9338 відвідувачів онлайн
4 092 35

МЗС вимагає скликати Радбез ООН через намір РФ розмістити тактичну ядерну зброю на території Білорусі

рф,зброя,росія,ядерна

Останні заяви РФ щодо намірів розмістити на території Білорусі тактичну ядерну зброю є черговим провокативним кроком злочинного путінського режиму, що підриває засади Договору про нерозповсюдження ядерної зброї, архітектуру ядерного роззброєння та систему міжнародної безпеки у цілому.

Про це йдеться у заяві МЗС України, передає Цензор.НЕТ.

"Такі наміри не можуть не спричиняти особливої стурбованості для всієї світової спільноти, адже Росія заявляє про них за умов продовження своєї нічим не спровокованої агресивної війни проти України. Попри жахливі злочини проти людяності та воєнні злочини, якими Кремль супроводжує цю загарбницьку війну проти суверенної держави, Росія демонструє свою неспроможність перемагати на полі бою", - йдеться в повідомленні.

У МЗС наголосили, що Україна звертається до білоруського суспільства не допустити реалізації злочинних намірів щодо розміщення на території Білорусі ядерної зброї всупереч її зобов’язанням за Договором про нерозповсюдження ядерної зброї, що ще більше перетворить цю країну на заручника Кремля та матиме катастрофічні наслідки для її майбутнього.

У міністерстві також закликають G-7 та ЄС попередити білоруську владу про далекосяжні наслідки для Білорусі, у разі її згоди прийняти на своїй території тактичну ядерну зброю від Росії.

"Україна очікує на ефективні дії щодо протидії ядерномушантажу Кремля з боку Великої Британії, Китаю, США та Франції, зокрема й як постійних членів Ради Безпеки ООН, які несуть особливу відповідальність за недопущення погроз агресії з використанням ядерної зброї. Вимагаємо негайно скликати з цією метою позачергове засідання Ради Безпеки ООН.

Україна закликає всіх членів світового співтовариства довести до злочинного путінського режиму категоричну неприйнятність його чергових ядерних провокацій та вжитирішучі заходи з метою ефективного стримування та запобігання будь-якій можливості застосування державою-агресором ядерної зброї. Росія вчергове підтверджує свою хронічну нездатність бути відповідальним розпорядником ядерної зброї як засобом стримування та попередження війни, а не інструментом погроз та залякування. Світ має об’єднатися проти того, хто ставить під загрозу майбутнє людської цивілізації, - підсумували у заяві.

Нагадаємо, раніше російський диктатор Путін заявив, що Росія розмістить у Білорусі тактичну ядерну зброю.

Топ коментарі
+16
Зберуться, потриндять а ***** зробить що задумав. ***** вже міжнародний злочинець то йому вже похрін на ООН та Закон.
показати весь коментар
26.03.2023 16:42 Відповісти
+7
Росія накладе " вето" і всі розмови на цьому закінчуються.
Це як росія почала війну проти України, а ООН засунулу язик
в дупу і чека, а що їй вкаже агресор. Є вказівка від ***** --" аміакопровід
повивен працювати ". Ось прига генсек , щоб задовольнити цю вказівку.
Все це пусте-- ООН-- імпотент.
показати весь коментар
26.03.2023 16:49 Відповісти
+5
Марно звертатися до "білоруського суспільства"-може звернутися до США з пропозицією розмістити їх ядерну зброю в Україні!
показати весь коментар
26.03.2023 17:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зберуться, потриндять а ***** зробить що задумав. ***** вже міжнародний злочинець то йому вже похрін на ООН та Закон.
показати весь коментар
26.03.2023 16:42 Відповісти
Москалі,через декілька днів,будуть головувати,в радбезі ООН.Навряд чи їх,звідти зараз викинуть.
показати весь коментар
26.03.2023 16:42 Відповісти
пусть размещают. поближе к витебску туда. один хлОпОк - и всё превратицца в радиоактивный пепел. всё как свинорылые мечтали.
показати весь коментар
26.03.2023 16:47 Відповісти
Росія накладе " вето" і всі розмови на цьому закінчуються.
Це як росія почала війну проти України, а ООН засунулу язик
в дупу і чека, а що їй вкаже агресор. Є вказівка від ***** --" аміакопровід
повивен працювати ". Ось прига генсек , щоб задовольнити цю вказівку.
Все це пусте-- ООН-- імпотент.
показати весь коментар
26.03.2023 16:49 Відповісти
це вимоги зернової угоди...
показати весь коментар
26.03.2023 16:53 Відповісти
І почуємо чергову ''занепокоєність''
показати весь коментар
26.03.2023 16:52 Відповісти
Россия начала получать регулярные поставки "Шахедов" - https://twitter.com/DefenceHQ/status/1639866636290121728 разведка Британии

В ведомстве отметили, что с начала марта РФ запустила по Украине более 70 ударных БПЛА серии "Шахед". Эти атаки произошли после двухнедельной паузы, поэтому британцы делают вывод, что Россия начала получать регулярные поставки небольшого количества иранских беспилотников.

