8854 відвідувача онлайн

Зеленський відзначив державними нагородами 771 українського воїна

орден

Про це Президент сказав під час вечірнього відеозвернення, передає Цензор.НЕТ.

"Підписав сьогодні кілька указів про відзначення державними нагородами наших воїнів: 771 боєць. Воїни механізованих бригад, штурмових бригад, тероборони, наші зенітники, тактична авіація, розвідбати, інженерні бригади та танкісти. Загалом за час повномасштабної війни більше ніж 43,5 тисячі наших захисників і захисниць відзначені державними нагородами", - сказав глава держави.

Президент також подякував всім, хто боронить українську державу та привітав зі святом Благовіщення всіх, хто святкує.

Топ коментарі
+7
Може наступний мій допис буде занадто різким та цинічним, але...
"Підписав сьогодні кілька указів про..." Джерело:

А чи поср@в ти сьогодні? Нюхнув чи дунув зранку? Змінив колір букв на телесуфлері?

Я, Я, Я, Я, Я........ Коли ж ти це своє "Я" вставиш у фразу "Я винен в загибелі сотен тисяч українців, Я винен в трагедії Бучи та Маріуполя, Я винен в тому, що не готувався до повномаштабного вторгнення, Я продав Україну, але ЗСУ (на чолі з Залужним) мене не підтримали, Я збагатився на КОВІДі і збагачуюсь на війні, Я ніколи не зроблю нічого, щоб припинити війну, бо Я тоді втрачу владу і тоді Я - труп".
показати весь коментар
08.04.2023 00:49 Відповісти
+6
а яку пошану виказує зе-іуда коли покриває виродка-міністра котрий мародерить армію на мільярди ?
показати весь коментар
08.04.2023 01:03 Відповісти
+5
частина Героїв соромляться брати нагороду з рук блазня
показати весь коментар
08.04.2023 00:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
08.04.2023 00:49 Відповісти
Кращє б виказали пошану нагородженим героям. Головне тут не хто, а кого.
показати весь коментар
08.04.2023 00:51 Відповісти
а яку пошану виказує зе-іуда коли покриває виродка-міністра котрий мародерить армію на мільярди ?
показати весь коментар
08.04.2023 01:03 Відповісти
А якщо він ніяку не виказує, то що далі? Можна не шанувати героїв? Чи до чого ви це прилепіли?
показати весь коментар
08.04.2023 01:15 Відповісти
до того що це створіння не має морального права будь кого з українських військових нагороджувати -це підлість і лиц
показати весь коментар
08.04.2023 01:22 Відповісти
і лицемірство
показати весь коментар
08.04.2023 01:23 Відповісти
Ти походу не розумієш, що суть військової нагороди у вчинку, за який нагороджують і у рівні відзнаки, якою нагороджують. А не у чомусь щє.
показати весь коментар
08.04.2023 01:27 Відповісти
ти схожий на барана котрий поводиться як баран тобі ще раз кажу що не може така аморальна тваринка сьогодні покривати мародера армії а наступного дня з посмішкою нагороджувати тих самих військових котрих учора обікрали-не має права
показати весь коментар
08.04.2023 01:34 Відповісти
І через кого воїни гинуть..я з Вами цвлком згодна
показати весь коментар
08.04.2023 01:50 Відповісти
Бараніна, воїни гинуть за свої домівки, за свої родини, за свою землю!
показати весь коментар
08.04.2023 02:50 Відповісти
Козломордий, навчист на людей не кидатись й не ображати. Добре сидиш під псевдо й гавкаєш з дивана.
показати весь коментар
08.04.2023 11:28 Відповісти
А ти схожий на онука барана, який свого онука нічому, крім ad hominem "а ти..! а ти...!" так і не навчив.

Для тупих онуків барана: новина про нагородження 771 Героя України.
показати весь коментар
08.04.2023 02:44 Відповісти
Тобто ваша пропозиція залишити військових без нагород?
показати весь коментар
08.04.2023 01:23 Відповісти
Свій прапор бачите?
показати весь коментар
08.04.2023 01:53 Відповісти
о чергове типу "італійське" бидло вилізло чомусь ви всі смердюки пердоляківські під італійців косите,чи не косите,а просто соски яких пердоляк повивозив?
показати весь коментар
08.04.2023 02:43 Відповісти
Пропозиція, щоб не оце зелене нагороджувало
показати весь коментар
08.04.2023 01:52 Відповісти
Тупа пропозиція, тому що не запропоновано хто замість нього і яким чином він займе відповідну процедурі нагороди посаду. Переворот під час війни?
показати весь коментар
08.04.2023 02:47 Відповісти
Кончена в ідповідь зеленого лізоблюда. Залужний може нагороджувати. І це буде чесно.
показати весь коментар
08.04.2023 11:30 Відповісти
Тому й написав про цинічність...
Сумно читати такі новини, бо нагородження Президентом зумовлене тим, що нагороди - державні. І, повірте, не всі державні нагороди вручає Президент. Та й Героїв, які на такі нагороди заслуговують, набагато більше, ніж тих, про нагородження яких повідомлять... Знаю декого особисто з тих, кому нагороди вручав Президент і знаю тих, кому державні нагороди вручали їх командири.
Тому для мене ця новина - просто черговий самопіар найвеличнішого. "Я зробив!" (хоч щось)
показати весь коментар
08.04.2023 01:07 Відповісти
Нагороди, вони різного рівня бувають. Для вас ця новина про вашого одного куміра, а для мене - це новина про 771-го з моїх кумірів, ось і уся різниця.
показати весь коментар
08.04.2023 01:13 Відповісти
Мого кумира?
Може відкриєте таємницю: хто ж він - мій кумир? Бо мені те не відомо...
Ну а про нагороди різного рівня я знаю. І знаю чим державна нагорода відрізняється від відомчих чи "заохочувальних" (накшталт "подяк", "грамот", "відзнак", чи взагалі "вимпелів")
показати весь коментар
08.04.2023 01:31 Відповісти
показати весь коментар
08.04.2023 00:57 Відповісти
показати весь коментар
08.04.2023 00:58 Відповісти
частина Героїв соромляться брати нагороду з рук блазня
показати весь коментар
08.04.2023 00:57 Відповісти
Брєд сівой кобили, ти хоч одного знаєш, кому дали Героя, а він відмовився?
показати весь коментар
08.04.2023 03:04 Відповісти