8799 відвідувачів онлайн
2 281 18

Колишнього голову "Мотор-Січі" Богуслаєва позбавили звання почесного громадянина Запоріжжя

богуслаєв

Депутати Запорізької міської ради позбавили звання "Почесного громадянина Запоріжжя" ексголову та власника авіамоторобудівного підприємства "Мотор-Січ" В’ячеслава Богуслаєва.

Про це повідомив в.о. обов’язків міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв, інформує Цензор.НЕТ.

"Людина, яка співпрацювала з росіянами, не може бути почесним жителем славетного козацького міста", - сказав Куртєв.

Рішення було ухвалене на сесії міської ради. Також на ній депутати збільшили фінансування міської програми обороноздатності та гарантування безпеки та правопорядку в Запоріжжі на 29,5 мільйона гривень. Кошти будуть розподілені згідно з пропозиціями від військових частин ЗСУ, Нацгвардії та правоохоронних органів.

Топ коментарі
+10
В почесному славетному козацькому місті Запоріжжя відсоток прокацапленної вати сягав до 70%
показати весь коментар
18.03.2023 09:58 Відповісти
+10

показати весь коментар
18.03.2023 10:02 Відповісти
+3
мабуть,зе-лень готує його для передачі Рашці. про суд і покарання цього чувака мовчок....
показати весь коментар
18.03.2023 10:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В почесному славетному козацькому місті Запоріжжя відсоток прокацапленної вати сягав до 70%
показати весь коментар
18.03.2023 09:58 Відповісти
Тепер мабуть поменшало.
показати весь коментар
18.03.2023 10:02 Відповісти
Не забувайте про понаєхавших з Даунбабве та Луганди, їх повно.
показати весь коментар
18.03.2023 10:16 Відповісти
він розридався .. прийняв 300 капель валеріанки
показати весь коментар
18.03.2023 10:00 Відповісти
... валеріана - ідеальний плацебо-препарат на теренах колишнього радянського союзу! Навіть, якщо вона "болгарська" (та сама, про яку наголошується в популярному рекламному ролику).

"Ефективність валеріани 20-25%, дійсно немає протипоказань та побічних ефектів! Все добре! Але ефективність дорівнює ефекту плацебо!
показати весь коментар
18.03.2023 10:05 Відповісти

показати весь коментар
18.03.2023 10:02 Відповісти
мабуть,зе-лень готує його для передачі Рашці. про суд і покарання цього чувака мовчок....
показати весь коментар
18.03.2023 10:13 Відповісти
ложив він на Ваше звання
йому б втікти
і потім він ще раз положить, але вже на нас
показати весь коментар
18.03.2023 10:41 Відповісти
Треба судити на довічне, а потім міняти на азовців. 1 до 1000. Тільки скоріш.
показати весь коментар
18.03.2023 10:50 Відповісти
Полонених треба міняти на полонених, а таких тварюк треба довічно тримати у мобільній клітці, яку возити по містам України, щоб усі охочі мали змогу хочаб плюнути у цю потвору !
показати весь коментар
18.03.2023 11:15 Відповісти
він носій державних секретів, його не будуть міняти
показати весь коментар
18.03.2023 11:29 Відповісти
Гадаю, він давно все здав, що знав. Та і старий. Здохне у КПЗ, толку ніякого.
показати весь коментар
18.03.2023 11:36 Відповісти
здав не все, бо по перше, це неможливо фізично(бо в його голові), по друге, втратив би цінність для кацапів. Він потвора але не Зе дурінь. Тож хай здохне за гратами
показати весь коментар
18.03.2023 11:42 Відповісти
в нього цілий острів в Італії
показати весь коментар
18.03.2023 13:34 Відповісти
хай здохне за гратами! оце найголовніше!
показати весь коментар
18.03.2023 11:28 Відповісти
После орденоносцев пикалова и кошевого уже ничему не удивляюсь ...