірно, включатиме авіаудари, артилерійські та бронетанкові атаки, десантно-штурмові операції на сході, висадки десанту в Одесі та Маріуполі та вторгнення меншого масштабу з боку Білорусі", - заявив генерал Кирило Буданов. Джерело: "
показати весь коментар
27.02.2023 21:07 Відповісти
...результатом діяльності ГУР є ситуація , яка сталася 24.02.2022. Я згоден з Вашими дописами, але нащо нам ГУР та її керівник, якщо ці дані виявилися нікому не потрібні. Чи то може будемо вважати Буданова людиною, яка не здатна довести до керівництва держави всю небезпеку? А то може Буданов ще й свою думку має, до якої прислуховується хрипатий?
показати весь коментар
27.02.2023 21:19 Відповісти
.. а от як би Ви знали... що Главкому ЗСУ згідно правил підкоряються війська , які задіяні у бойових діях, і повну владу над ЗСУ Залужний отримав 24.02.2022 року... то питань би не виникло. У мирний час ЗСУ підпорядковуються Міністру оборони на і звісно Верховному... І бригада..яку за наказом МІНІСТРА оборони під Харьковом ...яку 22.02.22 передали до зони ООС і вже під підпорядкування Залужного ..його ж рішенням залишилася під Харьковом...що і врятувало місто . І в душі питання є...Чому відводили..розміновували.. скорочували...?? І чому МОВЧАЛИ!!!??? А Ви до початку війни часто чули призвище Залужного?
показати весь коментар
27.02.2023 22:45 Відповісти
і? які дії з боку ГУР щодо запобігання цього були,зрозумій ******** на тб це не діяльність ГУР
показати весь коментар
27.02.2023 22:34 Відповісти
"... про це він розповів у суботу головному редактору американського видання "Military Times" Говарду Олтмену."

А в чому прикол? В тому, що він переповів американському виданню те, що йому казали американські (та інші західні) розвідки? Чи я щось не зрозумів?
показати весь коментар
27.02.2023 22:34 Відповісти
Ще один брехун. Дату глянь.
Вторгнення Росії в Україну: голова ГУР Буданов розказав про можливі сценарії Джерело:
показати весь коментар
27.02.2023 21:08 Відповісти
верим только в ЗСУ и тем кто с передовой делает стримы , остальное зеленое гавно для лохов , оружия у паРаши еще на лет на 5 хватит так воевать , а где наше ? буданов , где ракетные программы ? где танковые батальены которые расформировали и похерили за месяц до вторжения ? где наше финансирование армии ? ......таких ,, где ,, можно вам предьявить сотни , но ответа мы не получим , потому что великого бубочку обижать нельзя .
показати весь коментар
27.02.2023 21:11 Відповісти
вони рік не можуть розібратись, хто в центрі Києва їх штатного співробітника кірєєва вальнув, було б дивно, щоб вони бачили, що відбувається в Китаї
показати весь коментар
27.02.2023 20:44 Відповісти
ГУР взагалі сліпий.
показати весь коментар
27.02.2023 20:44 Відповісти
Росія планує напад на Україну наприкінці січня - початку лютого 2022 року, - керівник ГУР Міноборони Буданов Джерело:

Твій коментар:



Це який вже раз я чую такі попередження?

Відповісти Керування спамом Мені подобається 5



Хто починає наступ взимку без нагальної потреби?

