8465 відвідувачів онлайн
8 967 49

Ідей про "великоднє перемир’я" ніхто не висував, - Пєсков

пєсков

Речник російського диктатора Дмитро Пєсков прокоментував можливість "великоднього перемир’я".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пропагандистське видання РИА Новости.

"Таких ідей ніхто не висував, попередні ініціативи зіткнулися з небажанням Києва дотримуватися такого режиму", - сказав він.

Топ коментарі
+42
показати весь коментар
10.04.2023 13:17 Відповісти
+21
показати весь коментар
10.04.2023 13:18 Відповісти
+21
показати весь коментар
10.04.2023 13:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
10.04.2023 13:17 Відповісти
показати весь коментар
10.04.2023 13:19 Відповісти
Це яка стать?
показати весь коментар
10.04.2023 13:49 Відповісти
У цього виду тваринного світу статі може й не бути, бо "андрофагус вялікоскрєпус" малодосліджений через його дикість та великий відсоток хворих на сказ.
показати весь коментар
10.04.2023 14:01 Відповісти
100 %. Але як поетично звучить корінне слово - андрофагус.....
показати весь коментар
10.04.2023 14:29 Відповісти
показати весь коментар
10.04.2023 14:50 Відповісти
Обожнюю цю фотку!
показати весь коментар
10.04.2023 15:05 Відповісти
Ну почему, вон крымский мост построила!
показати весь коментар
10.04.2023 15:08 Відповісти
яке перемир'я? з раком не може бути перемир'я, рак вирізають
показати весь коментар
10.04.2023 13:18 Відповісти
показати весь коментар
10.04.2023 13:30 Відповісти
Не ... ОПу а телефон Дерьмака
показати весь коментар
10.04.2023 14:31 Відповісти
висуваю- касабів закопати живими.. і будемо пити перцовку на їх могилах
показати весь коментар
10.04.2023 13:18 Відповісти
Тьху!! Прочитала, лити)))
показати весь коментар
10.04.2023 16:28 Відповісти
показати весь коментар
10.04.2023 13:18 Відповісти
Все що побудоване на брехні-не встоїть...
показати весь коментар
10.04.2023 13:19 Відповісти
Знаємо ми ціну вашим перемир'ям. Ідіть в сраку.
показати весь коментар
10.04.2023 13:20 Відповісти
Піськов йде на йух
показати весь коментар
10.04.2023 13:21 Відповісти
показати весь коментар
10.04.2023 13:50 Відповісти
Черти Пасху не отмечают. Чертей и на Пасху замочить-святое дело.
показати весь коментар
10.04.2023 13:21 Відповісти
Аналітики американського ISW припускають, що Кремль у власних інтересах може призвати до припинення вогню під час православного Великодня 16 квітня.така пауза принесе непропорційну користь російським військам та дозволить їм закріпити свої успіхи в Бахмуті та підготувати оборону проти контрнаступу України навесні 2023 року.
)(уйло може закликати до припинення вогню, щоб представити Україну як непоступливу сторону, яка нібито не бажає зробити необхідних кроків для переговорів
Однак жоден комбатант не зобов'язаний погоджуватись на припинення вогню з релігійних чи інших міркувань, нагадує ISW. Якщо Росія запропонує, а Україна відмовиться від припинення вогню на православний Великдень, Кремль не продемонструє більшої відданості захисту християнства чи християнських цінностей та не доведе, що Київ відкидає ці цінності.
показати весь коментар
10.04.2023 13:21 Відповісти
КАК главой СБУ стал агент завербованный ФСБ

