8033 відвідувача онлайн
7 032 48

Ташева про деокупацію Криму: Коли ЗСУ зайдуть до Красноперекопська, Україна може запропонувати РФ вивести війська

крим

Коли ЗСУ будуть на кордоні з Кримом і вже зайдуть, наприклад, до Красноперекопська, Україна може запропонувати Росії вивести війська, але у разі відмови продовжуватиме військовий шлях звільнення півострова, який на цей час залишається пріоритетним.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю РБК-Україна розповіла постійний представник президента України в Криму Таміла Ташева.

За її словами, Україна довго говорила про політико-дипломатичний шлях звільнення Криму, для цього було створено Кримську платформу. Після 24 лютого ситуація докорінно змінилася, а особливо після тих жертв, які побачили в Бучі, Ірпені, Маріуполі, Ізюмі і так далі.

"Ми розуміємо зараз, що Крим політико-дипломатичним шляхом звільнити не можемо, а звільняти нам територію треба. Тому ми використовуємо той шлях, який для нас буде максимально оптимальним на певний момент", - наголосила вона.

Саме тому, за словами Ташевої, зараз обговорюється визволення Криму військовим шляхом.

"Чи хочемо ми мінімізувати жертви? Однозначно хочемо, і президент Зеленський неодноразово про це говорив: "я б хотів, щоб ми звільнили Крим не військовим шляхом, тому що це означатиме, що буде менше жертв, руйнувань цивільної інфраструктури тощо", - сказала вона.

Ташева не виключила, що коли ЗСУ будуть на кордоні з Кримом, вже зайдуть, скажімо, до Красноперекопська, Україна може запропонувати Росії наступний варіант.

"Окей, давайте поговоримо, як ви з Криму виходитимете. Ви все одно звідси підете, тому що ми вам вже руйнуємо ланцюги постачання, загнали вас у кут. Будь-які війни завершуються все одно якимось переговорним процесом. Якщо росіяни не підуть на це, продовжуватимемо звільняти військовим шляхом", - пояснила Ташева.

Раніше Ташева повідомила, що Україна, найімовірніше, поверне Крим військовим шляхом.

