12307 відвідувачів онлайн
8 356 29

Новим президентом Чорногорії став Мілатович, якого підтримали просербські та проросійські партії

мілатович

Кандидат від просербсько-проросійських сил Яков Мілатович, згідно з попередніми результатами, переміг чинного президента Міла Джукановича й очолюватиме Чорногорію впродовж наступних п’яти років.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Радіо Свобода.

За Мілатовича проголосували приблизно 60 відсотків з-поміж 542 тисяч виборців. Явка становила 70 відсотків.

Мілатович виступав під гаслом "Європа зараз". Однак, його підтримували просербсько-проросійські партії та Сербська православна церква, ті сили які упродовж минулих років намагалися дестабілізувати Чорногорію, розширити її звʼязки з Белградом й Москвою й таким чином сповільнити її вступ до Європейського союзу.

Джуканович від початку дев’яностих років постійно обіймав посаду глави держави або очільника уряду. Він відіграв головну роль у політичному процесі, котрий призвів до незалежності малої балканської держави та її вступу до НАТО.

Наступною великою перевіркою політичних настроїв громадян Чорногорії стануть надзвичайні парламентські вибори, які призначені на 11 червня.

Топ коментарі
+15
Премьера Италии тоже подавали как прорашенскую... А она русню смалит по полной)
показати весь коментар
03.04.2023 01:11 Відповісти
+7
Я же не виноват, что тебя в гугле забанили и ты не в состоянии изучить ее биографию) Она до полномасштабного вторжения выступала за развитие отношений с рашкой...
показати весь коментар
03.04.2023 02:01 Відповісти
+6
Размер - не главное.

Она не намного больше, чем Швейцария или Бельгия.
Главное - интеллектуальный потенциал граждан. И поменьше 73% )))
показати весь коментар
03.04.2023 01:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Поживем-побачим...
показати весь коментар
03.04.2023 01:05 Відповісти
Премьера Италии тоже подавали как прорашенскую... А она русню смалит по полной)
показати весь коментар
03.04.2023 01:11 Відповісти
Не свисти, буряте - ніхто не подавав Мелоні, як прорашенську, окрім тупих фсбшних тролей. Не кажучи, вже про те, що вона сама чітко заявляла про свою проукраїнську позицію ще навіть до виборів.
показати весь коментар
03.04.2023 01:31 Відповісти
Я же не виноват, что тебя в гугле забанили и ты не в состоянии изучить ее биографию) Она до полномасштабного вторжения выступала за развитие отношений с рашкой...
показати весь коментар
03.04.2023 02:01 Відповісти
Розблокуй краще свої мізки, тунгусе. До балотування на прем'єрство вона нікого не цікавила. В ті часи багато хто рашкованам дупу вилизував на чолі із Зеленським. Але як кандидат і як прем'єр, Мелоні однозначно макала кокошників у лайно без жодного компромісу.
показати весь коментар
03.04.2023 13:57 Відповісти
Chornogoriya - to take selo zabyte
показати весь коментар
03.04.2023 01:14 Відповісти
Подго́риця - найбільше місто та столиця Чорногорії. Населення 150 977 мешканців.

U Franyku i to 230 507 meshkanciv...
показати весь коментар
03.04.2023 01:16 Відповісти
У нас більшість райцентрів побільше буде
показати весь коментар
03.04.2023 05:34 Відповісти
Размер - не главное.

Она не намного больше, чем Швейцария или Бельгия.
Главное - интеллектуальный потенциал граждан. И поменьше 73% )))
показати весь коментар
03.04.2023 01:21 Відповісти
Bel'giya 11 mln naselenie, v stolice Brusele 1 mln, no tam vse gustonaseleno, potomu mojna govorit' ob aglomeracii, v nei projyvaet 2 mln.

Chornogoriya 600 tys vsego - men'she chem L'vov... tam vse drug druga znaut, po krainei mere "elita"
показати весь коментар
03.04.2023 01:31 Відповісти
та не було 73% і близько, верніше вони були тільки віртуально, були б насправді 73% какая_разніца, ми би пропали, навіть до Майдану би справа не дійшла і з нами було би то що саме що зараз з білорусами.
показати весь коментар
03.04.2023 01:43 Відповісти
До свідків 73 відсотків це не доходить. Вперлися в оту цифірь й свято вірують.

