5866 відвідувачів онлайн
3 213 12

Довічне ув’язнення загрожує експоліцейському-зраднику, який "перевзувся" за щомісячну плату в 45 тисяч російських рублів, - ДБР

дбр

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо колишнього правоохоронця, який під час тимчасової окупації Куп’янського району Харківської області працевлаштувався до чергової частини окупаційної міліції.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє в телеграмі Державне бюро розслідувань.

Як зазначається, обвинувальний акт направлено до суду.

"На початку червня 2022 року окупаційна адміністрація призначила фігуранта інспектором у чергову частину, а згодом — оперативним черговим. Під час своїх чергувань він особисто документально оформлював затримання місцевих мешканців, яких доставляли у відділок військові рф. Чоловік знімав у затриманих українців відбитки пальців, після чого долю затриманих вирішували вже окупанти. За роботу на ворога кожного місяця він отримував 45 тисяч російських рублів", - ідеться в повідомленні.

Після звільнення Збройними силами України Куп’янського району фігурант хотів втекти разом з окупантами до росії, проте це йому зробити не вдалося. Він почав переховуватися і був затриманий працівниками ДБР.

Нині фігурант перебуває за ґратами. Колишній правоохоронець обвинувачується у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді довічного ув’язнення.

Топ коментарі
+10
І чому навіть не дивно коли українські правоохоронці переходять на бік ворога?
показати весь коментар
05.04.2023 16:16 Відповісти
+5
уявіть парадокс у нас закони не передбачають позбавлення держзрадників соціальних гарантій та інших виплат ,відсидить трохи потім випустять і отримає він підвищену пенсію як колишній коп чиновник чи військовий ,от такі справи..
показати весь коментар
05.04.2023 16:26 Відповісти
+5
Там вообщето дают пистолет, а дальше крутись как можешь. зп то бонус
показати весь коментар
05.04.2023 16:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І чому навіть не дивно коли українські правоохоронці переходять на бік ворога?
показати весь коментар
05.04.2023 16:16 Відповісти
уявіть парадокс у нас закони не передбачають позбавлення держзрадників соціальних гарантій та інших виплат ,відсидить трохи потім випустять і отримає він підвищену пенсію як колишній коп чиновник чи військовий ,от такі справи..
показати весь коментар
05.04.2023 16:26 Відповісти
Довічне "відсидить"?
показати весь коментар
05.04.2023 16:30 Відповісти
по перше він ще нічого не отримав,по друге довічне можуть замінити на строкове ув'язнення,але дійсно, ніхто не дасть гарантії що він не впаде там з ліжка і не розіб'є собі макітру)
показати весь коментар
05.04.2023 16:41 Відповісти
ну не трохи, а років 20, і конфіскація передбачена
показати весь коментар
05.04.2023 19:55 Відповісти
Бо це менти, яких називають полісменами. Де більше можливостей заробити - там і вони. Як то кажуть, " нічого святого ".
показати весь коментар
05.04.2023 23:49 Відповісти
Так дешево себе оцінив .
показати весь коментар
05.04.2023 16:33 Відповісти
Там вообщето дают пистолет, а дальше крутись как можешь. зп то бонус
показати весь коментар
05.04.2023 16:36 Відповісти
какое унылое життя у кацапов..сидеть на бутылке за 500 долларов...
показати весь коментар
05.04.2023 16:34 Відповісти
навіщо брехати що БУВШОМУ????

і так в кожному повідомленні щодня прокуратура та мусора намагаються відбілити поголовно зрадницьку мусорську систему!!!!

На час зради цей мусор як і тисячі інших - були ДІЙСНИМИ поліццейськими!!!! То не треба відбілювати цих покидьків і цю всю гнилу систему!!!!!

Таких зрадників серед мусорів вже тисячі!!!!
показати весь коментар
05.04.2023 16:41 Відповісти
Для цього зрадника ще вироку суду не було, а знаючи нашу судову систему то .... Рано радіти.
показати весь коментар
05.04.2023 16:48 Відповісти
А що ви хотіли побачити після того як Аваков з грузинами "реформував" українську поліцію? Гогілашвілі та Арахамію вам в око!
показати весь коментар
05.04.2023 18:34 Відповісти