9774 відвідувача онлайн
5 147 21

Вся колабораційна "верхівка" визволеної Снігурівки постане перед судом, - СБУ

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази вини трьох колаборантів з Миколаївщини, які очолювали окупаційні органи рашистів під час тимчасової окупації Снігурівки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу СБУ.

За даними Служби безпеки, зрадники добровільно погодилися зайняти "керівні посади" в незаконних органах влади на початку повномасштабного вторгнення.

"Організатором злочинної групи є колишній мешканець Миколаївщини, проросійський пропагандист Юрій Барабашов. Його "призначенню" особисто сприяв терорист Пушилін, на якого колаборант тривалий час працював у тимчасово окупованому Донецьку. Перебуваючи на "посаді", Барабашов виконував завдання москви щодо поширення кремлівського режиму та придушення руху опору в регіоні.

Саме він займався організацією псевдореферендуму щодо "приєднання" захопленої частини Миколаївщини до складу рф.

Для виконання ворожих вказівок фігурант залучив двох своїх спільників – колишніх голову Снігурівської міськради Олександра Ларченка та депутатку Баштанської районної ради Тетяну Мезіну. Під керівництвом гауляйтера вони організовували подворові обходи місцевих жителів і змушували людей "проголосувати" на користь агресора. У разі відмови – погрожували репресіями та "конфіскацією" майна.

До таких "рейдів" учасники окупаційних "виборчкомів" залучали озброєних загарбників. Під час звільнення Миколаївщини всі троє колаборантів утекли на тимчасово захоплену частину півдня України", - йдеться в повідомленні.

Зрадникам повідомлен про підозру за кількома статтями Кримінального кодексу України:

- ч. 6 ст. 111-1 та ч. 3 ст. 28 (колабораційна діяльність, вчинена організованою групою);
- ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору).

Наразі до суду скеровано обвинувальні матеріали щодо цих фігурантів. Зловмисникам загрожує від 10 до 12 років позбавлення волі.
Зараз проводять комплексні заходи для притягнення всіх винних до відповідальності за злочини проти нашої держави.

Вся колабораційна верхівка визволеної Снігурівки постане перед судом, - СБУ 01

Топ коментарі
+11
Какіє мєрзскіє атвратітєльниє рожи...
показати весь коментар
04.04.2023 16:12 Відповісти
+6
а коли СБУ вичистить колабарантів в ВР, кабміні, ОП, в місті Києві, Одесі, інших містах???
в себе під носом...
кричущі факти по всіх змі
чи не на часі?????
показати весь коментар
04.04.2023 16:27 Відповісти
+5
Нарк з психдиспансера, тітка, яка застрягла у 80х і сільгоспголова часів Хрущова..капець верхівка..
показати весь коментар
04.04.2023 16:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Какіє мєрзскіє атвратітєльниє рожи...
показати весь коментар
04.04.2023 16:12 Відповісти
Нарк з психдиспансера, тітка, яка застрягла у 80х і сільгоспголова часів Хрущова..капець верхівка..
показати весь коментар
04.04.2023 16:29 Відповісти
так а шо ви хотіли-рабсєянській мір он такой...
показати весь коментар
04.04.2023 16:35 Відповісти
тітка депутат теперешньої райради від ЄС
показати весь коментар
04.04.2023 18:30 Відповісти
В Ураїні - цинічно не рзстрілять...
показати весь коментар
04.04.2023 16:12 Відповісти
Лучше бы перед Божьим судом, но хотя бы так. Хоть не домашний арест и на том спасибо.
показати весь коментар
04.04.2023 16:12 Відповісти
А авто з ними підірвати слабо?
показати весь коментар
04.04.2023 16:13 Відповісти
слабО тобі?
показати весь коментар
04.04.2023 18:31 Відповісти
Прикре самогубство зрадників України, не змиє чорну пляму ЗРАДИ УКРАЇНИ із сімей зрадників!!!
показати весь коментар
04.04.2023 16:14 Відповісти
На харківщині такі колаборанти тікали разом з родинами поперед підорви. Завбачливі щури
показати весь коментар
04.04.2023 16:18 Відповісти
два из них случайно залетное кацапское семя, и один перевертень
показати весь коментар
04.04.2023 16:15 Відповісти
ясно.. зрадники накивали пятами і можуть з радістю показувать голу жопу з іншого берега Дніпра усім загрожувальникам !
показати весь коментар
04.04.2023 16:15 Відповісти
мав би український моссад попрацювати........ефективність краща
показати весь коментар
04.04.2023 16:24 Відповісти
а коли СБУ вичистить колабарантів в ВР, кабміні, ОП, в місті Києві, Одесі, інших містах???
в себе під носом...
кричущі факти по всіх змі
чи не на часі?????
показати весь коментар
04.04.2023 16:27 Відповісти
жадность не позволила уехать на расию.
показати весь коментар
04.04.2023 16:28 Відповісти
Таку публіку бажано не розслідувати і не судити. Їх доля - проблеми моргів і крематорієв.
показати весь коментар
04.04.2023 16:45 Відповісти
Мезіна - це єдина колаборантка на всю Україну з партійного складу Європейської Солідарності. Шкода, що встигла втекти...
показати весь коментар
04.04.2023 16:55 Відповісти
Вместе с ермаком,клоуном и всей зешоблой
показати весь коментар
04.04.2023 17:43 Відповісти
А чи можна вважати колаборантами тих державних діячів, які стверджували, що нападу не буде?
показати весь коментар
04.04.2023 17:55 Відповісти
ні, то просто зрадники