Также сообщается, что оккупанты запускают "Шахеды" с двух направлений: из Краснодарского края и из Брянской области. Это позволяет гибко наносить удары по широкому сектору Украины и сокращает время полета к целям на севере Украины. Также это может быть дальнейшей попыткой РФ растянуть украинскую ПВО.
показати весь коментар
26.03.2023 16:52 Відповісти
ta nema i ne bulo Bilorusi, bula zavjdy oblast' v skladi RF.
показати весь коментар
26.03.2023 16:59 Відповісти
Єфект від цього скликання Радбезу ООН буде таким самим, як і від обговорення теми в коментах на "Цензор.нет". Тільки в першому випадку це дорого обходиться для бюджету.
показати весь коментар
26.03.2023 16:59 Відповісти
Без ядерной бимбы бульбофюреру по любому хана, а так есть шанс как у кимченина.
показати весь коментар
26.03.2023 17:02 Відповісти
З трибуни ООН треба піднімати не скільки питання ядерної зброї, скільки ядерного шантажу і не на ядерній загрозі треба робити акцент, а саме на шантажу, як злочинного засобу досягнення своїх цілей. Треба щосили наголошувати, що вже не сама ядерна зброя несе загрозу у цьому випадку - ця примітивна гра на публіку з ракетами не для ядерного апокаліпсису - ні, а для того, щоб створити небезпечний інструмент для впливу жалюгідних збанкрутілих диктаторів на цивілізований світ, в яких нічого вже не залишилось з можливостей - як політичних так і військових окрім такого дешевого шантажу і не можна дати їм скористатися цією можливістю. Тому сама ядерна зброю повинна принципово відійти на другий, чи навіть на третій план у порядку денному, потрібно зрозуміти, що треба вже діяти кардинально іншим чином, ніж у часи холодної війни
показати весь коментар
26.03.2023 17:13 Відповісти
Друзі.перш ніж проклинати ООН Радбез ОБСЄ ПАРЄ тощо....Може нам треба на себе подивитися ? "Наш" Зельц дуже дивним чином носиться з Лукою та його режимом,як зі священною мацою. Після всього що зробив Лука і Білоруссія з 24.02.22.....жодної реакції! Хіба це не дивно? Про шашні з Лукою по вагнерівцях вже й не згадую....Ну тепер отримали. Зельц здрисне в Ізраїль а ядерний удар по нас прилетить,як у Бучу з Білорусії прилетіло.
показати весь коментар
26.03.2023 18:56 Відповісти
Щоб у нас не творилося, це аж ніяк не знімає відповідальності за бездіяльність цих організацій та їх керівників, які потворствують тим самим злочинам проти людства. Всі не безгрішні - і боротьба триває як з зовнішнім ворогом та і з внутрішнім також і є кому побити внутрішнього ворога, бо в нас є сильна опозиція та народ, який зробить все для перемоги над усіма ворогами. Тому у відповідальні для нас моменти треба не займатися самобичуванням, а не відкладаючи внутрішню боротюбу паралельно робиити і правильні, раціональні політичні заяви в всіх організаціях, до яких я і закликаю.
показати весь коментар
26.03.2023 19:05 Відповісти
Для початку ту ООН потрібно просто розігнати. Толку з неї як з козла молока. Одні стурбовані.
показати весь коментар
26.03.2023 19:31 Відповісти
Марно звертатися до "білоруського суспільства"-може звернутися до США з пропозицією розмістити їх ядерну зброю в Україні!
показати весь коментар
26.03.2023 17:15 Відповісти
Кацапи розіб"ють ту базу ракетами в перший же день, а у відповідь США тільки злякано проскімлить, що то була українська ППО, "щоб не було ескалації"...
показати весь коментар
26.03.2023 17:53 Відповісти
А, мзс, не хоче скликати радбез, через те, шо, ********** України, разом з завгосопом дерьмаком, продав Україну *****, у Омані? міністр, а де ж ти був, коли дерьмак, зустрічався з міністтром прибалтіі.
показати весь коментар
26.03.2023 17:24 Відповісти
Есть вполне эффективный инструмент-полная транспортная блокада бульбофюрера.
показати весь коментар
26.03.2023 17:27 Відповісти
Іран багато заблокували?
показати весь коментар
26.03.2023 17:54 Відповісти
Не знаю, що там Іран, а Білорусі ВЖЕ закрили проізди з Польщі та шото з Літви. Бульбофюрер ВЖЕ сситься.
показати весь коментар
26.03.2023 20:25 Відповісти
Це типу відповідь рашистів на те, що Британія поставить Україні снаряди зі збідненим ураном...
Бажано було б щоб НАТО розмістило ЯЗ в Польщі, країнах Балтії та Фінляндії, яка теж має стати членом НАТО...
А взагалі і Україні не помішало б щось мати більш потужніше ніж ті снаряди з ВБ...
Ми маємо справу з шизорашистами-терористами!
показати весь коментар
26.03.2023 17:32 Відповісти
рада безпеки ООН ...від цих слів вже смішно...
показати весь коментар
26.03.2023 17:33 Відповісти
Такое чувство что Картопляный папа решил сдать Минск солдатам НАТО.
показати весь коментар
26.03.2023 17:52 Відповісти
Обісралася ця ООН, її Радбез, ОБСЄ, ПАРЕ ... різні червоні хрести і решту ******* дармоїдів і паразитів на наші податки.

