11318 відвідувачів онлайн

Окупанти продовжують пошуки на місці падіння американського дрона, - ОК "Південь"

безпілотник

Про це в ефірі телемарафону повідомила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру ОК "Південь" Наталія Гуменюк, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на АрміяInform.

"Уже оприлюднені певні дані, що росіяни щось знайшли й відтягнули, але поки що таких неспростовних доказів цього не надано, тому їхня пошукова операція продовжується і присутність кораблів і суден забезпечення там спостерігається. Вочевидь вони намагаються заплутати сліди. Донні особливості у тому районі досить складні з-за течій та глибин. Не можна однозначно сказати, що безпілотник вони не дістануть, але на це витратять певний час", - зазначила Гуменюк.

Топ коментарі
+18
Дикуни шукають розсипані "магічні буси" сподіваючись цім розкрити секрет магії західної білої людини та оволодіти її силою.
показати весь коментар
18.03.2023 11:09 Відповісти
+16
А чо "Курск" не искали так оперативно?) Он же в 100 метрах от поверхности лежал, а беспилотник если не на километр ушел. Искуны))
показати весь коментар
18.03.2023 11:25 Відповісти
+16
Цікавий прецедент - якщо у літальному апараті немає людей то його можна збивати?! І плювати що він НЕ у повітрянному просторі пердушні?!! Виходить і супутники Маска теж не є недоторканими, чи як?!

Потрібно весь час пам'ятати що повернувшись спиною до кацапа ви отримаєте удар в потилицю молотком. Бо за логікою рашиста - то є провокація і ви самі винні. Якщо у вас не замкнуті двері - він влізе до вашої оселі чи автівки - бо то для нього запрошення і добровільна передача майна у ваше володіння. така логіка нелюда.

А значить і безпілотники потрібно озброювати засобами, щоб підарський су-27 не міг безкарно наярювати кола біля БПЛА. Ракети класу повітря-повітря буде достатньо.
показати весь коментар
18.03.2023 11:26 Відповісти

Завантаження...