Топ коментарі
+19
Триста раз про це казалось. Забудьте слово переговори, вони ніколи на це не підуть. А зупинитесь, далі буде в три рази більшими затратами.
показати весь коментар
10.04.2023 09:16 Відповісти
+9
Сказане є риторичним, бо усім адекватним зрозумілим, але ми маємо справу з неадекватними рашистами яким байдуже до втрат людських життів хоч чужих, хоч власних, тож вважаю згоду роССійських нацистів на добровільний вихід з Криму та інших окупованих частин України, за ******** кремлівської влади, мало ймовірним!!!
показати весь коментар
10.04.2023 09:16 Відповісти
+9
Жодна міністерка та високі держ службовці ні були на передке, про що мова.
Ця дурепа тому о таке ляпає.
Реальність друга.
показати весь коментар
10.04.2023 09:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
на пропагандонських каналах говорять слово"контрнаступ" а не контрнаступлєніє
показати весь коментар
10.04.2023 09:04 Відповісти
Ну стратегиня.
показати весь коментар
10.04.2023 09:04 Відповісти
Сратегиня...
показати весь коментар
10.04.2023 09:45 Відповісти
показати весь коментар
10.04.2023 11:54 Відповісти
Ключове слово... Коли... У цій трупі хвороба наполенчиків...
показати весь коментар
10.04.2023 09:05 Відповісти
Звичайно. Від залежить забезпечення фінансами і зброєю, а не від України.
показати весь коментар
10.04.2023 09:07 Відповісти
А кацапи будуть своє ''гнути''
показати весь коментар
10.04.2023 09:13 Відповісти
Красноперекопськ вже давно перейменовано в Яни Капу. Про це не знає Таміла Ташева?
показати весь коментар
10.04.2023 09:15 Відповісти
Триста раз про це казалось. Забудьте слово переговори, вони ніколи на це не підуть. А зупинитесь, далі буде в три рази більшими затратами.
показати весь коментар
10.04.2023 09:16 Відповісти
Сказане є риторичним, бо усім адекватним зрозумілим, але ми маємо справу з неадекватними рашистами яким байдуже до втрат людських життів хоч чужих, хоч власних, тож вважаю згоду роССійських нацистів на добровільний вихід з Криму та інших окупованих частин України, за ******** кремлівської влади, мало ймовірним!!!
показати весь коментар
10.04.2023 09:16 Відповісти
до чужих життів - так - пофіг - "баби народжають"
а до власних життів - ні -
показати весь коментар
10.04.2023 09:41 Відповісти
От вони ракети і беружить для цього моменту .
показати весь коментар
10.04.2023 09:19 Відповісти
Жодна міністерка та високі держ службовці ні були на передке, про що мова.
Ця дурепа тому о таке ляпає.
Реальність друга.
показати весь коментар
10.04.2023 09:19 Відповісти
Це звичайно позиція яка просувається Заходом, і ми вимушені будемо це зробити. І західну зброю ми отримали саме на цих умовах. Коли війська будуть біля Криму буде потужний сигнал до росії залишити усю територію України. І цей сигнал буде не від України, а від усієї міжнародної спільноти яка нас підтримує. Макрон та інші їздили до Китаю саме для того щоб переконати Китай підтримати цей сигнал, якщо будуть створені відповідні умови. Якщо росія не погодиться то Крим буде звільнено вже цього року. З Донецьком складніше. Там дуже багато супутніх факторів. З одного боку він без Криму їм не потрібен, а з іншого військовим шляхом його звільняти набагато складніше, і набагато легше тримати оборону. З росією там добре і автомобільне і залізничне сполучення. Але так далеко не варто дивитись. Головна задача зараз це звільнення Криму. І коли ми дійдемо до Криму у самій росії можуть відбутися зміни в керівництві країни. На це очевидно Захід і розраховує. Але розумом росію не зрозуміти і вони можуть піти ва-банк. але якщо поглянути до історії то коли вони ідуть ва-банк у них з'являються додаткові можливості. Тому все не так просто.
показати весь коментар
10.04.2023 09:21 Відповісти
Ташева сегодня у зеленых дежурная по бредовым идеям? Войти в Красноперекопск, остановится, сообщить этот бред и ждать когда рашисты подтянут подкрепления?
показати весь коментар
10.04.2023 09:22 Відповісти
Ніяких підкріплень там уже бути не може. Міст до того часу повинен бути знищений. А реальну оборону можна тримати тільки у трьох містах це Сімферополь, Севастополь та Керч. Там і зупинки особливої не буде. Сигнали російській владі почнуть давати ще до того як наші зайдуть у Крим, якщо росія не відреагує до того моменту як наші підійдуть до Криму наступ продовжиться і ніхто не буде чекати.
показати весь коментар
10.04.2023 09:26 Відповісти
Ташева не виключила, що коли ЗСУ будуть на кордоні з Кримом, вже зайдуть, скажімо, до Красноперекопська, Україна може запропонувати Росії наступний варіант.

