8867 відвідувачів онлайн
8 908 60

Сі Цзіньпін: Китай має "неухильно просувати возз’єднання" з Тайванем. Миром

китай,сі,цзіньпін

Глава КНР Сі Цзіньпін заявив, що Китай має "неухильно просувати возз’єднання" з самоврядним Тайванем.

Про це він сказав під час виступу на Всекитайських зборах народних представників (ВСНП), повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Ліга.нет.

За його словами, Пекіну необхідне "національне возз'єднання та сутність національного відродження".

"Ми повинні активно протистояти зовнішнім силам та сепаратистській діяльності Тайваню за незалежність. Ми повинні неухильно просувати справу національного відродження та возз'єднання", - сказав Сі.

Він наголосив, що необхідно "сприяти мирному розвитку відносин з обох боків протоки" - раніше глава КНР не виключав застосування сили проти Тайваню.

Нагадаємо, Китайська Республіка (Тайвань) - визнана 17 країнами держава. До поразки від комуністичного режиму Мао Цзедуна у громадянській війні контролювала всю територію Китаю. З 1949 року контролює лише Тайвань та кілька невеликих островів. КНР вважає Тайвань своєю провінцією і заявляє про прагнення "мирного возз'єднання". Тайвань заявляє, що готовий чинити збройний опір у разі вторгнення. Тайбей користується потужною військовою та політичною підтримкою США, попри відсутність офіційних військових зв'язків, і отримує підтримку ще й Японії, Австралії, Канади та країн Європи. Україна де-юре вважає Тайвань частиною КНР.

16 жовтня 2022 року Сі Цзіньпін відкрив ювілейний з'їзд Компартії Китаю обіцянкою підкорити Тайвань. Президентка Тайваню Цай Інвень порівняла такі погрози з російськими перед вторгненням до України. Пекін пригрозив, що в Тайваню "немає іншого шляху, крім возз'єднання з материком". Наприкінці жовтня Міноборони Китаю відзвітували про переговори з главою МО РФ Шойгу. Також пригрозили США через Тайвань.

Топ коментарі
+18
Нове жовте ***** на жаль виростає
показати весь коментар
13.03.2023 08:55 Відповісти
+12
Комунякам вірити себе не поважати!
показати весь коментар
13.03.2023 08:53 Відповісти
+12
У вас и есть ответ на вопрос. "Люди чудесно живут сами". Китайцы, уровень жизни которых будет падать в 2 раза каждые 5 лет из-за чудовищных провалов в экономике, будут смотреть на братский тайваньский народ и не понимать, почему они живут так хорошо, а мы так плохо, а ведь мы работаем с 9 до 22 6 дней в неделю, имея 3 недели отпуска в году. Это самая страшная угроза партии. Если народ живет самостоятельно без мудрой руки партии, то он и есть сам угроза сама по себе. И поэтому Китай готов даже не захватить Тайвань, а просто его уничтожить, стереть с лица земли. Чтобы править своим стадом, ну и самим жить по 100 лет в роскоши и богатстве.
показати весь коментар
13.03.2023 09:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
хотіте -шкідливо не хотіти-корисніше
показати весь коментар
13.03.2023 08:53 Відповісти
Нове жовте ***** на жаль виростає
показати весь коментар
13.03.2023 08:55 Відповісти
Гітлер та ***** схвалюють.
показати весь коментар
13.03.2023 08:53 Відповісти
Гітлера не треба туди приплітати !!! у порівннянні з двома кацапськими дибілами вофкою ульяновим (ч леніним) та йоською джугашвілі (сталіним) той був просто ангел небьесний !!!







