10103 відвідувача онлайн

Путін звинуватив США у вибухах на "Північних потоках"

путін

Президент РФ Володимир Путін вважає, що за вибухами на "Північних потоках" стоять спецслужби США.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Путін заявив у інтерв'ю програмі "Москва. Кремль. Путін", повідомляє російський  Інтерфакс

"Американський журналіст, який став доволі відомим зараз у світі, провів таке розслідування і дійшов, як відомо, висновку про те, що цей вибух на газопроводах був організований спецслужбами США. Я повністю згоден з такими висновками", - заявив Путін.

Також президент РФ заявив, що Росія після запитів до ООН, пов'язаних із виявленням на стику труб "Північного потоку" маячка, отримала відповідь, що цей предмет безпечний, і Москві відмовили в участі в розслідуванні.

Топ коментарі
+28
Щось того *уйла сьогодні забагато стало! Та ще й пику його вставляють..
показати весь коментар
25.03.2023 20:44 Відповісти
+24
До речі. Поранення в дупу виявилося цілком достатньо, щоб рогозин повністю зник із публічного простору. Дійшло до цього кнура, що базікати язикОм в Москві і приємніше і безпечніше ніж на лінії фронту
показати весь коментар
25.03.2023 20:46 Відповісти
+22
плешивый мечется, как кот перед срачкой
показати весь коментар
25.03.2023 20:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Путін вірить іноземним журналістам на слово Х))))
показати весь коментар
25.03.2023 20:39 Відповісти
показати весь коментар
25.03.2023 21:41 Відповісти
Он за эти слова вполне мог заплатить
показати весь коментар
25.03.2023 23:41 Відповісти
та воно так і було...
показати весь коментар
25.03.2023 23:46 Відповісти
Нічого дивного.

Вони звинувачують Америку вже більше 70 років.