Відповісти Керування спамом Мені подобається 3

То хто сліпий?
показати весь коментар
27.02.2023 21:18 Відповісти
Це ви право підмітили.. але його нік сам зобов'язує..
А щодо буданова -- дійсно може це до рнбо треба було доносити та міноборони, а не по газеткам розповідати...
То ж готуватись треба було, а не "а я ж казав.".. звісно ніхто до кінця не вірив., але у голови розвідки повинні були бути на руках беззаперечні свідчення, не пальцем ж в стелю тикав коли про це говорив
показати весь коментар
27.02.2023 21:54 Відповісти
Він свою функцію як начальник ГУР виконав. Решту питань ставте за адресою - тих, хто відповідає за оборону.
показати весь коментар
27.02.2023 22:22 Відповісти
Він озвучив те, що уже союзники «показали». Моя думка що Буданов таким чином себе «страхує». Коли все вилізе - то всі ж знають, що він попереджав.
Такаж ситуація з Киреевим - Буданов (коли мабудь стало зрозуміло,що не зам'яти) озвучив ситуацію на широкий загал з потрібними акцентами.
показати весь коментар
27.02.2023 23:01 Відповісти
Наступ почався 24 лютого, а не в грудні чи в січні. Через 5 днів вже настала весна. Так в чому я був не правий?
показати весь коментар
27.02.2023 23:22 Відповісти
Знов брешеш. Читай уважно що написано. Не грудні-січні, а січні-лютому.

А тут ти що писав?

Вторгнення Росії в Україну: голова ГУР Буданов розказав про можливі сценарії Джерело:



Не хитайте Вавину табуретку, атопутіннападьоть.





Шатун-1 щоб скинути Пороха. Шатун-2 прикриття свого агента впливу.



Можу ще кинути лінку де ти нив, що тебе ніхто не попереджав. Хош?
показати весь коментар
27.02.2023 23:39 Відповісти
Про наступ я писав в листопаді.
показати весь коментар
27.02.2023 23:46 Відповісти
Та всі вже бачать коли, а головне, ЩО ти писав тоді, а що пишеш зараз. Як тобі було тоді смішно про табурєтку, а зараз виявляється сліпий ГУР.
показати весь коментар
27.02.2023 23:55 Відповісти
А згадай як зебіли писали не хитайте будку в 19 році і не кажи що мало.
показати весь коментар
28.02.2023 00:00 Відповісти
А до чого тут зебіли? Тобі писали про загрозу нападу на твою країну, а ти сиділо ржало. Геть як влада, яку ти тут так палко критикуєш. Більше того, потім нило на всіх гілках, що тебе ніхто не попередив. Чим ти краще? Я зараз про це.
показати весь коментар
28.02.2023 00:10 Відповісти
До того що ці корисні ідійоти привели до влади клоунів. Головний клоун катав асфальт згідно Оманського договорняка, замість того щоб впроваджувати ракетну програму. ***** зрозуміло що Україна ослабла і почав напад.
показати весь коментар
28.02.2023 00:23 Відповісти
Корисні ідіоти зараз розповідають про оманський договорняк. Вітаю, ти в тренді. Кацапам виявилось достатнім одночасно з нашими відправити якогось свого підх#йловця, щоб запустити цю казку для недорозвинутих про тотальну зраду.
показати весь коментар
28.02.2023 00:30 Відповісти
Чому він мовчить як риба ап льод що робив в Омані і на чієму літаку повертався назад? Я теж президент і маю право знати що там робив мій колега.
показати весь коментар
28.02.2023 00:38 Відповісти
Як думаєш, патрушев чекав його підступно в клозеті чи в костюмі стюардеси "на руки" підсів? Написано ж - літак чартерний. Не державний кацапстану. Ти взагалі літаком літав? Я особисто чартером літав двічі. Звинувать мене в держзраді, бо перед цим в ньому летів якийсь кацапський під#р. Ще раз повторюю, в цієї влади достатньо прой#бів щоб її критикувати. Ви вигадуєте цей цирк, бо вам мало?
показати весь коментар
28.02.2023 01:01 Відповісти
Ага там згадай ще цирк з арабом , з яким зєлупа підписувала якісь договори а араб виявився ніким.Так що вірті далі в зєлупу ,а то що твоє місто ******** то все фейк ,то зрада.їбать ідіотів 73 процентів
показати весь коментар
28.02.2023 08:12 Відповісти
Ти визначся - з арабом здачу України підписував чи з патрушевим? Ще один хфантазьор. Критичного мислення - нуль, тільки піна навколо рота.
показати весь коментар
28.02.2023 14:53 Відповісти
а їблорусь, а кндр?
показати весь коментар
27.02.2023 20:44 Відповісти
нацюцюрник ***** їде до кнр домовлятися про постачання компонентів для виготовлення дронів на території **********
показати весь коментар
27.02.2023 20:51 Відповісти
Знову прокляті американські журналісти та розвідки інших країн нагнітають і озвучують расійськає іпсо???
Десь я вже таке чув, трошки більше року тому.
показати весь коментар
27.02.2023 20:46 Відповісти
Буданову лишь бы трепаться.
показати весь коментар
27.02.2023 20:47 Відповісти
Где ГУР, а где Китай. ЦРУ видит, ГУР не видит.
А если серьезно, то все не так однозначно.
https://www.youtube.com/watch?v=exQ7RmclXdU План Китая очень даже интересен , кстати.
показати весь коментар
27.02.2023 20:47 Відповісти
показати весь коментар
27.02.2023 20:53 Відповісти
Нормас.
ЗЄ вирішив смоктати у ворога Заходу та України і Буданов миттєво осліп.

