3802 відвідувача онлайн
4 754 44

Зеленський запровадив санкції проти Богуслаєва та понад 230 росіян

рф,санкції

Президент Володимир Зеленський запровадив санкції проти експрезидента "Мотор Січі" В’ячеслава Богуслаєва та понад 230 впливових росіян.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на укази президента України Володимира Зеленського.

Окрім Богуслаєва в переліку кілька українців та понад 230 росіян.

Також під санкціями опинилися 225 компаній з Росії.

Як зазначається, санкції діятимуть 10 років.

Топ коментарі
+21
А що там з каломойським, що спиз.ив 5 млрд. доларів в українців??
показати весь коментар
01.04.2023 14:50 Відповісти
+15
Санкции от Зеленского,это лотерея на безбедную жизнь.
показати весь коментар
01.04.2023 15:01 Відповісти
+11
богуслаев - должно сидеть в тюрьме...
показати весь коментар
01.04.2023 14:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Богуслаєв- первый и последний счастливчик, потому что Зеленский приЗЕдент. Остальные такие ,как Ахметов,Кломойский ,Фирташ и т.д не получили свои счастливые билеты на санкции.
показати весь коментар
01.04.2023 14:48 Відповісти
Почему Богуславу только санкции? А не тюрьма???

Он еще легко отделался. Санкциями.

А мог бы и срок получить.
показати весь коментар
01.04.2023 14:59 Відповісти
Санкции от Зеленского,это лотерея на безбедную жизнь.
показати весь коментар
01.04.2023 15:01 Відповісти
Як знати, як знати, можливо і даремно потрачені богуслаєвим гроші. На які шиші передачі на зону носить будуть ?
показати весь коментар
01.04.2023 15:48 Відповісти
- Вот что мы имеем на сегодняшний https://citaty.info/topic/den день ...
- Не мы, а Вы!
- Что нас может спасти от ревизии?
- Простите, не нас, а Вас!
- От ревизии нас может спасти только https://citaty.info/topic/krazha кража !
показати весь коментар
01.04.2023 15:57 Відповісти
Він не піп.
показати весь коментар
01.04.2023 20:21 Відповісти
похуслаев - юдей.

Шостий президент привів у Раду юдейський «95 кагал», а у цих хлопців нагромаджен великий досвід, як утримати владу, «стригти» гоїв та допомагати родичам в Ізраїлі.

А в Україні Законом ізраїльтян заборонено критикувати. Це вважається антисемітизмом і реально можна стати насельником буцегарні на п'ять років. Якщо Ви напишете коментар з критикою нинішньої київської еврейськой влади, яка продала 2700 вагонів зерна з Держрезерву, медичні маски під час пандемії, слила Кремлю секретну операцію «Вагнергейт», дала команду розмінувати Перекопський перешийок, дамбу та всі мости, які ведуть до Херсона, що дало змогу загарбникам провести фейковий Рехферендум і оголосити «ХНР», захопити без пострілів Каховську ГЕС і пустити безкоштовно воду в Північно-Кримський канал, то на вас обрушиться гвалт «95 кагала» і вам негайно пред'являть звинувачення в антисемітизмі. При цьому Петра Порошенко, Китай і навіть Америку критикувати можна і Вас не звинуватять в антікітаізме і антиамериканізме. Джерело: https://www.golosameriki.com/a/ukrainian-parliament-anti-semitism/6242278.html?fbclid=IwAR2NH79YgiiD21w1nwpq7F8IuSdu2zOCqSe6vX_PDpzIz7jbFlmSfM-FOqU

