10720 відвідувачів онлайн
11 758 83

Україні потрібні F-16 для захисту неба, а не А-10 Thunderbolt, - Резніков

f16

Міністр оборони Олексій Резніков вважає, що Україні потрібні літаки, здатні бути елементом протиповітряної оборони, такі, як F-16, а не штурмовики, призначені для знищення наземних цілей вздовж лінії фронту, як А-10 Thunderbolt II.

Про це він заявив в інтерв'ю LIGA.net, передає Цензор.НЕТ.

Міністр пояснив, що свою думку будує "на консультаціях з командувачем Повітряними силами паном Олещуком та меседжах, проговорених з усіма членами Ставки Верховного головнокомандувача".

За його словами, Україні потрібно посилювати протиповітряну оборону.

"А літак - це платформа, яка є елементом в першу чергу ППО. Тому нам потрібні літаки, які спроможні як елемент ППО побачити в повітрі ворожий літак і завдати йому ураження, збити крилату/балістичну ракету і за необхідності завдати удару по наземних цілях (склади, командні пункти, скупчення техніки)", - додав він.

На думку Резнікова, А-10 Thunderbolt - "це важка летюча фортеця, яка може насипати на танкові колони". Але танкові колони "давно не ходять".

"Цей літак далеко не бачить і дуже повільний. Їх багато в США, але вони не воюють. Вони старі, в них немає запчастин, і обслуговувати їх неможливо. Я ці літаки обговорював ще в березні минулого року та отримав відповідь: "Не може ця повільна фортеця протистояти швидким літакам росіян", - підсумував очільник Міноборони.

Раніше глава ГУР МО Кирило Буданов заявив, що Україні потрібна штурмова авіація, а не винищувачі F-16.

"Штурмова авіація у США це насамперед літаки А10 Thunderbolt II. Так само це ударні гелікоптери типу AН64 тощо. Ці повітряні платформи призначені для завдавання ударів по землі", – сказав він.

Топ коментарі
+59
В первую очередь Украине необходимы профессионалы на ключевых постах, которые не будут воровать из казны в критическое для страны время.
показати весь коментар
06.03.2023 09:27 Відповісти
+41
Що там з яйцями? Живі?
показати весь коментар
06.03.2023 09:26 Відповісти
+38
Там зараз фляги актуальні....
показати весь коментар
06.03.2023 09:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Що там з яйцями? Живі?
показати весь коментар
06.03.2023 09:26 Відповісти
Там зараз фляги актуальні....
показати весь коментар
06.03.2023 09:28 Відповісти
фляга крутиться - бабло мутиться!!
показати весь коментар
06.03.2023 09:31 Відповісти
резников просто зашкварений... штурмовики на фронте класть живую силу и бронетехнику ой таки да лучше нашей живой силой и бронетанковыми силами которых нет или мало а не самолет который за 2 минуты способен покласть роту мотострелкового взвода с техникой.. откуда ему куйни нанесли про Бородавочник А-10 это у нас командование такое дебильное в ВВС??!!
Дебилы читайте хотя бы архив Журнала Зарубежное военное обозрение А-10 типа старые и нема запчастей... идиот Резников да известно ли ему что США ни ОДНОЙ стране в мире не продали ни одного штурмовика А-10 Бородавочник??!! в ЮТУБ полно видео сравнений А-010 и Су-27-29 штурмовики России и ничем А-10 не уступает немного в скорости зато берет запасом дальности и количеством боеприпасов.. штурмовик не важна скорость ему важен запас боеприпасов на фронте и выживаемость А-10 прилетали насквозь продырявленные операции в Ираке показали их фантастическую выживаемость даже при смертельных попаданий на одном двигателе с изрешечённым крылом самолеты сами добирались до баз.. утрачено малое количество самолетов.. Ф-15-16-18 это к слову сказать и истребители и штурмовики и бомбардировщики.. Ф-15 штурмовик.. Ф 16 Истребитель Ф 18 модификация предназначенная для палубной авиации..авианосцев.. есть Шведские Грипенг и французские Миражи.. универсальные самолеты истребитель штурмовик..
показати весь коментар
06.03.2023 10:27 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=1OKszcQgl-M https://www.youtube.com/watch?v=1OKszcQgl-M

