10276 відвідувачів онлайн
6 116 94

Відновлюємо в Україні Велику приватизацію, - Шмигаль

шмигаль

Водночас уряд оновить перелік стратегічних підприємств, які не підлягають приватизації.

Про це Шмигаль написав у телеграмі, передає Цензор.НЕТ.

"Разом із Міністерством економіки та Фондом держмайна провели нараду щодо реформи приватизації та управління державними підприємствами.

Які плани будемо реалізовувати вже цього року:

-Передаємо більшість державних підприємств до сфери управління Фонду держмайна.
-Після аналізу їх діяльності вони або будуть приватизовані, або отримають новий рівень управління за стандартами ОЕСР.
-Відновлюємо Велику приватизацію для стимулювання інвестицій.
-Прискорюємо ліквідацію неспроможних підприємств.
-Оновлюємо перелік стратегічних підприємств, які не підлягають приватизації.
-Розробляємо стратегію управління підприємствами, які були конфісковані у підсанкційних осіб.
-Оптимізуємо структуру ФДМУ.

Наша стратегія — це мінімізація частки держави в економіці зі збереженням державного контролю в стратегічних та важливих для безпеки України галузях", - розповів Шмигаль.

Топ коментарі
+59
велике ********** на великому відновлювництві
показати весь коментар
25.03.2023 17:53 Відповісти
+47
йбане зебидло з дєрьмаками, ахмєтовими і каломойськими спішать все спздити.
показати весь коментар
25.03.2023 17:55 Відповісти
+40
настало время великого дерибана
показати весь коментар
25.03.2023 17:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
велике ********** на великому відновлювництві
показати весь коментар
25.03.2023 17:53 Відповісти
ЗеУБЛЮДКИ , во время войны ⁉️Гниды , кому война, а вам мать родна!
показати весь коментар
25.03.2023 18:18 Відповісти
показати весь коментар
25.03.2023 18:40 Відповісти
показати весь коментар
25.03.2023 18:47 Відповісти
Головне що їх супрводжуе за весь час коли вони у владі це самопіар все чого вони ще тільки думають торкнуться - велике, президент надвеличниший, впереше завдяки їм і т.д бо йхний недолугий піпл це хавае аж слюні текуть. Ви ссу...к.і повинні без лозунгів без піара вже давно налаготити виробництво озброення і все що необхідно для арміїї і кожна людина повинна працювати для цього а не їз за безробіття тікати за бугор.Наші діди в війну з Німечинною працювали три зміни без виходних "Все для фронту все для победи" а в ссукі дармоеди!
показати весь коментар
25.03.2023 18:46 Відповісти
Стоп, стоп, стоп!

Not so fast!

Знову Прихватизація?!
Знову Беня та Ренат попереду?

Ні!

Спочатку ознайомите країну зі Стратегією-яку державу ми будуємо?

Як Велика Британія чи США? Або як Північна Корея чи московія?

Де ця Программа уряду, презідента, верховної ради?
Суспільство його не бачило та не обговорювало.
Загальні заяви «про ЕС « цего не замінять.

А ось коли « влада» получе від суспільства підтримки для цего,
тільки тоді… можливо … підійти… до « Великої Приватізаціі».
показати весь коментар
25.03.2023 19:52 Відповісти
Шуткуєте? Хаос- коник вазеленських.
показати весь коментар
25.03.2023 22:19 Відповісти
проблема в тому, що в нас немає еліти, нема лідерів, які мали би дійсно ідеї, бачення того, як Україна має розвиватись. Щодо ЄС, то я уже не впевнена, що це дійсно потрібно Україні. Україна - потужна країна і могла би сама навколо себе створювати союзи, але ж почуття меншовартості українців навіть такої думки не допускає... і потім, ми не знаємо, скільки часу цей ЄС ще протримається...
показати весь коментар
26.03.2023 21:31 Відповісти
Геть поїхав дах...
показати весь коментар
25.03.2023 17:54 Відповісти
а наріду нравіцца
показати весь коментар
25.03.2023 18:10 Відповісти
****
показати весь коментар
25.03.2023 17:55 Відповісти
настало время великого дерибана
показати весь коментар
25.03.2023 17:55 Відповісти
йбане зебидло з дєрьмаками, ахмєтовими і каломойськими спішать все спздити.
показати весь коментар
25.03.2023 17:55 Відповісти
iлюстрацiя: https://www.youtube.com/watch?v=HrLiIvivsso https://www.youtube.com/watch?v=HrLiIvivsso