Цікаво, коли ЗЄвлада почне відмазувати Іран та Роісю...
показати весь коментар
27.02.2023 20:47 Відповісти
а може гогілашвілі погладив співмешканця в потрібних місцях...
показати весь коментар
27.02.2023 21:27 Відповісти
у нас такий крутий гур що має агентів навіть у кнр бо ж тільки так можна знати які там плани у них..
показати весь коментар
27.02.2023 20:48 Відповісти
показати весь коментар
27.02.2023 20:48 Відповісти
Чом би й ні? Діряве простирадло на голову--саме то на ******** встатійскалєн московії. Дешево та сердито!
показати весь коментар
27.02.2023 22:32 Відповісти
Ви, ідіоти, і віськ для вторгнення не бачили....
показати весь коментар
27.02.2023 20:53 Відповісти
Брешеш.
Вторгнення Росії в Україну: голова ГУР Буданов розказав про можливі сценарії Джерело:
показати весь коментар
27.02.2023 21:02 Відповісти
Ну побачив і що? Щось змінилося? Поччали готуватися? У Буковелі?
показати весь коментар
27.02.2023 21:58 Відповісти
А вам не доповіли? Як так?
показати весь коментар
27.02.2023 22:20 Відповісти
Я так гадаю, що тільки вам і доповили. І що? Усе рівно про#бали наступ
показати весь коментар
27.02.2023 22:39 Відповісти
Тобто що інший сценарій міг бути значно гіршим Ви не допускаєте?

У розмові з журналістами видання він підтвердив, що Україна готувалась до війни, однак не хотіла, щоб про це дізнались росіяни. "Я побоювався, що ми втратимо елемент несподіванки. Нам треба було, щоб ворог думав, що ми всі розміщуємось на своїх звичайних базах, куримо траву, дивимось телевізор і розміщуємо дописи у фейсбуці", - цитує слова Залужного американський тижневик. Джерело:
показати весь коментар
27.02.2023 23:16 Відповісти
Побачив, коли злітав в Америку, йому ЦРУ на пальцях пояснило коли, звідки, як - прилетів дав інтерв'ю, щоб американці відцепилися, бо дороги були головне, а точніше розпил грошей.
показати весь коментар
27.02.2023 22:08 Відповісти
Я побачив лише те, що ти брешеш, а коли тебе на тому ловлять, продовжуєш далі вигадувати і брехати.
показати весь коментар
27.02.2023 22:19 Відповісти
Сходи до Подоляка отримай 33 срібники. Заробив.
показати весь коментар
28.02.2023 07:55 Відповісти
По собі судиш? До твого відома, за правду не платять.
показати весь коментар
28.02.2023 14:44 Відповісти
Подоляк добре башляє ,так , 73 відсотковий дегенерат?
показати весь коментар
28.02.2023 08:16 Відповісти
Росія та Іран лідирують у світі за кількістю накладених на них міжнародних санкцій. З початку російської агресії проти України обидві країни поглибили співпрацю, підписавши низку угод у торговельній та військовій сферах. Україна та західні країни звинувачують Іран у постачанні Москві кількох тисяч безпілотних літальних апаратів «Шахід», які російська армія використовує для атаки на українські міста та цивільну інфраструктуру.

