11291 відвідувач онлайн
1 802 20

Україна готується надіслати парламентську делегацію до США

сша

У Верховній Раді готують візит парламентської делегації на чолі з Головою ВРУ Русланом Стефанчуком до Сполучених Штатів Америки.

Про це хаявив голова Комітету ВР з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Робота щодо підготовки такого візиту ведеться. До речі, нещодавно я повернувся з Вашингтона. Під час своєї поїздки порушував це питання у спілкуванні з конгресменами та сенаторами", – зазначив Мережко.

Він висловив сподівання, що візит відбудеться цього року, додавши, однак, що склад делегації ще не сформований. 

Топ коментарі
+12
Як і минулі рази поїдуть тільки зелені покидьки та пару їхніх партнерів із риго-бєнінських фракцій.
показати весь коментар
03.04.2023 15:41 Відповісти
+11
дубинский поедет?
показати весь коментар
03.04.2023 15:37 Відповісти
+11
Було б добре! Ще й якби бєню з собою взяв
показати весь коментар
03.04.2023 15:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
дубинский поедет?
показати весь коментар
03.04.2023 15:37 Відповісти
Було б добре! Ще й якби бєню з собою взяв
показати весь коментар
03.04.2023 15:43 Відповісти
Сосни ''карабєльниє'' поїдуть.
показати весь коментар
03.04.2023 15:51 Відповісти
Будуть ділитися досвідом як красти і не нести за крадійство відповідальності.
показати весь коментар
03.04.2023 15:41 Відповісти
Як і минулі рази поїдуть тільки зелені покидьки та пару їхніх партнерів із риго-бєнінських фракцій.
показати весь коментар
03.04.2023 15:41 Відповісти
Поедет зеленый зоопарк... Мля, нас ждет очередной позор на международном уровне...
показати весь коментар
03.04.2023 16:01 Відповісти
Стефанчук із делегацією? Краще не підкладати Байдену таку свиню із кодлом.
показати весь коментар
03.04.2023 15:42 Відповісти
головне щоб єрмак був
бо як без нього???
навіть ставка верховного без нього не проходить.
показати весь коментар
03.04.2023 15:47 Відповісти
Вибачте, але мені здається, що весь цей "квартал" якраз і їде за наказом єрмака, щоби максимально скомпрометувати Україну .
показати весь коментар
03.04.2023 16:29 Відповісти
зелена плесень розлазиться по світу--дайте пеніцілін!!!
показати весь коментар
03.04.2023 15:55 Відповісти
Не приведи Боже!!! Гіршого ці потвори не могли й придумати! Якщо безумна, абдурахманія, жіночка з"нєкачєственнимі дєтьмі", "юрист" веніславський, "економіст" гетьманцев і таке інше на чолі з боровом поїдуть до Сполучених Штатів типу "презентувати" Україну, то нам реально пи@да! Респи їх тупо розірвуть, а демократи просто відхрестяться! Більшої диверсії з максимальною шкодою годі було б придумати! Це що, за командою з кремля?!
показати весь коментар
03.04.2023 16:04 Відповісти
Може це так ''оманські договорняки'' ************.
показати весь коментар
03.04.2023 16:16 Відповісти
Не "може", пане, а так воно і є!
Оманські договорняки нікуди не поділися, просто до них зараз вносять корективи!..
показати весь коментар
03.04.2023 16:25 Відповісти
Візьміть генпрокурора та вручіть нарешті, особисто "повідомлення про підозру" Байдену!
показати весь коментар
03.04.2023 16:04 Відповісти
«Головою ВРУ»
Українською правильно Головою БРЕШУ!
показати весь коментар
03.04.2023 16:07 Відповісти
Вибачте, але це не голова, це - ж@па! Жирна, безтолкова, залежна від московських агентів боягузлива ср@ка!
показати весь коментар
03.04.2023 16:22 Відповісти
Можна надіслати Європейську солідарність і частину Голосу.
А все решта нас лише зганьбить
показати весь коментар
03.04.2023 16:34 Відповісти
Основний кістяк - Безугла, Юренко, Катлєта, Анал Табу, Третьякова.
показати весь коментар
03.04.2023 16:35 Відповісти
І ліберторіанця не забудьте...