6138 відвідувачів онлайн
3 165 14

Росія тримає в бойовій готовності 12 стратегічних бомбардувальників, - Повітряні сили

ту,п'ять,дев'яносто

На аеродромах на території Російської Федерації у бойовій готовності зосереджено щонайменше 12 стратегічних бомбардувальників Ту-95МС.

Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на ТСН.

За його словами, загроза ракетних ударів по Україні нікуди не зникла. Адже на російських аеродром є чимало бомбардувальників, які можуть здійснити атаку.

"Нікуди не поділася дальня і стратегічна авіація, вона розосереджена на різних аеродромах, це літаки Ту-95, вони можуть бути також готові до застосування ракет", сказав Ігнат.

Разом з тим Ігнат зазначив, що зараз на фронті працює тактична авіація країни-агресорки.

Топ коментарі
+6
потрібно срочно роз'їбати прямо на аеродромі
показати весь коментар
08.04.2023 10:49 Відповісти
+4
А были времена, когда эти самолётики были украинскими.

Ну стране в то время было наплевать на обороноспособность. Поэтому и продала их за долги по газу.
показати весь коментар
08.04.2023 11:49 Відповісти
+3
наче все так просто - подивіться на координати фото зі "спутника притули" і направте туди тисячі дронів, які з початку війни виробив "укроборонпром"
показати весь коментар
08.04.2023 11:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
потрібно срочно роз'їбати прямо на аеродромі
показати весь коментар
08.04.2023 10:49 Відповісти
там где-то руцкий добровольческий корпус листовки раздает...
показати весь коментар
08.04.2023 11:10 Відповісти
наче все так просто - подивіться на координати фото зі "спутника притули" і направте туди тисячі дронів, які з початку війни виробив "укроборонпром"
показати весь коментар
08.04.2023 11:43 Відповісти
А были времена, когда эти самолётики были украинскими.

Ну стране в то время было наплевать на обороноспособность. Поэтому и продала их за долги по газу.
показати весь коментар
08.04.2023 11:49 Відповісти
.. наплювати звісно точно було..... але заради правди..тільки ТРИ!! Ту-95МС віддали смердячим за борги по газу. Ну і нажаль вісім Ту-160... ((( Але теж правди раді... використовувати ці машини зараз ..навіть якщо вони були б справні та бойові неможливо. І щоб у Вас не виникло питання..ЧОМУ?... то подумайте... на якій відстані від району бойових дій тримають смердячі свої Ту-95..і на якій відстані від району вони їх використовують...
показати весь коментар
08.04.2023 14:03 Відповісти
Даже с помощью одного Ту можно было наносить удары по территории РФ без всяких атаксмов...
показати весь коментар
08.04.2023 18:16 Відповісти
Шановний! А базувати та виконувати пуски Ви будете з Польщі..чи може Туреччини? Моє питання вище..ЧОМУ??? для Вас виявилось пустим звуком? Тоді я Вам задам питання..? А чому такого типа літаків нема у Німеччини..Франції, Британії та Польщі... Тільки у американців...??? А ці країни і є НАТО... але літаків таких НЕМА!!!
показати весь коментар
08.04.2023 18:54 Відповісти
..знаете где...Просто взорвите...
показати весь коментар
08.04.2023 11:54 Відповісти
те що вони доси там стоять показуйе ривень донатив на дрони, та технологичний розвиток краини. Официйно Украина може видправити власно вироблений дрон на аеродром раши? Я знаю, що Захид не дозволяйе атакувати територию раши захидною збройею, а можна назбирати на власного дрона який реально бабахне той литак ще на взлитний смузи 🍹, а потим надрукувати новину про це?
показати весь коментар
08.04.2023 11:59 Відповісти
Так званий речник Повітряних сил ЗСУ ніяк не зрозуміє що в орків є дальня авіація (Ту-95МС і Ту-160 дальність 13-15 тисяч км) і є Ту-22м3 (середньої дальності- 5000км) і називає це - "дальня і стратегічна авіація".
показати весь коментар
08.04.2023 12:20 Відповісти
.. речник ВПС Ігнат до авіаційної тематики має не дуже опосередковане відношення. Він не авіатор..а транслювач того, що йому скажуть. Ну звісно щось доліпить своє...)))... Як і Роман Світан... ** спеціаліст** ...військовий експерт... звичайний пілот..звільнений з ЗСУ двадцять!!! років тому... у званні майора... але ставший якимось чином полковником..!!!))) Тей дозволяє собі видавати стратегічні прогнози ведення війни.... Таких **АРЕСТОВИЧЕЙ** у ЗМІ достатньо....