11311 відвідувач онлайн
1 648 2

В Одеському районі на узбережжі вибухнула якірна міна, - Братчук

море,міна

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на телеграм речника Одеської військової адміністрації Сергія Братчука.

"Одеський район. На узбережжя Чорного моря знову винесло якірну міну. Боєприпас здетонував та вибухнув", - написав він.

Братчук зазначив, що постраждалих немає, а подробиці він надасть пізніше.

Завантаження...