показати весь коментар
13.03.2023 09:16 Відповісти
Гонконг Макао вже поглинули -- Таивань трохи спасає шо це острів .
показати весь коментар
13.03.2023 08:53 Відповісти
Не поглинули, їм ці міста добровільно віддали після завершення їх оренди...
показати весь коментар
13.03.2023 08:54 Відповісти
Віддали -- так вони ж обіцяли не міняти там правоустріи а вони вже ці міста переробили під себе -- отак і поглинули .
показати весь коментар
13.03.2023 08:59 Відповісти
Вони обіцяли не міняти щось 10 чи 20 років перехідного періоду лише...
показати весь коментар
13.03.2023 09:00 Відповісти
То вже там партія рулить .
показати весь коментар
13.03.2023 09:02 Відповісти
Без Гонконгу Китай виявився економічно неспроможнім рухатися вперед. Тайвань потрібен для економічного шантажу світової економіки і всім хто в темі, розуміють чому це так
показати весь коментар
13.03.2023 09:06 Відповісти
Комунякам вірити себе не поважати!
показати весь коментар
13.03.2023 08:53 Відповісти
Сініпух заговорив про мир, значить до війни ще не готові. пару років, думаю, ще є у Тайваню на підготовку.
показати весь коментар
13.03.2023 08:54 Відповісти
Краще з'єднайтесь з ісконно сибірськими землями. Там не буде супротиву.
показати весь коментар
13.03.2023 08:54 Відповісти
Обязательно будет воссоединение. Как только сдохнет в Китае последний наследыш комуняцкой идеологии
показати весь коментар
13.03.2023 08:55 Відповісти
Ось і ведіть перемовини до посиніння як ви нам пропонуєте.
показати весь коментар
13.03.2023 08:55 Відповісти
Саме Тайвань є справжнім демократичним Китаєм, саме на Тайвані - законна китайська влада (на решті території країни комуняки створили днр КНР).
Тайвань навіть голосував у ООН, як Китай, здається до 1971 року, а потім ідіот Ніксон (найдурніший президент США за останні 100 років) вирішив поїхати до Пекіном і визнати незаконну владу комуняк...
показати весь коментар
13.03.2023 08:56 Відповісти
разом нас багато нас не подолати
марш китаезів
показати весь коментар
13.03.2023 08:56 Відповісти
Бовдур
показати весь коментар
13.03.2023 09:25 Відповісти
ти про що.. мій...?
показати весь коментар
13.03.2023 09:26 Відповісти
Чого ви за цей Тайвань вчепилисяі??? Шо ви там будете робити? Люди собі живуть чудово без вашого дебільного комунізму - ну і нехай живуть. Теє мені "зьирачі земель китаських"... У вас купа територій, які анексувала свого часу кацапська імперія. Їх забирайте!
показати весь коментар
13.03.2023 08:57 Відповісти
Так отож! На Тайвані немає ні нафти, ні газу, як в Сибіру. Так, є високотехнологічні заводи, але у випадку війни вони всі будуть знищені, а їх персонал або загине, або в США/Японію виїде! То який зиск?
показати весь коментар
13.03.2023 09:01 Відповісти
Дай відповідь, чому газогони України не зруйновані війною, а на Тайвані будуть зруйновані заводи?
показати весь коментар
13.03.2023 09:31 Відповісти
Некоректне порівняння - мухи окремо, котлети - окремо. Заводи порівнюються із заводами, заводів в Україні знищено дуже багато!
показати весь коментар
13.03.2023 09:45 Відповісти
Зруйнувати завод з вироблення мікроелектроніки дуже легко. Один зальотний снаряд чи бомба у сектор з чистими кімнатами - і мінімум на півроку роботи по відновленню потрібного рівня чистоти, без якої мікросхеми фізично виготовляти не можливо.
показати весь коментар
13.03.2023 11:09 Відповісти
Тайвань - територія, на якій присутній сильний вплив США. Плюс за допомогою Тайваню, США має можливість контролювати два моря - Східно-Китайське та Південно-Китайське, впритул до КНР.
Комуністи Китаю банально хочуть "відсунути" Штати від себе, точно так саме, як Путлер хоче відсунути НАТО.
показати весь коментар
13.03.2023 10:13 Відповісти
Такою самою територією є і Південна Корея, та й Японія теж. Важливий нюанс: у Південній Кореї та Японії є бази США, на Тайвані їх немає...
показати весь коментар
13.03.2023 10:49 Відповісти
Отож.
показати весь коментар
13.03.2023 11:06 Відповісти
У вас и есть ответ на вопрос. "Люди чудесно живут сами". Китайцы, уровень жизни которых будет падать в 2 раза каждые 5 лет из-за чудовищных провалов в экономике, будут смотреть на братский тайваньский народ и не понимать, почему они живут так хорошо, а мы так плохо, а ведь мы работаем с 9 до 22 6 дней в неделю, имея 3 недели отпуска в году. Это самая страшная угроза партии. Если народ живет самостоятельно без мудрой руки партии, то он и есть сам угроза сама по себе. И поэтому Китай готов даже не захватить Тайвань, а просто его уничтожить, стереть с лица земли. Чтобы править своим стадом, ну и самим жить по 100 лет в роскоши и богатстве.
показати весь коментар
13.03.2023 09:04 Відповісти
Напоминает "кто позволил вам так хорошо жить?"
показати весь коментар