Причому жоден не може відповісти - від кого ті 73%. Від всього населення, чи від тих, хто має право проголосувати, чи тих, хто проголосував.

Але торочат постійно, як мантру хворий на маніакально депресивний психоз.
показати весь коментар
03.04.2023 02:24 Відповісти
Чого ти дупою крутиш? За гундосого проголосували 73% і покликали сюди війну.
показати весь коментар
03.04.2023 07:36 Відповісти
Чергорія скуплена россіянами . Ось і відповідь
показати весь коментар
03.04.2023 01:23 Відповісти
Прем'єр Фінляндії Санна Марін визнала поразку своєї партії на парламентських виборах

За підсумками підрахунку трьох чвертей бюлетенів, правоцентристська "Національна коаліційна партія" (НКП) Петтері Орпо мала - 20,9% голосів, ультраправа популістська (євроскептична) "Справжні фіни"- 20,4%, а соціал-демократи на чолі з Санною Марін- 19,6%.

Незабаром після цього Санна Марін визнала поразку. Вона подякувала виборцям і учасникам кампанії у промові спостерігачів за виборами СДП і нагадала, що результат хороший для партії прем'єр-міністра.
- Збільшилася підтримка та кількість місць. Це справді хороше досягнення, хоча сьогодні я не фінішувала першою. Вітаю також інших переможців виборів, коаліцію та основних фінів, - зазначила вона.
Остаточні результати виборів у Фінляндії стануть відомими в середу, 5 квітня. Якщо результат не надто зміниться, то жодна з партій не зможе створити уряд самостійно - їй доведеться шукати собі партнерів з коаліції.
показати весь коментар
03.04.2023 02:25 Відповісти
теперь росийские инвесторы как попрут!
показати весь коментар
03.04.2023 03:02 Відповісти
Російські інвестори це вже дуже смішне і не логічне поняття як багаті бомжі чі мертві довгожителі!!! Шо вони інвестувати будуть: лапті, бояру чи пітухів з гівна???!??!?!
показати весь коментар
03.04.2023 05:38 Відповісти
Ріпу, звісно.
показати весь коментар
03.04.2023 06:32 Відповісти
Від просербської та проросійсої партії був Andrija Mandić. У першому турі він отримав 19% голосів, у другий тур він не вийшов.

Jakov Milatović це спільний кандидат від опозиції. Партія яку він засновав зветься "Європа вже зараз".
показати весь коментар
03.04.2023 03:42 Відповісти
Погана новина…
показати весь коментар
03.04.2023 04:02 Відповісти
ні. Навіть це краще, ніж Джуканович.
показати весь коментар
03.04.2023 05:33 Відповісти
Чел привел страну к нато, но блаблабла пророссийские избиратели блаблабла
показати весь коментар
03.04.2023 04:59 Відповісти
видать наелись каках из раша-тв
показати весь коментар
03.04.2023 07:50 Відповісти
Народ, не ведіться на вкиди "Мілатовича ... підтримували просербсько-проросійські партії та Сербська православна церква"! Можливо, і підтримали, як то кажуть, з принципу "хто-завгодно, але не Джуканович" - ну набрид він вже за 20років там на чолі держави.... Але Мілатович - ще більш проєвропейський, ніж Джуканович!
Головне, що в першому турі пролетів (не вийшов до другого туру) https://www.eurointegration.com.ua/articles/2023/03/17/7158152/ відвертий "друг *****" та лідер руху "Демократичний фронт" Андрія Мандич !! Тому по великому рахунку, що Мілатович, що Джуканович - для цивілізованої Європи великої ролі не грає. Краще саме Мілатович, колишній проєвропейстький віце-прем'єр в уряді Джукановича, міністр фінансів тоді він був!
показати весь коментар
03.04.2023 05:47 Відповісти
Господи !! Нехай для України найбільшим горем стане те що президентом в Чорногорії , став Мілатович замість Джукановича ..
показати весь коментар
03.04.2023 06:41 Відповісти
этого еще не хватало. сейчас включится режим орбан-2
показати весь коментар
03.04.2023 07:48 Відповісти
В этом и состоит угроза роста влияния Китая и рашки. Всякое антизападное отребье по всему миру начинает поднимать голову.
показати весь коментар
03.04.2023 07:55 Відповісти