сравнение Грач и А-10
показати весь коментар
06.03.2023 10:32 Відповісти
Спец військової справи! "Стратиг"! одна "рота мотострелкового взвода" чого варта!
показати весь коментар
06.03.2023 11:04 Відповісти
по тій ахінеї з марками літаків, що ти тут намолов, видно що ти повний ламер в авіації Тільки ідіот порівнюватиме А-10 з Су-27 (а не з Су-25) та обзиватиме Ф-15 штурмовиком
показати весь коментар
06.03.2023 11:07 Відповісти
Ну так бачиш - у нього "рота" входить у склад "взводу"!
показати весь коментар
06.03.2023 12:12 Відповісти
яйко крутиться - бабло мутиться!!
показати весь коментар
06.03.2023 09:30 Відповісти
показати весь коментар
06.03.2023 09:34 Відповісти
В первую очередь Украине необходимы профессионалы на ключевых постах, которые не будут воровать из казны в критическое для страны время.
показати весь коментар
06.03.2023 09:27 Відповісти
Не воровать, это правильно, но быть военным профессионалом на посту Министра Обороны - совершенно лишнее.
Больше чем половина министров обороны Евросоюза - милые дамочки, никогда не служившие и к армии отношения не имевшие.
Политик, юрист, экономист, патриот, честный и умный человек - да!
Но военное образование и опыт в этой должности если они есть, не помешают, но наличие их совсем не обязательно.
показати весь коментар
06.03.2023 09:32 Відповісти
...і ці мілає дамачькі нє імєющіє атнашеніє к арміі вказують, яке саме озброєння потрібне для армії?
показати весь коментар
06.03.2023 09:37 Відповісти
Ви, шановний пане, ніц не розумієте у ролі міністра оборони.
Необхідність нового озброєння визначають військові професіонали в погонах і доводять свою думку перед міністром. А вже потім він/вона йде до прем'єра і доводить необхідність закупівлі цього озброєння відповідно не до військової, а до політичної лінії своєї партії та можливостей фінансування з бюджету
показати весь коментар
06.03.2023 09:43 Відповісти
Германия, Нидерланды, Норвегия, Швеция
показати весь коментар
06.03.2023 09:46 Відповісти
а Ізраїлю ХТО мін оборони???? а Гєрманія, Швєція, Норвегія, Ндерланди - воюють?????????????
показати весь коментар
06.03.2023 10:10 Відповісти
Ге, ви нє панімєтє - ета другоє... В Ізраїлі всі службовці служили в армії. Я так чомусь думаю, що там вороватого дурака, яким є рєзніков (підозріла хвамілія однако), ніколи не поставлять міністром оборони. вони ж не дурні робити таке в стані війни.
показати весь коментар
06.03.2023 10:42 Відповісти
"Раніше глава ГУР МО Кирило Буданов заявив, що Україні потрібна штурмова авіація, а не винищувачі F-16." - кому мають вірити західні партнери?
показати весь коментар
06.03.2023 09:53 Відповісти
F-16 - это "2 в 1"
показати весь коментар
06.03.2023 10:11 Відповісти
то йому вночі Гогіашвілі в вушко нашептав
показати весь коментар
06.03.2023 10:31 Відповісти
А у погонах до прем'єра не можна заходить?
показати весь коментар
06.03.2023 09:54 Відповісти
У нормальних країнах абсолютно виключено та навіть протизаконно.
Армія поза політикою, політикою займаються цивільні.
А там де армійські люди у погонах заходять до кабінету президента, там Африка та перевороти кожні півроку
показати весь коментар
06.03.2023 09:59 Відповісти
Янукович когда из-за майдана свалил - это переворот? А Меркель - отличный пример, как можно политикой уничтожать собственную армию. Зелень с этим ускоренно справилась, пятилетку за три года.
показати весь коментар
06.03.2023 13:44 Відповісти
******** міністр оборони -це той же завгосп найперші завдання якого не красти,раціонально використовувати кошти та зберігати техніку у справному стані.
показати весь коментар
06.03.2023 09:59 Відповісти
Шановний не городіть дурні міністр і не красти в міністерстві це не міністр і не людина президента. це пусте місце придумали не красти ви що хочете щоб його вигнали з роботи.
показати весь коментар
06.03.2023 11:41 Відповісти
То в странах, которые не воюют. Когда они начнут воевать, они заменят министров обороны на военных
показати весь коментар
06.03.2023 09:37 Відповісти
Ясно, что глава МО не должен заниматься разработкой операций, для этого есть руководство Генштаба. Но выполнять работу по обеспечению армии должен профессионал-управленец, который имеет необходимые для этого опыт и квалификацию. Проблема в том, что на большинство должностей назначались абсолютно негодные для этого люди, лишь соблюдая принцип "приближенности к телу".
показати весь коментар
06.03.2023 09:42 Відповісти
Згоден, що не обов'язково, але міністр повинен мати інтелект, здоровий глузд і порядність, чого у резнікових & Co. не спостерігається.
показати весь коментар
06.03.2023 10:50 Відповісти
Проффесіонали рулять вже 4 роки, на чолі з найвеличнішим профі всіх часів і народів.
показати весь коментар
06.03.2023 09:33 Відповісти
Тобто фантазії Буданова Рєзніков не оцінив? Дуже "плідна" співпраця. Два дилетанта змагаються,кому які літаки більше подобаються.🤦
показати весь коментар
06.03.2023 09:29 Відповісти
З тих, яких партнери ще не дали жодного. І не факт, що дадуть. Але ж треба щось пиз.діти, не працювати ж насправді!
показати весь коментар
06.03.2023 09:34 Відповісти
а поки нарІд тут обурюється, пархатий гєзнікав, ше якусь муйню, в 20раз дорожче закупить, ФУЛІ!!!!

