В Одеському районі на узбережжі вибухнула якірна міна, - Братчук

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на телеграм речника Одеської військової адміністрації Сергія Братчука.
"Одеський район. На узбережжя Чорного моря знову винесло якірну міну. Боєприпас здетонував та вибухнув", - написав він.
Братчук зазначив, що постраждалих немає, а подробиці він надасть пізніше.