5983 відвідувача онлайн

Кількість українських біженців у Європі перевищила 5 мільйонів, - ООН

біженці

Кількість біженців з України, зареєстрованих для тимчасового захисту або в аналогічних національних схемах захисту в Європі, станом на 28 березня 2023 року досягла 5 млн 8,28 тисяч.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), передає Цензор.НЕТ. 

Згідно з даними УВКБ ООН, отриманними від національних урядів, найбільше біженців зі статусом тимчасового захисту, як і раніше, у Польщі - 1 млн 577,29 тис., за майже два місяці їхня кількість зросла на 14 тис. Загалом з України, за даними польської прикордонної служби, до країни від початку війни прибуло 10,819 млн осіб, а у зворотному напрямку відбуло в Україну 8,966 млн.

Загалом, на 28 березня, з України від початку повномасштабного вторгнення, виїхало (без урахування потоку на в'їзд) 19,741 млн осіб.

Водночас в Україну, за даними ООН, із 28 лютого 2022 року до 28 березня 2023 року в'їхало (без урахування даних Угорщини, РФ і Білорусі) 11,200 млн осіб. 

Дані по Росії та Білорусі у повідомленні вказані окремо, адже вони перестали оновлюватися з 3 жовтня. Згідно із ними, російський кордон перетнули 2 млн 852,4 тис. осіб.

Організація нагадує, що на середину 2021 року у світі було лише 53,47 тис. українських біженців, які просили відповідного статусу, з яких у Європі - 36,49 тис.

Українську діаспору у світі на середину 2020 року УВКБ ООН оцінювало в 6,1 млн, зокрема в Європі - 5 млн.

Топ коментарі
+6
А Європа то і задоволена....
Українці сіль Землі...
показати весь коментар
02.04.2023 16:24 Відповісти
+6
Від майбутнього тікає більше, ніж від сьогодення...
показати весь коментар
02.04.2023 16:33 Відповісти
+5
Більшість з них Українці тільки за паспортом а за життевими принципами вата яка шукая корита
показати весь коментар
02.04.2023 16:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А Європа то і задоволена....
Українці сіль Землі...
показати весь коментар
02.04.2023 16:24 Відповісти
Тільки не української.
показати весь коментар
02.04.2023 20:36 Відповісти
скоро клубника пойдет.... поляки не очень хотят ее собирать
показати весь коментар
02.04.2023 16:27 Відповісти
Ви маєте рацію, вони вважають цене низькокваліфікованною працею. Хоча це дуже відносно. 1000 € у Польщі норм зарплатня, особливо якщо житло надає роботодавець. До війни мій однокласник працював у Польщі на овочах - та був дуже задоволений. Зараз почав працювати бухгалтером (підтвердив диплом). Це добре, що Українці мають змогу працювати, та мати власний кошт.
показати весь коментар
02.04.2023 16:40 Відповісти
До війни в Києві 1000 євро також заробляли всі хто щось умів робити. І що? Невже це космічні гроші?
показати весь коментар
02.04.2023 19:38 Відповісти
Я не буду с вами спорить. Откройте средний уровь зарплат в Украине и в Польше. И почитайте. Можете любой год выбрать с 2020 по 2023. 1000€ - это немного. Но смысл спора мне не понятен.
показати весь коментар
03.04.2023 09:44 Відповісти
А скільки Там Батальонів Монако? 10-20 не менше ,мінімум
показати весь коментар
02.04.2023 16:28 Відповісти
Від майбутнього тікає більше, ніж від сьогодення...
показати весь коментар
02.04.2023 16:33 Відповісти
Блин... Ну это вы уж совсем мрачно описали.
показати весь коментар
02.04.2023 16:41 Відповісти
Alles Scheise auser Uhrin.
показати весь коментар
02.04.2023 16:44 Відповісти
Ahah... Я такого выражения не слышал)
показати весь коментар
02.04.2023 16:47 Відповісти
Schrit zu Schrit -- mach sich Fit...
показати весь коментар
02.04.2023 16:49 Відповісти
Scheiße, außer, Urin
schritt für schritt macht alle mit))
показати весь коментар
02.04.2023 17:09 Відповісти
Не вживайте мову, с ашипками.
показати весь коментар
02.04.2023 17:23 Відповісти
вона як раз правильно написала, верхній з помилками.
показати весь коментар
02.04.2023 19:13 Відповісти
цікаво,яка цифіру має виконати "зе лідор" по біженцях з України.???
показати весь коментар
02.04.2023 16:46 Відповісти
105%
показати весь коментар
02.04.2023 17:22 Відповісти
Більшість з них Українці тільки за паспортом а за життевими принципами вата яка шукая корита
показати весь коментар
02.04.2023 16:47 Відповісти
Це нормально - шукати місце, де можна жити краще. Хіба ні?
показати весь коментар
02.04.2023 17:24 Відповісти
Клоуна вибрали президентом - і втікли за кращим життям. Хіба ні?
показати весь коментар
02.04.2023 19:40 Відповісти
Але давайте тоді вони не будуть називати себе біженцями і виймати державний паспорт, коли це їм вигідно.
показати весь коментар
02.04.2023 20:35 Відповісти
Дивно. Обстрілів все менше, бойові дії все дальше, а втікачів все більше.