.... F-16 крутиться - бабло мутиться..
показати весь коментар
06.03.2023 09:40 Відповісти
Зачекайте, Данилов скоро все прояснить. Коли вінтам наступного разу виступає?)
показати весь коментар
06.03.2023 09:38 Відповісти
Він ще не вирішив що йому вдягать.
показати весь коментар
06.03.2023 12:33 Відповісти
Рєзніков з Будановим варті один одного.
Очкастий адвокат не хоче «весільних дронів» та штурмовиків, а хоче і-16.
Блогер-розвідник навпаки!
Раніше глава ГУР МО Кирило Буданов заявив, що Україні потрібна штурмова авіація, а не винищувачі F-16. Джерело:

Отже ж повезло нам…
показати весь коментар
06.03.2023 09:30 Відповісти
Клоуни на арені.
показати весь коментар
06.03.2023 09:35 Відповісти
Не ображайте клоунів, навіть найгірші на арені все ж таки професіонали.
показати весь коментар
06.03.2023 10:53 Відповісти
Один бовбень з іньшим яйцекрадом сперечаються за піар власної особи, і нажаль що один що іньший далекі від реальних потреб армії...
показати весь коментар
06.03.2023 09:39 Відповісти
«Повезло так повезло»(((((
показати весь коментар
06.03.2023 11:11 Відповісти
вивчило назву 2 літаків та повторює на кожному кроці як мантру
показати весь коментар
06.03.2023 09:30 Відповісти
Висновок напрошується такий - ми не збираємось наступати та звільняти нашу землю. Нам набагато вигідніше постійно оборонятися та барижити на допомозі західних спонсорів...
показати весь коментар
06.03.2023 09:31 Відповісти
Вертольоти не помішали би - та и аеродромів не потрібно .
показати весь коментар
06.03.2023 09:32 Відповісти
от придурки...ще нічого не дали а вони вже щось вигадують..стратеги хєрові.
Нехай би дали і А-10 і F-16 в господарстві все згодиться.. одне для штурму друге для прикриття неба
показати весь коментар
06.03.2023 09:32 Відповісти
ще потрібні яйця по 7 а не по 17--ніякоі довіри до цього мародера тільки дратує курва-авіо бл експерд
показати весь коментар
06.03.2023 09:32 Відповісти
БЛД, ЫксперД по озюроєнню, СКА!!!!
показати весь коментар
06.03.2023 09:33 Відповісти
Дайте Обе Модели!!!
показати весь коментар
06.03.2023 09:34 Відповісти
Козел, що тут сказати.
Ті Ф-16 не дають тому, що це повне гавно, не здатнє вирішувати серйозні задачі.
Це для Мозамбіку, Єгипту пепелаци.
показати весь коментар
06.03.2023 09:35 Відповісти
F- 16 повне лайно? Цьому більше не наливати.
показати весь коментар
06.03.2023 09:38 Відповісти
Повне, гірше за кацапські пепелаци, причому набагато. Розроблене в 1975 році.
показати весь коментар
06.03.2023 09:41 Відповісти
А израилитяне в курсе?
показати весь коментар
06.03.2023 11:11 Відповісти
Чувак, не ганьбись. Те що вони розроблені в ,,сиву давнину,, не означає, що всі літаки одного року випуску з начинкою тих часів, дотого ж самі америкснці цілком задоволені цими пташками, навіть робили порівняльні польоти з F-35. І знаєш що? F-16 виявився в деяких аспектах кращим за свого навороченого наступника. А щодо кацапськи піпелаців, то навіть порівнювати неварто, це поксзала операція ,,Буря в пустелі,, де шістнадцяті зійшлися в бою з кацапськими літаками іракців, і ти знаєш, ефочки безпроблем розбирали на шматки кацапські шкарабани.
показати весь коментар
06.03.2023 15:43 Відповісти
ага, починайте про бойовий радіус розповідати )))
показати весь коментар
06.03.2023 09:41 Відповісти
А що тут розповідати - якщо вмієш читати, прочитай:
https://ru.wikipedia.org/wiki/Eurofighter_Typhoon
Це посмішище, а не літак, тому його й не поставлятимуть ніколи, бо кацапи їх пачками палитимуть і впрадуть продажі в треті країни.
показати весь коментар
06.03.2023 09:47 Відповісти
РУ вікіпєдія, самий надьожний істочнік!! 🤣🤣🤣🤣