13.03.2023 09:13 Відповісти
Так, до речі мені потрапляла на очі стаття по китайській демографії. Як це не дивно звучить, але саме спад приросту населення підкосе китайську економіку.
показати весь коментар
13.03.2023 10:00 Відповісти
Не так погано вже й китайці живуть, я вам скажу... Не рівень життя США чи Японії звісно, але значно краще чим у нас чи в рашці. А працюють багато не лише в Китаї, в Східній Азії взагалі є культ праці. Японці взагалі у відпустки не ходять, практично, Південна Корея - те саме. Сінгапур - також.
показати весь коментар
13.03.2023 10:17 Відповісти
На практиці комуністична ідеологія не має нічого спільного з "миром". Тайваню слід чекати нападу і посилено готуватись до його відбиття.
показати весь коментар
13.03.2023 08:57 Відповісти
Вони 70 років готуються уже...
показати весь коментар
13.03.2023 09:02 Відповісти
Нехай зареєструють партію Гоміньдан в Китаї і йдуть на вибори
показати весь коментар
13.03.2023 08:59 Відповісти
После оккупации Гонконга и полного отказа от всех обещаний, уже никто мирным путем не пойдет на добровольную оккупацию хунты комунякской. Скорее сам Винни Пух умрет от старости и с большой вероятностью к нему на смену придет нормальный политик, а не идиот-коммуняга, уже нанесший Китаю ущерба на триллионы долларов, живущий на экономическим реформах предыдущих лидеров.
показати весь коментар
13.03.2023 09:01 Відповісти
Какой окупации, грамотей.
показати весь коментар
13.03.2023 09:28 Відповісти
Это всё равно, что у нас было истарическае абеднание с *********** и президент естественно вечное *****.
показати весь коментар
13.03.2023 09:07 Відповісти
Объединение возможно только с демократическими институтами. Всё остальное тюрьма народов и кровавая диктатура.
показати весь коментар
13.03.2023 09:08 Відповісти
Ще одне *уйло дозріває. Тільки вже вузькооке!
показати весь коментар
13.03.2023 09:22 Відповісти
Він наголосив, що необхідно "сприяти мирному розвитку відносин з обох боків протоки" - раніше глава КНР не виключав застосування сили проти Тайваню. От і ще один результат поразки росії. Відтепер США разом з ЗСУ показали, хто найбільша сила у світі і відтепер китайська воєнщина прикусила язика і тепер навіть не вякає про застосування сили
показати весь коментар
13.03.2023 09:24 Відповісти
КНР спочатку потрібно піднятись до рівня демократії та розвитку республіки Китай на Тайвані і позбутись комуняцтва,а вже потім вести мову про об*єднання.
показати весь коментар
13.03.2023 09:26 Відповісти
второй - а может быть уже и первый - шизофреник после укурка путенина, который хочет править миром...
показати весь коментар
13.03.2023 09:27 Відповісти
Лёня Брежнев 2.0 отжигает.
показати весь коментар
13.03.2023 09:29 Відповісти
КНР не виграв ні одної війни. Вони віхватували навіть від В"єтнаму (дуже швидко).
Є цікава книженція мого родича. "Особий район Кітая". Автор Владіміров. Там багато буде зрозуміло. Особливо про становлення Мао!
показати весь коментар
13.03.2023 09:43 Відповісти
Хахаха, С++ сделал правильные выводы и решил не рисковать. Китаец хитрый.
показати весь коментар
13.03.2023 09:29 Відповісти
Він розуміє, що буде не тільки екомічний піздорєз...
показати весь коментар
13.03.2023 09:34 Відповісти
У Тайваня товарооборот с Китаем 500 млрд. долларов. Куда им деваться. Умные китаезы пообещают полную автономию и все полномочия как в Гонконге. И будут ждать сколько потребуется, хоть сто лет.
показати весь коментар
13.03.2023 09:38 Відповісти
Для нас это плохо.Китай пытаеться.пока горячо.выторговать себе уступки по Тайваню в обмен на непредоставление оружия Мордору.Опередить США,которые предлагают территории Балалайни в обмен на поражение Путлера.Но хитрые китайцы хотят побольше выгадать.
А Владивосток .Хабаровск и прочее они и так заберут.
От этих вопросов зависит-вмешаеться в войну китай и поможет мордору оружием,что очень плохо для нас и союзников,или даст добро на поражение Московии..
показати весь коментар
13.03.2023 09:40 Відповісти
Як тільки китайці почнуть постачати ***** зброю Китай стане другою парашею в світі
показати весь коментар
13.03.2023 09:42 Відповісти
Вони давно постачають.Не массово.а тихенько та помалу.Всі про це знають.
показати весь коментар
13.03.2023 10:11 Відповісти
То вам подруга "по сєкрєту" сказала?
показати весь коментар
13.03.2023 10:57 Відповісти
Я читаю не только Цензор.но и европейскую,американскую прессу на английском.
показати весь коментар
13.03.2023 18:17 Відповісти
Протягом 2022 року кілька китайських компаній включно з однією, яка пов'язана із владою країни, відправили російським підприємствам тисячу штурмових гвинтівок та інше обладнання, яке може бути використане у військових цілях - зокрема деталі безпілотників і бронежилети.