Если не остановить на перешейке, то в степном Крыму и подавно. Симферополь несмотря на статус столицы для "осадной крепости" непригоден. Севастополь из-за гористой местности сложен для взятия. Так что для минимизации наших потерь прийдется подержать его в осаде. А на керченском перешейке рабссияне уже устанавливают бетонные "зубы дракона".
показати весь коментар
10.04.2023 10:11 Відповісти
руZZкі баканави з сальдами здадуть за "пряники" від США безпечні та розміновані переходи...як це зробили в лютому 2022....за "пряники" від рашистів...
показати весь коментар
10.04.2023 11:08 Відповісти
Перешийок взагалі для будь-яких оборонних дій непридатний. І ніякі "зуби дракона" там не мають ніякого значення. Сімферополь непридатний для фортеці, але тримати оборону певний час там можливо як і у будь-якому іншому місті яке має щільну багатоповерхову забудову. Зупинятися десь в районі перешийку немає ніякої можливості. Заходити у Крим треба швидко без зупинок у степовій місцевості де війська дуже вразливі для ударів авіації. А Красноперекопськ дуже невелике місто, і укритися там може лише невелика частина військ. Діяти потрібно буде дуже швидко, щоб посіяти паніку та хаос у лавах ворога. Головне що у населення Криму немає особливих настроїв воювати і чинити супротив.
показати весь коментар
10.04.2023 11:17 Відповісти
Перешеек самое удобное место для обороны. Фронт узкий и численность теряет свою значимость. Ударами и охватами с флангов противника заставить отступить невозможно. Самый известный пример таких боев это бой за Фермопилы.
показати весь коментар
10.04.2023 11:36 Відповісти
Ну які Фермопіли? Тут чистий степ, а не гори. Від ударів артилерії та БПЛА сховатися нікуди неможливо. Техніку сховати немає де. Максимум чмобіки в окопах які вибиваються БПЛА ще до того як підійде бронетехніка. Ну це ж не перша світова війна. Намагатися тримати перешийок це самогубство.
показати весь коментар
10.04.2023 12:11 Відповісти
Так степь или перешеек? Разницы не улавливаешь, стратег?
показати весь коментар
10.04.2023 12:23 Відповісти
Місцевість з рівним рельєфом без рослинності, так влаштує? Розвідувальні БПЛА, супутники бачать все як на долоні. Ну не значить цей перешийок абсолютно нічого, тому що місцевість зачищається артилерією. У тому числі високоточною артилерією від якої немає де сховатися. А море це не поміч у цьому випадку. А навпаки можна висадити десант у будь-якому місці. Ну немає там жодного плюса для оборони. А те що там вузько це ніякий не плюс тому що бронетехніка піде спокійно по дорозі коли там вже нікого не буде на тому перешийку, або майже нікого. Так само як кацапи йшли сюди. Нічого ж не змінилося за рік.
показати весь коментар
10.04.2023 12:44 Відповісти
Вот поэтому и нечего нам торчать на этом перешейке, а идти дальше беря крупные города в кольцо и перерезая всю систему логистики противника.
показати весь коментар
10.04.2023 13:12 Відповісти
А ніхто й не каже що ми там будемо сидіти. У районі перешийку взагалі затримуватись не можна. Йдеться тільки про те що запропонують вивести війська. І вивід повинен початися одразу, а не сидіти і чекати поки вони будуть думати. Я ж написав що сигнал повинен бути навіть раніше, і нехай думають, а от коли ми перейдемо перешийок це буде кінцевий термін для прийняття рішення. Не захочуть виходити значить підемо далі. Я навіть не знаю що краще. Теоретично з Криму ми їх виб'ємо, але це не закінчить війну. А нам її потрібно закінчувати чим скоріше. І вони також це розуміють.
показати весь коментар
10.04.2023 13:29 Відповісти
Ага, путлер молниеносно даст ответ... Он не даст ответа вообще, максимум письков что-то там промямлит. И что дальше? Идти вперед чтобы кремлевская пропаганда начала кричать что мы не выполняем условия своего же ультиматума? Что мы, а не они договороспособны? Дать им возможность не только поливать нас грязью, а и подготовить оборону? Вперед без всяких ультиматумов уже не получится, зеленая шобла опять смешала все карты нашим военным.
показати весь коментар
10.04.2023 13:57 Відповісти
по крыму, я почти уверен, если даже и зайдем, ударят ЯО. Это для них сакр. место. И они оттуда так не с*тся как с херсона или харькова.
показати весь коментар
10.04.2023 20:28 Відповісти
Не можливо це повністю виключити, але я вважаю, що не вдарять, тому що це тільки прискорить повну поразку та розпад росії.
показати весь коментар
10.04.2023 21:31 Відповісти
ухти блет яка проста справа,а нічого що протока це сраних 15км і забазпечувати війська можна і кораблями?
показати весь коментар
10.04.2023 14:36 Відповісти
Це неможливо. Військ які здатні тримати оборону в Криму зараз немає, і жодне забезпечення їх не врятує.
показати весь коментар
10.04.2023 21:37 Відповісти
Ця панночка вже розпочала свою передвиборчу кампанію?
показати весь коментар
10.04.2023 09:24 Відповісти
Когда...Как много в этом звуке...
показати весь коментар
10.04.2023 09:27 Відповісти
Самое большее удивляет, про наполеоновские планы говорят кто далёк от фронта. Пусть бы сначала поехали , прибыли там. Боеприпасов нет, от слова совсем.
показати весь коментар
10.04.2023 09:28 Відповісти
У тих хто буде наступати вони будуть з надлишком і у тому числі завдяки тому, що у когось їх зараз немає. На жаль і у західних країн їх не так багато тому і виникла така ситуація.
показати весь коментар
10.04.2023 09:34 Відповісти
Большой стратег эта Таміла Ташева. Может ее послом в Турцию... потому что место посла в Болгарии уже заняла некая...