показати весь коментар
06.03.2023 09:50 Відповісти
Це вже було від цього пана. Також ру. вікі
показати весь коментар
06.03.2023 09:51 Відповісти
я думав, що він дійсно експерт, може пілот у відставці. а у нього думка москалів у повазі
показати весь коментар
06.03.2023 10:46 Відповісти
І що не влаштовує?Згаєте як на гуглмапс лінійкою користуватись?
показати весь коментар
06.03.2023 09:52 Відповісти
Я про ф-16 звичайно.
показати весь коментар
06.03.2023 09:53 Відповісти
Пішов на**й яйцекрад ти вже отпіарився. Тому, якщо Зе-команда вважа що такі *обісрани труси* потрібно як праор тримати на чолі МО і це не позорить нашу країну, то хочаб пан міністр мовчки сидів
показати весь коментар
06.03.2023 09:36 Відповісти
Потрібна зірка смерті, вона більше схожа на яйце.
Скаже Рєзніков через три дня.
показати весь коментар
06.03.2023 09:37 Відповісти
Якщо Україна отримає літкаки сьогодні, застосовувати вона їх зможе в кращому випадку через 3 місяця. Відсутність, інфраструктури, матеріально-технічної бази, пілотів і технічного персоналу робить не можливим навіть цей сценарій (3 місяці). Фахівці про це знають і неодноразово про це говорили. Але а х у є н н о м у спецу рєзнікову це не важливо. Головно мета "влади" відволікти увагу від власних п р о й о б і в, а головне наперед виправдати можливі поразки.
показати весь коментар
06.03.2023 09:38 Відповісти
Дурацкий спор,надо и те и другие,для разных,понятно,ситуаций.А-10 отлично воевал во время бури в пустыне,а больше ему и негде было.И по запчастям ***** какая-то,он стоит на вооружении армии США,этим все сказано.Хотели его снимать,так вояки горой встали за него.
показати весь коментар
06.03.2023 09:42 Відповісти
В Україні ,в першу чергу,потрібна влада, котра б вже давно винесла смертний вирок тим міністрам, котрі,в часі війни , оббирають армію завищуючи ціни, не тільки на харчі,залазячи в такий спосіб в кишені українського народу.А відносно літаків,то Україні потрібні і одні і другі літаки,позаяк на окупованих українських територіях рашист настягував досить всякого заліза ,котре вбиває.Він до3,14сдиться, що Україні не будуть давати ніяких літаків.Не виключено,що ці його "гівновкиди" саме на це й розраховані.
показати весь коментар
06.03.2023 09:42 Відповісти
Спочатку F-16 за допомогою протирадарних ракетAGM-88 HARM , чи інших знищують ППО бандюків- потім йдуть штурмовики А-10.
показати весь коментар
06.03.2023 09:42 Відповісти
Шо ты мелешь,титька тараканья?11 млрд на самолёты через 1,5 года?Даже если дадут сейчас F-16,что ты с ними будешь делать без мест базирования,логистики,пилотов?Ты бы лучше поведал бы про схематозы с обеспечение ВСУ...вот твои обязанности...А с потребностями в вооружении пусть разбираются люди компетентные в этих вопросах,шлимазл....
показати весь коментар
06.03.2023 09:43 Відповісти
Наш міністр оборони не здатен навіть навести порядок в закупці яєць без підсказок. Так що вже тут з літаками, в яких він ніяк не спеціаліст.
показати весь коментар
06.03.2023 09:44 Відповісти
Потрібні як штурмовики так і винищувачі . Зациклюватись лише на одній моделі літаків не слід .
показати весь коментар
06.03.2023 09:45 Відповісти
Пара А10 в Іраку за один виліт знищила 17 танків! Резніков говорить, що рашистські танкові колони "давно не ходять"! Відео танкової атаки під Вугледаром недільної давності - массова галюцінація???
показати весь коментар
06.03.2023 09:46 Відповісти
F-16 - тактичний винищувач, з "упором" на ударні можливості. Для захисту неба - F-15. Наш міністр оборони не компетентен ні і чому.
показати весь коментар
06.03.2023 09:46 Відповісти
А що Рєзнікова хтось про це питав?