показати весь коментар
01.04.2023 18:50 Відповісти
іще все можна робити з попами а не равинами.
показати весь коментар
01.04.2023 20:22 Відповісти
А це хіба таємниця?
показати весь коментар
02.04.2023 03:10 Відповісти
А що там з каломойським, що спиз.ив 5 млрд. доларів в українців??
показати весь коментар
01.04.2023 14:50 Відповісти
Ви антісіміт, якщо таке питання
показати весь коментар
01.04.2023 14:53 Відповісти
Это просто юдофобия какая то.
показати весь коментар
01.04.2023 16:11 Відповісти
Зеленський запровадив санкції проти російського олігарха Романа Абрамовича з відтермінуванням.
показати весь коментар
01.04.2023 21:06 Відповісти
Угу...Два года строгих санкций "условно".
показати весь коментар
02.04.2023 08:26 Відповісти
показати весь коментар
01.04.2023 15:15 Відповісти
Давай, Даня, давай жгі. Там іще і янкі гумдопомогу дають, от де жирний куш зірвать можна. Ну а потім пошлеш іх як учив галабародько.
показати весь коментар
01.04.2023 15:51 Відповісти
То богуслаєв відноситься до 250 росіян чи до кількох українців ?
показати весь коментар
01.04.2023 14:50 Відповісти
У него два гражданства.
показати весь коментар
01.04.2023 16:57 Відповісти
Когда нечего делать и в голове нет мозгов от слова, - совсем, берутся за великие дела.
показати весь коментар
01.04.2023 14:50 Відповісти
А що ж це найвеличніший юрист указом запроваджує санкціі проти громадянина України? Яким законом таке передбачено? Вирішив таким чином підмінити єрмаково-татаровські суди?
Чи може я щось пропустив і богуслаєва вже відпустили і той втиг змінити громадянство?
показати весь коментар
01.04.2023 14:53 Відповісти
Богуслаєв - громадянин РФії.
показати весь коментар
01.04.2023 14:55 Відповісти
Богуслаєв-громадянин України.
показати весь коментар
01.04.2023 15:57 Відповісти
У нього є російське громадянство
показати весь коментар
01.04.2023 16:05 Відповісти
Это не имеет значения, если у него есть гражданство Украины
показати весь коментар
01.04.2023 17:05 Відповісти
у нього є українське громадянство і за порушення закону України він має отримати не санкції, а ув'язненн
показати весь коментар
01.04.2023 18:11 Відповісти
А він хіба не ув'язнений?
показати весь коментар
01.04.2023 18:12 Відповісти
Він під слідством знаходится у кпз. От коли суд - Іменем........ от тоді да.
показати весь коментар
01.04.2023 18:50 Відповісти
Ну у КПЗ, а не під домашнім арештом - вже добре.
показати весь коментар
01.04.2023 19:34 Відповісти
Богуслаев гражданин и Украины тоже , а за ВСЕ ЗЛОДЕЯНИЯ , СТАРОЙ МРАЗИ , его НУЖНО ПОВЕСИТЬ , с полной конфискацией украденных миллиардов , за пособничество террору с тысячами погибших ‼️
показати весь коментар
01.04.2023 17:53 Відповісти
Я "за" повесить. Только у нас нет такого наказания к УК.
показати весь коментар
01.04.2023 18:11 Відповісти
богуслаев - должно сидеть в тюрьме...
показати весь коментар
01.04.2023 14:57 Відповісти
Самі круті санкції проти Богуслаєва - довічне ув'язнення.
показати весь коментар
01.04.2023 15:01 Відповісти
Клітка в зоопарку
показати весь коментар
01.04.2023 15:54 Відповісти
я бы богуслаеву подселил в камеру машу мерседес..
показати весь коментар
01.04.2023 15:22 Відповісти
Цікаво, що получиться, Біба і Боба ... , чи сладкая парочка.
показати весь коментар
01.04.2023 15:56 Відповісти
чомусь в списку нема пєдофіла путіна і алінєвода запаса шойгу.
показати весь коментар
01.04.2023 15:47 Відповісти
Не розумію.
Богуслаєв-громадянин України.
Які санкції ? Чи він за кордоном,поза межами українського правосуддя ?
показати весь коментар
01.04.2023 15:54 Відповісти
Санкції пироти Богуслаєва це просто спроба вивести його з-під суду. Які санкції!? Ця **** мусить сидіти довго і надійно.
показати весь коментар
01.04.2023 15:59 Відповісти
Пожиттєво.
показати весь коментар
01.04.2023 16:22 Відповісти
https://www.youtube.com/@Chekalkyn https://www.youtube.com/@Chekalkyn Дмитро Чекалкин

Cтарий жидобандерівець:
А ви знали, що Зеленський особисто пропхнув Кирила Шевченка на голову нацбанку, незважаючи на те, що на той час НАБУ вже порушила справу проти Шевченка і категорично не рекомендувала Зе призначати головою нацбанку.
Треба пояснювати чому Шевченко спокійно втік за кордон?
- Не треба пояснювати. Розумним і так зрозуміло, дурепам не дійде.
показати весь коментар
01.04.2023 16:24 Відповісти
скоро оно подрастет... оно было янелохмнесорокдва, сейчас - янелохмнесорокпять, а потом - если вдруг карма проскочит - оно станет янелохмнесорокшесть... ***** ты гнусавая, вся Украина знала о бычаре богуславском, когда он повывозил критическое оборудование на кацапию и бульбостан... только, твой быканов и кучка угребков "не знали"... или будет дороги строить на Киев, скумбрию покупать по 5 грн за кило... ушлёпок гнусавый...
показати весь коментар
01.04.2023 18:02 Відповісти
👮‍♀️Российские военные перед отступлением из Херсона похитили из местных пенитенциарных учреждений более 2500 украинских заключенных, - пишет The New York Times. Позже их вывезли в Россию.

Когда у украинцев заканчивался срок, их отпускали, однако на выходе из колоний задерживали снова. Над заключенными издевались, спрашивая, как они попали в Россию, и обвиняли в нарушении иммиграционного законодательства. В результате многим из них назначили штрафы за незаконный въезд в РФ.
показати весь коментар
02.04.2023 02:03 Відповісти
Какие могут быть санкции для граждан собственной страны. Что за бред. Граждан страны, совершивших преступление должны судить.
показати весь коментар
02.04.2023 07:50 Відповісти
Сама дієва (і справедлива) санкція для Богуслаєва це "пожиттєве",якщо наразі розстрілу нема.
показати весь коментар
02.04.2023 08:31 Відповісти