"Самое большее удивляет, про наполеоновские планы говорят кто далёк от фронта. Пусть бы сначала поехали , прибыли там. Боеприпасов нет, от слова совсем. автор

- Есть престижное место на Новодевичьем кладбище! Недорого! Почти задаром! Но, лечь надо завтра".
Подобные мечтания как разновидность бизнеса и рекламы...?
показати весь коментар
10.04.2023 09:37 Відповісти
Катів та вбивць росіянських потрібно знищувати, а не пропонувати спокійнесенько відійти.
показати весь коментар
10.04.2023 09:41 Відповісти
Хто така ця Ташева, що вона виступає військовим експертом?
показати весь коментар
10.04.2023 09:43 Відповісти
боже, які дебіли...куди ви, свині лізете...

ворог замахнувся на саме наше иснування, москалі хочуть нас усіх разом з дітьми винищити а ви з ними в реверанси гратися збираєтеся...

путін живе як жив, росгвардія ціла, ворожа армія відмобілізована, війна триває і хто його зна чим закінчиться, заводи працюють в три зміни виготовляючи снаряди та ракети, усі тварюки в світі допомогають російським тварюкам шахедами та снарядами...

ПОКИ НЕ БУДЕ ЦІЛКОВИТОГО РОЗГРОМУ АРМІЇ ВОРОГА КОЖЕН МОСКАЛЬ ВІРИТЬ В ТЕ, ЩО ЇХНЯ АРМІЯ ОТ-ОТ ДОБ'Є УКРАЇНУ І ЩО ВОНИ ТАКИ ВІДСВЯТКУЮТЬ ПЕРЕМОГУ НА НАШИХ КІСТКАХ.

тому спочатку розгром ворога а вже потім помилувати кого хочете а не навпаки.

вони нас під іловайським та під дебальцевим не помилували.
показати весь коментар
10.04.2023 10:01 Відповісти
Ох і дивна у нас влада...Закону про колаборацію немає,а вони вже про "звільнені" територіі мову ведуть.Ви спочатку визначтесь ХТО свій а ХТО чужий та покарайте зрадників,колаборантів , ВСІХ хто ходив на референдуми та був у "самообороні Криму".
показати весь коментар
10.04.2023 10:05 Відповісти
це НЕ просто....визначити хто свій а хто колаборант....:
йде 9-й рік відкритої війни....раZZії з Україною.... 5-а колона-ЦЕ НАЙСТРАШНІША зброя рашистів в Україні,
шуфричі, бойки, мазураші, дубінскі, шефіри, татарави, безуглі, єрмачки, гундяєвське кривослав`я та інші адепти руSSкого міра, на жаль, ЩЕ бігають по Україні та роблять свої чорні справи....
а як бути з "найчеснішим" другом ванюшкай баканаффим...??
показати весь коментар
10.04.2023 11:13 Відповісти
Раз в воздухе уже две недели на всех уровнях власти Украины и на каналах ТВ говорят о переговорах по вопросам освобождения Крыма , значит этот вопрос зеленский уже давно решил с США и ЕС !! И Крым будут выставлять за скобки, в переговорных процессах , т е. сдавать Путину!!!.. Поэтому эти козлы и не дают нам ракеты Атакамс и прочие ракеты дальностью 300 км!!.. Что бы мы не могли атаковать военные цели в Крыму...Интересно ... А что ещё будем сдавать???... Луганск и Донецк??
показати весь коментар
10.04.2023 18:48 Відповісти