показати весь коментар
25.03.2023 18:01 Відповісти
Зелень вирішила пошкребти по сусєкам що не встигли ще розтягти папірєднікі.
показати весь коментар
25.03.2023 17:57 Відповісти
шмигаль вирішив докрасти все, що недокрали?
Я думав, що він просто порожнє місце, а виявляється, що ще гірше!
показати весь коментар
25.03.2023 17:57 Відповісти
В когось руки чешуться
показати весь коментар
25.03.2023 17:57 Відповісти
Бачу що до дебілів у владі без гарної ₴издюлини нічого не доходить. Під час війни, на мінімальній ціні продавати - злочин.
показати весь коментар
25.03.2023 17:57 Відповісти
В тому і мета, щоб хтось придбав за мінімальну ціну, а війна якраз для реалізації такого сценарію ідеальна.
показати весь коментар
25.03.2023 18:32 Відповісти
Грабуй недограбоване!!!
показати весь коментар
25.03.2023 17:58 Відповісти
Побільше панів - хороших та різних!
показати весь коментар
25.03.2023 18:00 Відповісти
Пан, або пропав...
показати весь коментар
25.03.2023 18:05 Відповісти
Ні:

показати весь коментар
25.03.2023 18:10 Відповісти
Ой чи пан чи пропав -
Двічі не вмирати,
Гей, нумо, хлопці до зброї!
показати весь коментар
25.03.2023 18:10 Відповісти
Чи ти шмегаль його будував що ти його росродуєш за копійки
показати весь коментар
25.03.2023 18:01 Відповісти
Розпродувати то ще не він почав і все "найсмачніше" вже продали. Але от для мене завжди була загадка - чого як воно не продається, не спробувати самим врятувати те підприємство?
показати весь коментар
27.03.2023 14:01 Відповісти
Це він про облГаз та облЕнерго з облводоканалом, чи облАвтодор ???
Фірташ команду дав з вигнання, чи «негромадянин» Беня маляву запустили…‼️‼️
За компромат, у чемоданах Чечетова👺, Піскун🤑 уже усих посадив порушників👹 приватизації💯🫣🤭😂
показати весь коментар
25.03.2023 18:02 Відповісти
А ви припиняли цю приХватизацію? В минулому році під час війни за безцінь торгували і майном, і землею (китайці за копійки придбали у нас в області санаторії з земельними ділянками і продовжують їздити з пошуками, де б щось урвати за мізерну ціну). Користуючись тим, що в країні війна чиновники дерибанять та продають усе, що можуть і кому можуть. Самі нічого не зробили, зате все продають чи прибирають до брудних рук, тварюки ненажерливі.
показати весь коментар
25.03.2023 18:02 Відповісти
А це на часі??? То може і оту ''зелену владу попросити'' на часі!
показати весь коментар
25.03.2023 18:03 Відповісти
Війна війною,а дєрібан за розкладом🤦
показати весь коментар
25.03.2023 18:04 Відповісти
показати весь коментар
25.03.2023 18:04 Відповісти
показати весь коментар
25.03.2023 18:05 Відповісти
В Україні є два вороги - кацапи і жиди.
показати весь коментар
25.03.2023 18:04 Відповісти
Діалектика...
показати весь коментар
25.03.2023 18:06 Відповісти
Я не сперечаюсь і не міркую, я стверджую.
показати весь коментар
25.03.2023 18:57 Відповісти
Діалектичний метод: теза (кацапи) - антитеза (жиди) - синтеза (російськомовне населення).
показати весь коментар
25.03.2023 19:53 Відповісти
Вважаю, що знову хитають, ще гірше ніж до війни. Як зупинити цю наволоч?
показати весь коментар
25.03.2023 18:04 Відповісти
А у кого сейчас в стране есть деньги?

