На Авдіївському напрямку знищено російський Мі-24

Про це повідомили на Facebook-сторінці 110-а окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка, інформує Цензор.НЕТ.
"Сьогодні військовослужбовці нашої бригади знищили ворожий гвинтокрил Мі-24. Ворог не припиняє спроби наступальних дій на Авдіївському напрямку, проте отримує гідну відсіч, великі втрати в живій силі та знищену техніку", - йдеться в повідомленні.
Топ коментарі
+15 Прощай немытая раССея
показати весь коментар
10.04.2023 14:03 Відповісти Посилання +9 Іван Динисюк
показати весь коментар
10.04.2023 14:16 Відповісти Посилання +7 Bicko Nelich
показати весь коментар
10.04.2023 14:07 Відповісти Посилання