4167 відвідувачів онлайн
2 624 39

Апарат РНБО розробляє моделі післявоєнного розвитку України, - Данілов

данілов

В Апараті Ради національної безпеки і оборони розробляють моделі післявоєнного розвитку України.

Про це розповів в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" секретар РНБО Олексій Данілов, інформує Цензор.НЕТ.

"Ми зараз в апараті за дорученням президента розробляємо певні моделі післявоєнного розвитку України, як ми це бачимо", - заявив він.

Як зазначив Данілов, це пов'язано з тим, що, починаючи з 1991 року, в Україні не було жодного національного проєкту, в якому брала б участь більшість громадян держави.

"Нам потрібен саме такий національний проєкт, у якому братиме участь, давайте так, переважна більшість громадян, для того, щоб вони були зацікавлені, для того, щоб вони розуміли, про що йдеться, яку країну ми будуємо… Це складне завдання…", - сказав він.

Крім РНБО, до процесу моделювання післявоєнного розвитку держави, за словами Данілова, залучено також безліч інших центрів, які розробляють і дають свої рекомендації щодо бачення майбутнього.

"Звичайно, велика дяка всім цим центрам, але маємо на увазі, що держава не має пасти задніх у цьому питанні", - зазначив секретар РНБО.

Топ коментарі
+19
показати весь коментар
20.03.2023 16:58 Відповісти
+15
"... моделі післявоєнного розвитку України, як ми це бачимо" Джерело:

Відкриття нових офшорних рахунків вже проходить? Цеглини будуть в літрах чи каратах? Головних піарістів на цьому (окрім найвеличнішого - він завжди і всюди, де можна попіариться) вже визначили? Керувати буде "відбілений" Дубінський?
показати весь коментар
20.03.2023 16:53 Відповісти
+14
А відкати там в яких відсотках передбачені?
показати весь коментар
20.03.2023 16:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Началась делёжка пирога
показати весь коментар
20.03.2023 16:48 Відповісти
Хероїчним синам посади резервує
показати весь коментар
20.03.2023 22:17 Відповісти
показати весь коментар
20.03.2023 22:52 Відповісти
А відкати там в яких відсотках передбачені?
показати весь коментар
20.03.2023 16:50 Відповісти
"... моделі післявоєнного розвитку України, як ми це бачимо" Джерело:

Відкриття нових офшорних рахунків вже проходить? Цеглини будуть в літрах чи каратах? Головних піарістів на цьому (окрім найвеличнішого - він завжди і всюди, де можна попіариться) вже визначили? Керувати буде "відбілений" Дубінський?
показати весь коментар
20.03.2023 16:53 Відповісти
Та вони програму уряду не можуть розробити. )
показати весь коментар
20.03.2023 18:23 Відповісти
К великому сожалению…..все это только желаемое….в жизни все по другому. Никто не будет отвечать….ну если только сидящие в вагонах….купейных даже ….а в самом поезда просто сменят рулевого машиниста.
показати весь коментар
20.03.2023 17:24 Відповісти
Головне влучно сцяти в очі.
показати весь коментар
20.03.2023 16:55 Відповісти
показати весь коментар
20.03.2023 16:58 Відповісти
Я не добачаю, про мільярд дерев там є згадка?
показати весь коментар
20.03.2023 17:02 Відповісти
Звісно.На відміну від дятла у людей хороша память
показати весь коментар
20.03.2023 17:16 Відповісти
Звісно ЩО і хто такий або причому тут дятел?
показати весь коментар
20.03.2023 19:29 Відповісти
Це вже не ваша справа буде.
показати весь коментар
20.03.2023 16:56 Відповісти
Є такий проект. "Велике КраБудівництво" (с)
показати весь коментар
20.03.2023 16:58 Відповісти
Перед ковідом:
Продаємо маски і антисептики з держ резерву.
Перед війною:

Дороги будуємо, мульярд дерев саджаємо, Сердучу замість військового параду, всіх звемо на "шашлики".
Після війни: ....
показати весь коментар
20.03.2023 16:59 Відповісти
А після війни ... на нари зелену продажну владу!!!
показати весь коментар
20.03.2023 17:00 Відповісти
Поточні виклики вже всі рішили - в Міноборони злодюг покарали - тепер можна мізкувати про ******** .
показати весь коментар
20.03.2023 16:59 Відповісти
"...починаючи з 1991 року, в Україні не було жодного національного проєкту..."
Зато на параше их были десятки с распилом бабла. И главное- с тем же названием.
показати весь коментар
20.03.2023 17:00 Відповісти
Т.е. этот ветеринар с позывным "Мячик" у которого детишки в окопах от Майями и до....., этим хочет сказать, что они там, у себя, на сходняках, разрабатывают новые схемы и т.д. по распилу бабла.
А вы о чём подумали?
показати весь коментар
20.03.2023 17:03 Відповісти
о хвали ж мене хвали моя губонька
показати весь коментар
20.03.2023 17:08 Відповісти
Брехуни та Злодіі!
показати весь коментар
20.03.2023 17:14 Відповісти
Шо ви можете бачити, уроди. Ви рашістських війск на кордоні України не бачили. Всі розвідки світу бачили - а ви ні. Зелене, високоякісне лайно вже тече по вушка вибірців наріка, бо мівіну головком всю ще з'їв на початку того, шо бути не могло - ми не бачимо.
показати весь коментар
20.03.2023 17:22 Відповісти
Це він про єкспертів з всілях питань Юзик,Жека, Бездупла. ..???!!!
А може долучити Нобелівськіх лауреатів з єкономіки, фахівців з науковим/світовим досвідом з Америки, Британії, ЕС???!!!
Бо ви зелени мавпи Арахаміі та Стефанчуки напрацюете.
Яка до вас довіра громадян, 3%???!! 🤢😡
показати весь коментар
20.03.2023 17:26 Відповісти
"...яку країну ми будуємо… Це складне завдання…"
Дуже бажано побачити біля керма України інших людей. Можливо, ветеранів, але не ветеринара Данілова. Я не про ветеринарську професію. Нашим ветеринарам хвала і подяка і, осбливо, тим, хто воює і рятує поранених бійців.
показати весь коментар
20.03.2023 17:51 Відповісти
"Нам потрібен саме такий національний проєкт, у якому братиме участь, давайте так, переважна більшість громадян, для того, щоб вони були зацікавлені, для того, щоб вони розуміли, про що йдеться, яку країну ми будуємо… Це складне завдання… у не українських слуг в Україні завжди було складне завдання будувати українську державу для українців.Зрадники будують тільки для того,хто заплатив за прект держави Україна (оманський проект)
показати весь коментар
20.03.2023 17:57 Відповісти
Мрійники з Нью Васюків. Розкажіть скільки ви дронів, снарядів і ракет на поточний момент!
Будувати Нью Васюки не на часі. Чи там вже взагалі вам нічим займатись, квартальщики?
показати весь коментар
20.03.2023 18:07 Відповісти
З радістю порадимо. Але спочатку хочется послухати правду про оманські домовленості Зе. Думаю, там Зеле обіцяли не нападати з обмін на неозброєння України. Тому наш телепень так радісно велико будував.
показати весь коментар
20.03.2023 18:11 Відповісти
Максимум, що може розробити апрат під керівництвом данілова,- проект апарату ручного доїння! Для чогось іншого не вистачає належної кваліфікації!
показати весь коментар
20.03.2023 18:42 Відповісти
С вами может быть только дальнейшая деградация,не хватало,что бы и после войны страной рулили помощники валуева,сивковича,пшонки и тедеева,их место на зоне.
показати весь коментар
20.03.2023 19:07 Відповісти
А шо, старых дойщиков уже национализировали, чтоб передаивать надой ?
показати весь коментар
20.03.2023 19:26 Відповісти
Ви б суки якийсь план розробили, як прогодувати захисників на фронті, люди просять у волонтерів привезти поїсти. Не завадив би ще план, щоб фсбешних попів з України нахер витурить.
Вони падли вже планують як дерибанити гроші союзників.
показати весь коментар
20.03.2023 19:31 Відповісти
Зелена влада торгує надіями
показати весь коментар
20.03.2023 19:32 Відповісти
Не треба! Це розроблять вже патріоти після вас !
показати весь коментар
20.03.2023 19:34 Відповісти
ну точно - гурток моделістів любителів імені лейтенанта Шмідта. Їх там набереться всіх 95 моделістів, чи будуть конкурс оголошувати ?
показати весь коментар
20.03.2023 20:02 Відповісти
Яке доречне до цієї заяви, кацапське прислів'я про хутро чи шкуру ведмедя...
може ще не на часі?.. є ще що до цього планувати
Чи в рнбо насправді й ні чим зайнятись..
показати весь коментар
20.03.2023 20:03 Відповісти
Послевоенное развитие страны будет без вас
показати весь коментар
20.03.2023 20:21 Відповісти
По ходу всім нам скоро буде пісець
показати весь коментар
21.03.2023 08:28 Відповісти
Я за внешнее управление Украины после Победы. План Маршалла нельзя отдавать в руки нашей олигархической Системе. Иначе это сразу лавочка закроется и мы останемся у разбитого корыта.
Внешнее управление - это бывшие государственные деятели Запада формируют государственные институты Украины так, как они должны работать в цивилизованном обществе! Они знают, как это делается. 2-3 года и Украина победит коррупцию и выйдет на нормальный уровень.
Запад должен диктовать условия восстановления и развития Украины, а не наши олигархи.
показати весь коментар
22.03.2023 17:12 Відповісти