Якщо хтось насуяв у кацапів у підьезді, то звісно, то Байден…
показати весь коментар
26.03.2023 01:34 Відповісти
Та ні. Звинувачували всіляки шавки типу боброїдки чи солов'їного гівна. А от щоб президент "другоїарміїсвіту" - такого ще не було. Тепер політологи гадають - чи воно стало такою ж шавкою, чи це анонс асиметричної відповіді.
показати весь коментар
26.03.2023 02:32 Відповісти
маячка в дупу - беспечно
показати весь коментар
25.03.2023 20:40 Відповісти
це пердак рогозіна- точно
показати весь коментар
25.03.2023 20:41 Відповісти
До речі. Поранення в дупу виявилося цілком достатньо, щоб рогозин повністю зник із публічного простору. Дійшло до цього кнура, що базікати язикОм в Москві і приємніше і безпечніше ніж на лінії фронту
показати весь коментар
25.03.2023 20:46 Відповісти
ot by ***** smert' shypnula na vushko paru laskovyh sliv
показати весь коментар
25.03.2023 21:14 Відповісти
Тут х@йло сам на себе вийшов! https://m.censor.net/ua/news/3408058/vybuhy_na_pivnichnyh_potokah_za_kilka_dniv_do_togo_tam_buly_viyiskovi_korabli_rf_tonline
показати весь коментар
25.03.2023 20:42 Відповісти
та давно відомо, шо москалі самі...
показати весь коментар
25.03.2023 23:50 Відповісти
Ну на США ты сцыкло ходящее в чемодан не нападешь
показати весь коментар
25.03.2023 20:43 Відповісти
https://m.censor.net/ua/news/3408058/vybuhy_na_pivnichnyh_potokah_za_kilka_dniv_do_togo_tam_buly_viyiskovi_korabli_rf_tonline
показати весь коментар
25.03.2023 20:43 Відповісти
ублюдок брехливий. сам же віддав наказ свому генштабу підірвати потоки.
показати весь коментар
25.03.2023 20:43 Відповісти
США винні в тому, що Путін лисий.
Так і скаже пуйло на гаагському трибуналі, якщо доживе...
показати весь коментар
25.03.2023 20:54 Відповісти
Щось того *уйла сьогодні забагато стало! Та ще й пику його вставляють..
показати весь коментар
25.03.2023 20:44 Відповісти
Дійсно, ворога потрібно знати,але бредні ботоксного.....
показати весь коментар
25.03.2023 21:35 Відповісти
плешивый мечется, как кот перед срачкой
показати весь коментар
25.03.2023 20:44 Відповісти
На фото не *****, Кучма в гримі.
показати весь коментар
25.03.2023 20:44 Відповісти
А ВЕСЬ СВІТ ВВАЖАЄ,ЩО КУЙЛО Є ВІЙСКОВИЙ ЗЛОЧИНЕЦЬ ,ВИННИЙ У ВБИВСТВІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ І ВИКРАДЕННІ УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ
показати весь коментар
25.03.2023 20:45 Відповісти
Извините за банальность, но как говорится, на воре и шапка горит!
показати весь коментар
25.03.2023 20:46 Відповісти
Коли ти вже падло здохнеш,******.
показати весь коментар
25.03.2023 20:46 Відповісти
Ну це вже агонія у пуйла, у нього дах поїхав від програшу в Україні...
Дивно, що пуйло ще не звинуватив США у вбивстві Адольфа Гітлера ))
І взагалі, пора вже пуйлу причислити Гітлера до ліку святих.
Адже фюрер Гітлер, як і фюрер пуйло, будували свій Рейх. Пуйло та Гітлер близькі по духу та по методах.
Гітлер це кумир пуйла...
Тому скоро звинуватить штати у вбивстві '' лідера німецької нації та святої людини - фюрера Гітлера'' ))
показати весь коментар
25.03.2023 20:51 Відповісти
И шо дальше? Ну США взорвали или нет. Че будешь делать? Насрешь жиже в пакет у себя в штанах? Можно даже поржать с этого дебила и показать видео, как опускали мины на канате с карабином на эти проперженные трубы. Почему-то весь мир считает, что для того, чтобы продырявить кусок железа в бетоне на глубине в 40-45м надо, блин, автономный подводный аппарат и лодка с торпедами и водолазами.