Його номер шостий - яйцями підторговувати в ЗСУ.
показати весь коментар
06.03.2023 09:50 Відповісти
Так воно ж лізе без мила, йому хтось сказав, що цим пепелацом добре дрони збивати, воно й пердить.
показати весь коментар
06.03.2023 09:55 Відповісти
Швидше за все, це та пара дурнів, які тут з себе експертів строіть.
показати весь коментар
06.03.2023 09:57 Відповісти
Чого ця людина знову пхає носа у справи військових.
Він яйцям дати раду не може.
Які йому літаки...
Літаки може коментувати Залужний, а не оце тіло, яке тимчасово займає пост міністра оборони
показати весь коментар
06.03.2023 09:55 Відповісти
Зараз і шмаркля заспіває: " Якщо ви не даєте нам Ф16 ми йдемо на перемовини з Путлером !"
показати весь коментар
06.03.2023 10:07 Відповісти
нам шашечки чи їхать?

нам розмочити надання літаків чи чекати літак з повним фаршем?

чим більше москаль на фронт посилає старих танків тим більшим стає цінність отримання а-10, який однією чергою зробить решето з російського панцерника.

історія з французьким колісним недотанком показала що спочатку треба просити будь-яку х***ню аби лише на ній було написано ТАНК а вже потім, коли техніка піде можна буде вмикати балувану галю.
показати весь коментар
06.03.2023 10:09 Відповісти
"Міністр оборони Олексій Резніков вважає..."
"свою думку будує "на консультаціях з командувачем Повітряними силами паном Олещуком та меседжах, проговорених з усіма членами Ставки"
получается, что НЕ военные определяют необходимость вооружения, а яйцекрад решает после консультаций и мессаджей...
учитывая то, что "танкові колони "давно не ходять"", вспоминая про то, что мавики на фронте не нужны, и армия обеспечена зимней формой, т.к. она лежит на складах; получается, что нет заинтересованности в победе и правительственное шапито будет продолжаться.
пока неофициальное (волонтерское) министерство обороны не обеспечит армию всем, что нужно
показати весь коментар
06.03.2023 10:52 Відповісти
Україні потрібні і одні,і другі-не потрібні тільки ці різники та будани.А ця "дикусія" між Рєзніковим і Будановим говорить лише про одне-коли до влади приходять лохи,то вони і призначають таких лошар.
показати весь коментар
06.03.2023 11:00 Відповісти
Це так вони пилюку в очі пускають. Яйцекрад друг Дерьматолога, його поставлено, щоб убезпечити дует від простих перевірок в МО. Попередник зганьбився, тихо перевели далеко, і яйцекрада поставили "не пущать", Тепер дві довбні стали "стратегами", а заодно ескорт дівуль нагороджують. Поки що схеми в їх руках, МАГА в Штатах жде "результативних" дій від Дерьмака та його почту.
показати весь коментар
06.03.2023 11:17 Відповісти
Штурмовая авиация ( А-10 ) по методике боя всегда совершает вылеты под прикрытием своих истребителей ( Ф-16 ), иначе штурмовики станут легкой добычей истребителей противника.
показати весь коментар
06.03.2023 11:54 Відповісти
думаю обидва варіанти потрібні нам, і F-16 і А-10, русню їб..ити те що треба
показати весь коментар
06.03.2023 12:08 Відповісти
А10 частково міг би замінити Мі24 ну і звісно Су25.
Але там мабуть якась політична поблема
показати весь коментар
06.03.2023 13:02 Відповісти
Треба брати A-10 та сподіватись і на f16