Все порядочные люди, у кого были лишние копейки, уже давным-давно отдали волонтерам и закупщикам крайне необходимых вещей. То есть сейчас свободные бабки есть у непорядочных. И только они смогут все скупить. У честных людей сейчас денег нет. Приватизация возможна исключительно спустя 15 лет и не раньше, 15 лет с момент деолигирхизации и с момента введения свободного предпринимательства и тем более конца войны. Чтобы и честные люди смогли заработать. И появились опытные руководители, кто сможет возглавить компанию и сделать ее единорогом. Сейчас приватизировать хоть что-то - отдать в руки одним подонкам, которые все развалят и будут только грабить. Еще раз, денег у людей сейчас нет и до конца войны не будет. С каждой зарплаты люди отдают то, что им не надо, на нужды наших воинов. Никто вообще даже штаны или рубашку себе новую не покупал, в старых ходим, потерпим пару лет, ничего не убудет.
показати весь коментар
25.03.2023 18:06 Відповісти
Ти типовий совок-популіст. Ти хоч знаєш скільки мільярдів державних коштів іде на ці державні підприємства щорічно? Там бездонна діра в яку скільки не запхай грошей, всі зайдуть. Є прибуткові підприємства, однак більшість державної власності - збиткове, в першу чергу із-за схєматозів . Тому нові власники з ними розбираються.
показати весь коментар
25.03.2023 19:55 Відповісти
Великий казкар. Конкретно, що зробив в Україні бізнес особливого? Крім того, що розграбував підприємства, а гроші вивів за кордон.
показати весь коментар
25.03.2023 20:20 Відповісти
До чого тут деолігархізація? До чого тут в кого є в країні гроші? По-перше, купити підприємство може і іноземець. По-друге, ви не повірите, але є й порядні люди, в кого лишились гроші
показати весь коментар
27.03.2023 14:03 Відповісти
Уже????
показати весь коментар
25.03.2023 18:10 Відповісти
А мариупольцы будут участвовать в приватизации?
показати весь коментар
25.03.2023 18:10 Відповісти
Після спланованої діями зеленої влади і реалізованою рашистами "утилізацією" вже мало ймовірно(
показати весь коментар
25.03.2023 18:29 Відповісти
у себя в Мариуполе пусть заберут, то что отдали оккупанту
показати весь коментар
25.03.2023 19:56 Відповісти
Швондер
показати весь коментар
25.03.2023 18:12 Відповісти
Ось і відповідь,чому у нас немає стану війни.А все тому,що зепогань хочуть сидіти в ВР і далі ******* гроші.
Стан війни передбачає,розпуск ВР і ******** ті казнокради або *****,або в окопи
показати весь коментар
25.03.2023 18:13 Відповісти
Под шумок можно хорошо подбарахлится, а потом сдать с выгодой для себя.
показати весь коментар
25.03.2023 18:14 Відповісти
А що, ще не все прихватизували?? Це вже повний кабздець..
показати весь коментар
25.03.2023 18:16 Відповісти
Заниматься приватизацией во время войны, это большая глупость, если не сказать преступление.
показати весь коментар
25.03.2023 18:16 Відповісти
Це просто бізнес, нічого лічного....
показати весь коментар
25.03.2023 18:38 Відповісти
Нові мільядери з'являються і вже з'явились. Дорогу молодим і зубастим!
показати весь коментар
25.03.2023 18:18 Відповісти
показати весь коментар
25.03.2023 18:18 Відповісти
ублюдочные дебилы!
показати весь коментар
25.03.2023 18:19 Відповісти
***** самі сморчкі і зовнішностью і діями а за величью все що не роблять все найвеличнише, все вперше добре що хоть забули вже про "велике будівництво(крадівніцтво) доріг під керівництвом найвеличнейшого" довб..о..**** України
показати весь коментар
25.03.2023 18:23 Відповісти
На фоні Всеукраїнської Великої Сраки якраз "на часі" оголошувати Велику приватизацію, "хуже нє будєт", але без сумнівів зелені підераси проб'ють і це дно, і наступне.
показати весь коментар
25.03.2023 18:27 Відповісти
Вдарим приватизацією по бездоріжжю .
показати весь коментар
25.03.2023 18:27 Відповісти
ze - mrazi gotuyut' deriban !!!!
показати весь коментар
25.03.2023 18:27 Відповісти
давайте швидче, поки війна. До виборів років через три насєлєніе забуде.
показати весь коментар
25.03.2023 18:28 Відповісти
Ну що зЄлебоби, ви ще думаєте що це не Є торгівлею на крові?
показати весь коментар
25.03.2023 18:37 Відповісти
І це на часі ? Вже нема війни ?
показати весь коментар
25.03.2023 18:44 Відповісти
На фоне войны цены будут "ну дуже привабливі". Продавать в такое время - это мародерство.
показати весь коментар
25.03.2023 18:45 Відповісти
Коли це на часі, то ми можемо вже переобирати ВР.
показати весь коментар
25.03.2023 18:46 Відповісти
показати весь коментар
25.03.2023 18:52 Відповісти
Нашел время (с)
показати весь коментар
25.03.2023 18:52 Відповісти
і нічого у шмигаля не знесло і не поїхало,- у нього повне відчуття що до кінця війни цей уряд не доживе і часу у нього нема і це його останній вагон
показати весь коментар
25.03.2023 18:54 Відповісти
Бандиты и ворюги от Зеленского, под руководством главного вора Украины Шмыгаля и Ермака-дерьмака, продолжать великое воровство оставшегося госимущества!!... Суки !!.. Деньги купить дроны , Броники, ночные прицелы и т. д., для ЗСУ, так нет ,а на то , что бы купить по дешёвке госимущество, то деньги есть...Жиды проклятые.... Когда уже вас всех приберут???
показати весь коментар
25.03.2023 19:02 Відповісти
суперечливо.

ціна під час війни падає, це правда.