Вообще непонятно, кому какое дело до труб. Законная военная цель. Турецкий поток отправиться туда же, подводные интернет-кабели кацапские до Европы за ними, чтобы отрезать поварские ботофермы и их влияние на западный мир. США и Великобритания конечно будут против, они по какой-то причине не ожидали, что так легко можно уничтожить любую подводную цель. А у нас черные копатели в свое время кучу железок со дна подняли неодимовыми магнитами и камерами в оболочке с проводом в резиновом армированном шланге спускаемыми и все сделали сами. Ну да, в США наверное не так интересно с металлоискателем гулять, как у нас десятки тысяч человек любят искать ценности и боеприпасы и хорошо знают про коп и про исследование даров моря, рек и озер. В США в озерах нету снарядов и бомб времен второй мировой, чтобы на берег вытянуть магнитом и вытапливать из него взрывчаточку для своих целей.
показати весь коментар
25.03.2023 20:52 Відповісти
показати весь коментар
25.03.2023 21:27 Відповісти
впевнений, картина писана з натури.
показати весь коментар
25.03.2023 21:31 Відповісти
сподіваюся, що через 100 років будуть дивитися діти наших дітей, які будуть дивитися на це зображення і питти - "це все, що представляла собою тупікова гілка цивілізації, все що від неї залишилося та звдяки ВСУ та підтримки всього вільного та демократичного світу вимерла?"
показати весь коментар
25.03.2023 21:41 Відповісти
памятаєте як бурят виніс камеру відеоспостереження? тепер камера транслює все, що відбувається у будинку бурята і ми можемо спостерігати за цими примитивними створіннями в умовах їх звичайної життєтіяльності срачі.
показати весь коментар
25.03.2023 21:47 Відповісти
Это просто такая специальная газовая спецоперация которая не несёт россиюшке никаких угроз и пойдёт ей только на пользу.
показати весь коментар
25.03.2023 20:53 Відповісти
Бомбить Техас будет восемь лет?
показати весь коментар
25.03.2023 20:54 Відповісти
Звісно. Палаючими пердаками.
показати весь коментар
25.03.2023 21:06 Відповісти
Викидиш після пізДіньпіня розтявкався
показати весь коментар
25.03.2023 20:54 Відповісти
карліка все ж такі по законам якогось штату посадять на єлектричний стілець, з транслюванням видовища он-лайн. А чого журналюгу-КГБиста не засудять за злочин проти безпеки США ?
показати весь коментар
25.03.2023 20:58 Відповісти
Можливо, журналюга є подвійним агентом, який згодував московитам очевидно дискредитаційну версію, а потвора на весь світ її повторює і робить з себе дурника.
показати весь коментар
25.03.2023 21:37 Відповісти
показати весь коментар
25.03.2023 20:58 Відповісти
Хто б ці вибухи не здійснив, але рівень кваліфікації організаторів та виконавців дуже високий. Доступ до подібних технологій мають одиниці в світі. Так само відомо, що у США точно є супутникові знімки місця підриву, можливо, з тим кораблем, з якого здійснювалось занурення вибухового пристрою. І навіть не сумніваюся, що американці точно знають хто це і як зробив.
А х.йло хай гадає і, чесно кажучи, хід його думок в цьому і випадку мені подобається: може, війну США оголосить...
показати весь коментар
25.03.2023 21:03 Відповісти
очередной припадок Вы все во всем виноваты маняьчило ублюдочное усипить это бешенное животное пора вместе со всей стаей маньяка
показати весь коментар
25.03.2023 21:04 Відповісти
І шо - це вже не Порошенко підривав?

Блін, а я так сподівався... ну, на крайняк - Зеленський...
показати весь коментар
25.03.2023 21:08 Відповісти
Проблема в том Сеймур Херш слишком авторитетный журналист в США. Иначе бы никто не обратил на это внимания.
показати весь коментар
25.03.2023 21:10 Відповісти
да, чучело с миротворца, использованное кцпдрилами неоднократно)
показати весь коментар
25.03.2023 21:16 Відповісти
Резня в Сонгми, Абу-Грейб, ликвидация Бен Ладена. Трудно наверно найти второго журналиста с таким послужным списком.
показати весь коментар
25.03.2023 21:21 Відповісти
лол. это как-то опровергает мои утверждения?

За декілька днів до диверсій на газопроводах "Північний потік-1" та "Північний потік-2" неподалік них перебували російські військові кораблі. Про це повідомляє німецьке видання T-Online. Спираючись на власне розслідування, дані з відкритих джерел, а також інформацію з кіл безпеки, видання інформує, що Росія може стати головним підозрюваним у справі підривів "Північних потоків".
показати весь коментар
25.03.2023 21:23 Відповісти
и везде уличен во лжи
показати весь коментар
25.03.2023 21:37 Відповісти
там на рашистов уже что-то нарыли

За декілька днів до диверсій на газопроводах "Північний потік-1" та "Північний потік-2" неподалік них перебували російські військові кораблі. Про це повідомляє німецьке видання T-Online. Спираючись на власне розслідування, дані з відкритих джерел, а також інформацію з кіл безпеки, видання інформує, що Росія може стати головним підозрюваним у справі підривів "Північних потоків".
показати весь коментар
25.03.2023 21:21 Відповісти
він образив українського олігарха !
я йому не заздрю....

