11371 відвідувач онлайн
4 899 14

Два храми Нетішина, які належали до МП, перейшли до ПЦУ

нетішин

9 квітня нетішинці проголосували за перехід 2 храмів УПЦ ПМ до Православної церкви України: Собору Ікони Божої Матері "Неопалима купина" та церкви Святої Параскеви.

Про це повідомили у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні, 9 квітня, у Вербну неділю, попри рясний теплий весняний дощ, сотні нетішинців зібрались поблизу "Горині" та одностайно проголосували за перехід 2 храмів УПЦ МП до Православної церкви України: Собору Ікони Божої Матері "Неопалима купина" та церкви Святої Параскеви", - йдеться в повідомленні. 

У виконкомі додали, що у голосуванні взяли учать понад 2400 мешканців Нетішина. На зборах також затвердили статути двох релігійних громад у новій редакції, обрали голів та членів парафіяльних рад, ревізійні комісії.

Топ коментарі
+15
Попи схожі на реперів: дорогі авто, псевдоніми, обвішані товстими цепами з хрестами і так само бурмочуть незрозумілі тексти речитативом!
показати весь коментар
10.04.2023 10:34 Відповісти
+13
Час виганяти свиней з храмів.
показати весь коментар
10.04.2023 10:25 Відповісти
+10
Слава Богу ГНІХ !!! Геть мацковського попа !!!
https://youtu.be/xV_RR2vPXpQ?t=105 Справжня історія "упц мп" від українського історика ...
показати весь коментар
10.04.2023 10:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Слава Богу ГНІХ !!! Геть мацковського попа !!!
https://youtu.be/xV_RR2vPXpQ?t=105 Справжня історія "упц мп" від українського історика ...
показати весь коментар
10.04.2023 10:23 Відповісти
Час виганяти свиней з храмів.
показати весь коментар
10.04.2023 10:25 Відповісти
Свині, тварини, які приносять користь людям. Мацковські попи це біомусор, що приносить користь ворогу українськог народу.
показати весь коментар
10.04.2023 10:51 Відповісти
От як би й попів ще десь прикопали!
показати весь коментар
10.04.2023 10:33 Відповісти
Попи схожі на реперів: дорогі авто, псевдоніми, обвішані товстими цепами з хрестами і так само бурмочуть незрозумілі тексти речитативом!
показати весь коментар
10.04.2023 10:34 Відповісти
То, швидше, репери, як мавпочки, скопіювали попів...
показати весь коментар
10.04.2023 10:37 Відповісти
побачив би їх бог-він би ох**їв
показати весь коментар
10.04.2023 10:43 Відповісти
- Любите друг друга, творите добро, соблюдайте заповеди.
- Ты открыл нам глаза, мы пойдем за тобой!
- Да, а еще молитесь на золотые предметы, торгуйте в храмах, гоните оттуда женщин без платков, живите в роскоши, крестите за деньги!
- Ты болен, Иисус?!
- Шучу конечно.

Однажды мне запретили сфотографировать фреску "Иисус выгоняет торговцев из храма", потому что фотосъемка в храме платная.
показати весь коментар
10.04.2023 11:01 Відповісти
а ще вони ******* толпою гуртуватися, робити пакостi, а потiм балакати про волю божу. Спробуйте зробити щось, що вiрунам не подобайеться. Забудуть одразу про пiдставити двi щоки, будуть битися як сатанисти, та ще й цитатами сипати про волю божу.
показати весь коментар
10.04.2023 11:40 Відповісти
Треба сміливо і впевнено рухатись до заборони російської церкви і що головне при цьому навіть не доведеться нічого забороняти! Все пройде гладко і без конфліктів, критика за кордоном - головне бути твердими і наполегливими і дати чітко на недвузначно зрозуміти попам, що все серйозно. Бо більшість російських попів - це не релігійні фанатики і з легкістю продадуть навіть мати рідну за гроші, як і усі представники "руського міра". Як тільки запахне смаленим, вони масово почнуть переходити до ПЦУ, бо це їх хліб, вся їх освіта та кар'єра улетить в трубу і вони ніколи не обміняють приходи та гроші на гундяя, який їм вже ніяк не допоможе.
показати весь коментар
10.04.2023 10:35 Відповісти
яка рiзниця верунам куда свiчки втикати? Заборонили би православну церкву повнicтю.

Номально будуть ходити i молитися собi в трохи iншу церкву, але декiлька сеансiв cамогiпнозу i буде нормально.
показати весь коментар
10.04.2023 11:37 Відповісти
Вірянам може й ніякої, а от для попів - це справа усього їх життя. Без посади поп залишиться безробітним неучем - в нього навіть ПТУшної освіти немає, а свій диплом семінарії він зможе засунути собі лише у дупу. Це справа мільйонів, які вони можуть заробити за своє життя, а деякі навіть побудувати палаци та купити Мерседеси. Тому попи оберуть гроші і хай весь світ побачить, що ніяких російських духовних скрєп не існує і попи всі як один масово зрікаються гундяя содомського заради грошей.
показати весь коментар
10.04.2023 11:48 Відповісти
багато людей вважають релiгiю хворобою, але хай вже хоча б Украiна вижене московских попов. Яка кiлькicть московських ортодоксальних (долбославних) церков в Украiнi?

Йiх вже офiцiйно заборонили, чи то тiльки у Лаври забрали аренду за 1 числа цього мicяця?
показати весь коментар
10.04.2023 11:34 Відповісти
Це все добре. Залишилось ще попів та тітушню з храмів вигнати...