але падає і цінність об'єкту, тож важко без фахової думки огульно в гімні топити всіх підряд.
показати весь коментар
25.03.2023 19:08 Відповісти
Ну як би хоч трохи клепки ,хто проводить велику приватизацію під час війни? ,адже активи падають в ціні в рази якщо не в десятки раз,до того жоден серйозний інвестор не прийде під час війни , чи вони думають що допомога Заходу буде вічною ?,ну а саме головнеи що б бандота чи олігархи за безцінь все скупили.
показати весь коментар
25.03.2023 19:09 Відповісти
да какой инвестор ? свои все скупят ...
показати весь коментар
25.03.2023 19:46 Відповісти
Підзбирали бабла, пі@ари зелені, треба вкладати…
показати весь коментар
25.03.2023 19:12 Відповісти
Браво! А нащо ви с*кі зелени порт продали в Вілково Усть-Дунайск, коле-котлете, там де йде перевалка збіжжя, це ні стратегічне підприємство?
брехливи мародери та зрадники
показати весь коментар
25.03.2023 19:24 Відповісти
показати весь коментар
25.03.2023 19:26 Відповісти
Пан Шмигаль верзе казна-що. Ніякої приватизації уряд недопустить, щоб якісь європейці чи амери на торгах випадково не заплатили , припустімо, мільярд за те, що мільярд і варте. Ні, буде невинна корпоратизація працюючих і платячих великі податки( яка дурниця) юр.осіб шляхом реорганізації у , щоб ви думали, так- у акціонерні товариства ,з наступним виходом акцій на біржу для куппівлі-продажу "правильними" простими українцями, які нічого так добре не вміють, крім як вправлятись у біржових оборудках. Це все назветься залученням інвестицій, можливо навіть з перерізанням стрічок. А пан Шмигаль тут з якогось дива почав лити воду на млин ворога та необачно баламутити суспільну думку.....Насправдіж, думаю- це такі економічні поради, або вимоги, наших союзників, які не полишають надій навести лад в мутній водичці. Тож побачимо чия візьме .
показати весь коментар
25.03.2023 19:34 Відповісти
не надо быть великим бизнесменом или менеджером, что бы не понимать, что во время войны все активы стоят в разы меньше .... некоторые вообще ничего не стоят.
показати весь коментар
25.03.2023 19:38 Відповісти
Хто небуть скажіть шМИГАЛЮ, що в країні їде ВІЙНА !!!
показати весь коментар
25.03.2023 19:44 Відповісти
Только предатели могут распродавать имущество граждан во время войны.

Шмыгаль с Зеленским продал огромный порт по цене 10 автобусов! Бизнес на крови.

Верю что Народ Украины их покарает.
показати весь коментар
25.03.2023 19:47 Відповісти
Знову красти збираються, а вони і нереставали.
показати весь коментар
25.03.2023 19:53 Відповісти
Знову ВПК віддадуть аферистам. Хана ВПК!
показати весь коментар
25.03.2023 19:57 Відповісти
после войны, когда откроют границы и все кто захочет вернуться в свои дома будут на местах, тогда можно говорить. А сейчас это напоминает " пока вы там, мы тут посмотрим что и где плохо лежит"
показати весь коментар
25.03.2023 20:04 Відповісти
Ось чому зелений не втік від війни. Олігарх не дозволив.
показати весь коментар
25.03.2023 20:34 Відповісти
Олігарх-кукловод руки потирає і сміється з "лохів" якими він вважає народ.
показати весь коментар
25.03.2023 20:36 Відповісти
Начасі :
1) *******;
2) ******* !
показати весь коментар
25.03.2023 21:12 Відповісти
Може Ілон Маск щось придбає
придбав би наприклад харківську область і вже не патякав би що в Україні немає його інтересу
Навчив би всіх працювати
У всього повинен бути господар
показати весь коментар
25.03.2023 21:15 Відповісти
Яка бл@дь може бути "приватизація" під час війни щей **** "велика"?
показати весь коментар
25.03.2023 23:05 Відповісти
Ох и ******,война,гниды.
показати весь коментар
26.03.2023 00:28 Відповісти
кажется обычно делают наоборот - национализацию, запускают заводы, топливо, пути сообщения и т.д. и т.п.
показати весь коментар
26.03.2023 01:00 Відповісти
Народу-війна, а владі дешеві здобутки! Нікуди не зайдеш: воений стан, а тут держмайно по своїм друзям роздають, бо потім дорого куплять не бажано! Немає слів на цих цинічних обранців окрім лайки!
показати весь коментар
26.03.2023 05:04 Відповісти
а нормально такі речі під час війни проводити? особисто я не дуже довіряю нашій владі і глобальні реформи потрібно відкласти