показати весь коментар
25.03.2023 21:22 Відповісти
Не можу-ну й передачка, от прямо" масква-крємль-путін". Потворний москавський "крєатів", просто ,можна прямо сказати, розгул і буйство уяви " обдєльонних талантом" телепнів. По суті ж- такі звинувачення, та ще й амерам, можна виставляти , маючи залізобетонні прямі докази, а не якусь , вибачте на слові, .... .
показати весь коментар
25.03.2023 21:24 Відповісти
"Держите вора!! " - вор кричит.
показати весь коментар
25.03.2023 21:29 Відповісти
Алкоголік обісцявся й валяється в калюжі бруду... й звинувачує бармена, що йому наливав. так і *****.
показати весь коментар
25.03.2023 21:34 Відповісти
ніби це щось погане
показати весь коментар
25.03.2023 21:38 Відповісти
Всё что он мелет, всё для лохтората своего. Слишком лоханулся он и окончательно. Что бы не сказал теперь---уже не проканает по миру никак. Сдешевил скотина! Чем больше будет бредятины с тех болот и от разных там утырков---только лучше.
показати весь коментар
25.03.2023 22:01 Відповісти
Те що каже ******* вже нiкОГО в свiтi не цiкавить, тому що вiн опущений *****.
показати весь коментар
25.03.2023 22:26 Відповісти
а вы докажите
показати весь коментар
25.03.2023 22:49 Відповісти
- капитан, самолёт идёт на посадку. туман... может стоит включить прожектора?
- нет. так мы можем выдать себя
показати весь коментар
25.03.2023 22:50 Відповісти
...просто интересно а что там неделю делал военный флот болот мацковии???
показати весь коментар
25.03.2023 22:52 Відповісти
И шо? На йух иди, выродок плешивый.
показати весь коментар
25.03.2023 23:13 Відповісти
Самое интересное во всей этой истории то, что с самого начала никому не пришло на ум то, что рашисты сами во время прокладки газопровода его заминировали, чтобы потом использовать взрывы, как повод для обвинений Америки и Европы, неужели это было непонятно?
показати весь коментар
25.03.2023 23:17 Відповісти
Путин сам обвиняемый, так что поздно что-то вякать.
Всё скажет на суде, кто ему где что взорвал..
показати весь коментар
25.03.2023 23:47 Відповісти
НУ ТАК БАЙДЭН ОТКРЫТО ЗАЯВЛЯЛ , ЧТО ЕСЛИ ***** НАПАДЕТ , ТО НА СЕВЕРНЫХ ПОТОКАХ БУДЕТ ПОСТАВЛЕН КРЕСТ --- ТАК ЧТО КРЕМЛЕВСКОЕ ******** БУДЕТ И ДАЛЬШЕ СРАТЬ В СВОЙ ЧУМУДАНЧИК ЧТОБЫ ЕГО ДИАГНОЗЫ НИКТО НЕ УЗНАЛ
показати весь коментар
26.03.2023 06:46 Відповісти
Какой ещё "американский журналист"? Приснившийся *****?
показати весь коментар
26.03.2023 07:21 Відповісти
Старое чкистское еьало занимается тем, что умеет делать лучше всего, врать,врать и врать, и обвинять других в том, что сделал сам.
показати весь коментар
26.03.2023 07:25 Відповісти
https://vic.bg/%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BA%D0%B4%D0%BE%D1%82%D1%8B/%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C%D1%89%D0%B8%D0%BA-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B4%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D0%B5%D1%82-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%83%D1%87%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D1%80%D0%B6%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B5-%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D0%B9-%D0%BF%D1%8C%D1%8F%D0%BD%D0%BA%D0%B8-%D0%B8-%D0%BE%D1%82%D1%87%D0%B8%D1%82%D1%8B%D0%B2%D0%B0%D0%B5%D1%82 Деньщик раздевает поручика Ржевского после очередной пьянки и отчитывает:
- Эх, барин, что же вы себе весь выходной мундир испачкали?
- Да это не я, это Оболенский мне его в карете заблевал, я хотел ему рожу набить, да пожалел.
- А надо было, барин, он вам еще и в штаны насрал.
показати весь коментар
26.03.2023 09:37 Відповісти