Мабіть на Франківщині, Львівщині, Тернопільщині, у Закарпатті дуже складна бойова ситуація.
показати весь коментар
02.04.2023 16:56 Відповісти
а ти включи мозок і подумай, що буде ще через 10 років в Україні, якщо ракова п е д е р а ц і я продовжить розростатись своєю пухлиною..
показати весь коментар
02.04.2023 17:52 Відповісти
Я точно знаю, що буде і без всякої *********, якщо нинівшня влада в Україні залишиться.

Чи ти всерйоз вважаєш, що за кордон повтікали виключно люди з окупованих теріторій, у кого не залишилося ні кола ні двора? Ага!!! Зараз!!!

Кажу ж - Франківщина, Львівщина, Волинь, Тернопільщина, Закарпаття - самі зруйновані війною області.

Є можливість відносно легко уїхати, щоб нарешті жити, як люди - от і їдуть.
показати весь коментар
02.04.2023 18:58 Відповісти
частина - це лікарняні туристи. німеччина усі хотєлки ліканяні оплачує.
показати весь коментар
02.04.2023 19:15 Відповісти
І це теж. В мене знайомий зараз в Німеччині від раку лікується.
показати весь коментар
02.04.2023 19:35 Відповісти
За шарою їдуть, нічого дивного.
показати весь коментар
02.04.2023 20:34 Відповісти
Ну не така це вже і шара.
Сидіти на мінімалках для нормальної людини не варіант, а для дойстойного життя треба таки вчитися і працювати. Але покищо це зробити легше, ніж 2 роки тому.

Питання у тому, що більша частина цих людей вже навряд повернеться. Просто вже не буде ніякого сенсу повертатися у бардельєро Кварталу-95, коли ти практично влаштувався у нормальній країні.
Шаровики так - поїдуть назад, як тільки скінчиться шара.
показати весь коментар
02.04.2023 22:01 Відповісти
Усіх все влаштовує. Європейці мають нову робочу силу, білих християн що важливо. Зеленим виродкам тоже зає*сь, мєньше народу - больше кіслороду.
Наші, ті що з клепкою, бачать що буде тільки гірше і валять, ну на ті що 73% то їм взагалі усе фіолетово, у них немає національної ідентичності як такої, їх батьківщина там де з/п більше.
показати весь коментар
02.04.2023 17:10 Відповісти
Ну тут вы не правы что родина там где зарплаты больше,а вообще что плохого хотеть зарплату больше ?сейчас в Украине туго с работой плюс уровень цен и зарплат ,предлагают небольшие
показати весь коментар
03.04.2023 02:28 Відповісти
цифру подала якась 4 комісія 2 відділу третього управління оон?
показати весь коментар
02.04.2023 17:15 Відповісти
"дякуємо" мосКАЛям!
показати весь коментар
02.04.2023 17:51 Відповісти
За що дякує москалям людина, яка живе в штатах?
За можливість втекти під соусом біженця?
показати весь коментар
02.04.2023 20:38 Відповісти
В минулих новинах казали про 8 млн біженців, а тут уже 5 млн. Не знаю, хто там виїжджає, однак серед моїх знайомих повертаються навіть у Харків, я вже не кажу про Київ, Одесу. Чоловіки поки відсижують мобілізацію закордоном, як війна закінчиться також багато хто повернеться.
показати весь коментар
02.04.2023 19:44 Відповісти
Ось чому кордон закрили. Було б набагато більше...
показати весь коментар
02.04.2023 19:44 Відповісти
Мабуть тому що у Європі була б інфляція не по 20% як у минулому році, а 40-60%. Тоді б європейці сраними ганчірками гнали цих укр пристосуванців.
показати весь коментар
02.04.2023 19:47 Відповісти
Шару всі *******. Мешканці "окупованих" Києва та Ужгорода особливо.))
показати весь коментар
02.04.2023 20:33 Відповісти
Ми живемо в історичні часи. Як би не склалося далі майбутнє, але ми запам'ятаємо усе це надовго...