У свою чергу джерела в західній розвідці повідомили, що Росія збирається поставити Ірану 24 винищувачі Су-35, які спочатку призначалися для Єгипту, а також системи ППО.
показати весь коментар
27.02.2023 20:53 Відповісти
У ГУР дох..я чого не бачать.
показати весь коментар
27.02.2023 20:54 Відповісти
показати весь коментар
27.02.2023 20:55 Відповісти
уже до осени говорит
показати весь коментар
27.02.2023 20:58 Відповісти
Блогер Буданов замістив блогера Люську)
показати весь коментар
27.02.2023 21:00 Відповісти
Ага. Потім скажуть; "Ну штош - про&балі"...
показати весь коментар
27.02.2023 20:56 Відповісти
а кто это ему докладывает гогишвили?
показати весь коментар
27.02.2023 21:00 Відповісти

ніколи не побачите . Китай передасть П. Кореї - Корея раші
показати весь коментар
27.02.2023 21:00 Відповісти
показати весь коментар
27.02.2023 21:03 Відповісти
Гур не бачить... в Китаї.... а що у ГУР там шпіонська мережа?
показати весь коментар
27.02.2023 21:07 Відповісти
ага. її давно створив і очолив "видатний український вчений", ректор університету "Україна" Бебик.
показати весь коментар
27.02.2023 21:31 Відповісти
другий раз на граблі та Ви шо лоб у народу не залізний ви наступаєте а нам по голові дуже боляче досить ці ігрища
показати весь коментар
27.02.2023 21:19 Відповісти
Балабол, те, що бачиш - доповідай по підлеглості, а народ вже вам ціну зклав рік тому.
показати весь коментар
27.02.2023 21:29 Відповісти
Воно вже не пам'ятає як брехало про широкомасштабний наступ? Яку цінність можуть мати заяви цього індивіда? Перетворив розвідку у ток-шоу!
показати весь коментар
27.02.2023 21:52 Відповісти
Кусок гімна буданов рівно рік не бачив концентрації військ кацапів у Криму і білорусії .який шанс що зараз воно щось баче чи не баче. зєлупа клоуни піараться на всьому чому можуть.
показати весь коментар
27.02.2023 22:04 Відповісти
Мда… Напоминаю, что Буданов есть ставленик Ермака и карьера у него пошла после провала операции по вагнеровцам, в котором замешана жена его сожителя Джугашвили (или как его там?). Банально и пошло, но такое вот стечение обстоятельств. В любом случае, мутноватый он какой-то, хоть и в камеру правильные вещи умеет говорить
показати весь коментар
27.02.2023 22:06 Відповісти
..не видят,а если присмотркться-компоненты двойного назначения,а насчет Ирана как...
показати весь коментар
27.02.2023 22:16 Відповісти
Сліпе лайно..., так само як і вся зЕбільна кокаїнова кодла..
показати весь коментар
27.02.2023 22:17 Відповісти
Знов цей дегенерат буданов....... все шо з кварталу це КЛОУНИ
показати весь коментар
27.02.2023 22:24 Відповісти
А цей зелений гур, взагалі, коли небуть щось бачить?
показати весь коментар
27.02.2023 22:28 Відповісти
Ну шо вы накинулись на Буданова. Если ему ЦРУ не сказали, значит не видет. Как сообщат о первых сделках, так сразу и он увидет.
показати весь коментар
27.02.2023 22:51 Відповісти
ему привозили карты нападения в деталях за месяц показывали. И ???

мрия стоит миллиард. зелю сыграли в тёмную а этот клоун просто блогер
показати весь коментар
28.02.2023 07:06 Відповісти
США бачить, а ви не бачите