Обісралася демократія з її принципами ... у світ приходить новий порядок, базований на баблі і силі. Все решту - "рівність, одностайність,мультикультуралізм, непорушність кордонів, невтручання у внутрішні справи, незастосування сили в міжнародних стосунках, повага (!) до суверенітету і територіальної цілості, права людини ... тьху!
Але - збирайте радбез, покличте туди ще штатних пи.даболів Бореля, Мішеля, підерляйненів, зеленських, дайте їм плакати накшталт "Кацапи, як вам не соромно!". Ага... тьху.
показати весь коментар
26.03.2023 18:07 Відповісти
Друзі.перш ніж проклинати ООН Радбез ОБСЄ ПАРЄ тощо....Може нам треба на себе подивитися ? "Наш" Зельц дуже дивним чином носиться з Лукою та його режимом,як зі священною мацою. Після всього що зробив Лука і Білоруссія з 24.02.22.....жодної реакції! Хіба це не дивно? Про шашні з Лукою по вагнерівцях вже й не згадую....Ну тепер отримали. Зельц здрисне в Ізраїль а ядерний удар по нас прилетить,як у Бучу з Білорусії прилетіло.
показати весь коментар
26.03.2023 18:55 Відповісти
раССею - ПРОСТО НЕОБХОДИМА УНИЧТОЖИТЬ!!! Другого выхода для Планеты Земля - НЕТ!
показати весь коментар
26.03.2023 18:33 Відповісти
Друзі.перш ніж проклинати ООН Радбез ОБСЄ ПАРЄ тощо....Може нам треба на себе подивитися ? "Наш" Зельц дуже дивним чином носиться з Лукою та його режимом,як зі священною мацою. Після всього що зробив Лука і Білоруссія з 24.02.22.....жодної реакції! Хіба це не дивно? Про шашні з Лукою по вагнерівцях вже й не згадую....Ну тепер отримали. Зельц здрисне в Ізраїль а ядерний удар по нас прилетить,як у Бучу з Білорусії прилетіло....
показати весь коментар
26.03.2023 18:54 Відповісти
Гопника потрібно бити в рило а не казки розказувать а бульбашу останнє попередження. А то граються з тими санкціями як кіт з яйцями.
показати весь коментар
26.03.2023 19:33 Відповісти
УКРАЇНА ДОБРОВІЛЬНО ВІДМОВИЛАСЬ ВІД ЯДЕРНОЇ ЗБРОЇ ПРИ ПІДПИСАННІ БУДАПЕШТ СЬКОГО МЕМОРАНДУМУ. І ТА ЯК ПОРУШЕНІ УМОВИ БУДАПЕШТСЬКОГО МЕМОРАНДУМУ УКРАЇНА ДЕНАНСУЄ Рішення ЩОДО БЕЗЯДЕРНОГО СТАТУСУ. ЗВЕРНУТИСЯ ДО ВЕЛИКОБРИТАНІЇ, США ЩОДО РОЗМІЩЕННЯ ЯДЕРНОЇ ЗБРОЇ В УКРАЇНІ. ВІДНОВИТИ ПРОГРАМУ СТВОРЕННЯ ВЛАСНОЇ ЯДЕРНОЇ ЗБРОЇ та її носіїв.
показати весь коментар
26.03.2023 20:12 Відповісти
Если Беларуссия получит ЯО, то какие проблемы передать ЯО и носители уже Украине?
Самому НАТО это будет безопасней.
Я думаю, что замнут эту тему. Просто не допустят.
Просто так передавать ЯО третьим странам, это откровенный маразм и наверняка запрещено.
показати весь коментар
27.03.2023 11:38 Відповісти
ООН займається ущемленням московських попів в Україні а не якоюсь там ядерною бімбою