https://youtu.be/jiZbsYiZA00

зелю на вилы !!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
10.04.2023 13:22 Відповісти
Він сам такий.
показати весь коментар
10.04.2023 13:27 Відповісти
Не время еще высувать. Терпи.
показати весь коментар
10.04.2023 13:23 Відповісти
у ***** есть идея как красиво дрыстануть... это жест доброй воли
показати весь коментар
10.04.2023 13:24 Відповісти
показати весь коментар
10.04.2023 13:35 Відповісти
кукушонок снова бред несет
показати весь коментар
10.04.2023 13:25 Відповісти
Піська,впади з 10 поверху.
показати весь коментар
10.04.2023 13:26 Відповісти
Та хоч з якого, вище 5 не виживають))
показати весь коментар
10.04.2023 13:33 Відповісти
показати весь коментар
10.04.2023 13:27 Відповісти
Які ідеї у роспрохіндея?
показати весь коментар
10.04.2023 13:31 Відповісти
Ніхто не висував?! Отакої, а як же свиностан поборник православ'я?!! Вам хто заборонив таку ініциативу?!))) Чи пляшете під дудку Вашингтону?!))

обісралася русня, таку нагоду пустити пилюку в очі просрала)) миролюбці всраті.
показати весь коментар
10.04.2023 13:31 Відповісти
перемирья ядеркой на кремлядей!
показати весь коментар
10.04.2023 13:37 Відповісти
Та від піськи і їй подібних не слід чогось хорошого очікувати
показати весь коментар
10.04.2023 13:37 Відповісти
Песков, давай поиграем с тобой в пасхальную игру: ты будешь Иисусом, бойцы Азова - римскими солдатами, а Кровавый Пастор - Понтием Пилатом. Гвозди - за наш счет.
показати весь коментар
10.04.2023 13:39 Відповісти
З крисами ніхто не домовляється - їх знищують!
показати весь коментар
10.04.2023 13:47 Відповісти
Помним мы, ублюдок кремлёвский, как вы массированно били ракетами по городам и убивали людей далеко от линии фронта на Пасху в 2022 году. Чтоб ты сдох.
показати весь коментар
10.04.2023 13:47 Відповісти
Утро у кремлевских кровавых аферистов начинается тренировкой у зеркала, с беспристрастным иплом, ******* как сатана.
показати весь коментар
10.04.2023 13:51 Відповісти
всі ************* пищать про "негайне пермир'я без жодних умов", один піськов нічого не чув....
показати весь коментар
10.04.2023 13:52 Відповісти
иди ***** кремлевская свинособака.....................................
показати весь коментар
10.04.2023 13:55 Відповісти
О сортирний йоржик знову голос подав?
Ага вже, розбіглися з вашими ''перемир'ями'' -знаємо ціну ваших перемирів.
Ось стільки днів не ''гуділо''-вже гади ракети збирають , хочуть знову западлянку на Великдень влаштувати!
показати весь коментар
10.04.2023 14:00 Відповісти
коли ВСУ будуть під москвою , тоді можеш пропонувати "перемирие"
показати весь коментар
10.04.2023 14:11 Відповісти
Його навіть Агрохімія не питав, а він вже настовбурчив вуса (йоршик)
показати весь коментар
10.04.2023 14:36 Відповісти
А точно Арахамія його не питав ? Бо Зелі дуже треба отримати ярлик на князювання !
показати весь коментар
10.04.2023 14:43 Відповісти
Як мокши мріють про "пєрєміріє", аж обтікають.
показати весь коментар
10.04.2023 15:04 Відповісти
Яке перемир'я може бути, якщо патиками ЖЕНЕМО мацкоффскій паханат? За Вербовий тиждень прибирають нормальні Люди сміття й лайно!
показати весь коментар
10.04.2023 15:09 Відповісти
про що з цими сектантами можна домовлятися?
показати весь коментар
10.04.2023 15:10 Відповісти
Може ще й зброю опломбувати? Як це робили з української сторони під час ,,перемирь" на ато-оос.та хай в знак примирення зільють гас з своїх літаків на стоянках та почнуть поряд курити.і на своїх кораблях відкриють кінгстони.проведуть ,,пасхальние купания" з візитом до нептуна.слабо їм?.
показати весь коментар
10.04.2023 15:11 Відповісти
Разговаривать с путлеровскими уродами это не уважать себя, с ними будут разговаривать только в

Гааге ,когда все они будут сидеть в полосатой робе и в кандалах.
показати весь коментар
10.04.2023 16:48 Відповісти