Минулої доби окупанти двічі обстріляли акваторію Очаківської громади, - ОВА

Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, інформує Цензор.НЕТ.
"Вчора, 23 березня, о 14:43 та 15:19 ворог завдавав мінометних обстрілів по акваторії Дніпро-Бузького лиману Очаківської громади. Постраждалих немає", - йдеться в повідомленні.
За словами голови ОВА, в інших районів області без обстрілів.