Про це йдеться в матеріалі видання https://www.politico.eu/article/chinese-companies-are-shipping-rifles-body-armor-to-russia/ Politico , яке посилається на відповідні митні й торговельні дані, повідомляє з посиланням на https://www.eurointegration.com.ua/news/2023/03/16/7158139/ "Європейську правду" .
показати весь коментар
16.03.2023 20:48 Відповісти
За 22 роки Китай повністю видоїв Гонконг і перетворив його в диктаторське гетто для тих які невідомо з яких причин не емігрували до "возєднання". Китайці хочуть привласнити інтелектуальні здобутки і змусити розумне населення Тайваню обслуговувати потреби КПК. Впевнений що це китайським комуністам не вдасться. Навіть в випадку поразки Тайваню Китай не отримає бажаного, а красти технології по всьому світу з кожним днем китайцям стає важче. Напад на Тайвань призведе до того що за "комуністичну пику лиця" будуть давати в морду і масово відмовлятися від купівлі китайських товарів.
показати весь коментар
13.03.2023 09:54 Відповісти
Один оно вже поліз "вассаєдіняться"...
показати весь коментар
13.03.2023 10:14 Відповісти
Так Тайвань не хоче ніякого возз'єднання. До цзіня піня туго доходить?
показати весь коментар
13.03.2023 10:15 Відповісти
Пока США жуют сопли, все возможно....Китай ********, Рашку ********, Иран ******** и т.п....
Зато всякие либерасты и леваки процветают....