4707 відвідувачів онлайн
8 347 40

У нас немає потреби оголошувати нову мобілізацію, - Резніков

резніков

Перші хвили російського вторгнення витримали кадрові військові та резервісти з досвідом бойових дій. Зараз до лав ЗСУ все більше мобілізують людей, яких необхідно навчати.

Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков в інтерв'ю виданню Delfi, інформує Цензор.НЕТ.

"З початком вторгнення, після введення воєнного стану, було оголошено і мобілізацію. Генштаб армії, зрозуміло, затвердив план мобілізації. З огляду на сьогоднішню ситуацію, цей план, прийнятий до виконання ще в лютому минулого року, безперечно не завершений і тим більше не перевищений. Ми його ще до кінця не виконали. У нас немає потреби оголошувати нову мобілізацію.

Отже, Генштаб із компенсацією втрат, які ми, на жаль, несемо, продовжує справлятися у спокійному, поступовому темпі, і брак живої сили ми, звичайно, не відчуваємо", - зазначив Резніков.

Міністр наголосив, що мобілізованих необхідно озброїти та навчити: "Ту живу силу треба озброїти. І, звичайно, дуже хочеться її озброїти сучасною зброєю. Не менш важливим є і навчання людей, їх підготовка".

За слова очільника Міноборони, на початку війни основний, найбільший удар прийняла і витримала регулярна армія. Люди, які вже служили в армії та мали відповідний досвід. До них приєдналися ветерани початку російсько-української війни, ті, хто служив та воював із 2014 року. Таким чином, першим хвилям вторгнення протистояли передусім ті, хто вже служив та воював. Але зараз, сили оборони України комплектуються людьми, яких передусім треба навчити.

Топ коментарі
+33
показати весь коментар
10.04.2023 21:18 Відповісти
+26
Сьогодні творчий вечір нарєзнікова. Нудний і не розумний кварталівець.
показати весь коментар
10.04.2023 21:17 Відповісти
+24
У нього не громадяни а "жива сила", таке ставлення як до скотов, с*ка
показати весь коментар
10.04.2023 21:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Авжеж, нахапали по вулицях-зупинках людей далеких від зброї-то тепер учіть.
показати весь коментар
10.04.2023 21:16 Відповісти
Пізд..жжж . Мене не беруть .просився вже генералом хоча б -все одно не беруть.ссуться,з ноги на ногу переступають,дрижать, а все одно -не беруть
показати весь коментар
10.04.2023 21:44 Відповісти
Сьогодні творчий вечір нарєзнікова. Нудний і не розумний кварталівець.
показати весь коментар
10.04.2023 21:17 Відповісти
показати весь коментар
10.04.2023 21:18 Відповісти
Вони не розуміють, що вони вже небіжчики .
показати весь коментар
10.04.2023 21:43 Відповісти
показати весь коментар
10.04.2023 21:18 Відповісти
У нього не громадяни а "жива сила", таке ставлення як до скотов, с*ка
показати весь коментар
10.04.2023 21:19 Відповісти
ПЕРежитки совка, хотя по всем сводкам , и штатовским , и европейским , именно так и проходит , военная терменология .
показати весь коментар
10.04.2023 21:29 Відповісти
Вже нудить від цього упиря
показати весь коментар
10.04.2023 21:20 Відповісти
А ще їх треба постійно годувати і одягати. Що там із засекреченими цінами, незамінний схематознику президента?
показати весь коментар
10.04.2023 21:20 Відповісти
однояйцевому (зато по сімнадцять) Рєзнікову таки повЕзло, що міністром оборони у зебілів може бути будь-яка кухарка, яку не треба навчати нічому, головне - виконувати усі рецепти дермака, які той отримує "звідки нАда" і то є - ваєнная тайна
показати весь коментар
10.04.2023 21:27 Відповісти
бабло не пахнет , даже если на нем кровь детей , как говорил беня ( спонсор зели ) - кровь забудется , а навар останется , .................**** вы хотите от 95 квартала , директор которого - глава СБУ сдавший юг Украины , и является агентом ФСБ роисси .
показати весь коментар
10.04.2023 21:33 Відповісти
Рада таки повернула виплати військовим у 30 тисяч гривень..після того, як скасували з 1 лютого.. Як завжди, все через дупу - забрали - думали проканає - отримали пілюлєй через соц мережі та петиції - повернули...
Тепер залишилося подати це лохторату, як заслугу зеленського.

І цікаво, хто це проголосував проти і утримався.? Хоча здогадуюсь - зеко-***** & опзж.
показати весь коментар
10.04.2023 21:30 Відповісти
Нагадує чимось ріторіку пуйла- "специальная военная операция проходит в спокойном, ритмичном темпе"
показати весь коментар
10.04.2023 21:31 Відповісти
Резніков буде вчити їх красти ? Чи що ?
показати весь коментар
10.04.2023 21:31 Відповісти
Обучение ведётся яйцами по 170 за десяток, или за кг, или за выстрел.
показати весь коментар
10.04.2023 21:31 Відповісти
"Учитель " хрінов !!! Вайна -- хєрня, главнає -маньоври !
показати весь коментар
10.04.2023 21:32 Відповісти

показати весь коментар
10.04.2023 21:33 Відповісти
Пока в этого придурка целился бы снайпер,то выжил бы нормальны боец,тем бы и помог
показати весь коментар
11.04.2023 08:35 Відповісти
Отак вчать у новоствореній 32 бригаді :

https://www.youtube.com/watch?v=3MuvEplWZuw https://www.youtube.com/watch?v=3MuvEplWZuw

показати весь коментар
10.04.2023 21:40 Відповісти
показати весь коментар
10.04.2023 21:52 Відповісти
Отже, Генштаб із компенсацією втрат, які ми, на жаль, несемо, продовжує справлятися у спокійному, поступовому темпі, і брак живої сили ми, звичайно, не відчуваємо", - зазначив Резніков-цинізм вищої марки.
показати весь коментар
10.04.2023 21:59 Відповісти
Таке може "спокійно" казати тільки завербований ФСБ агент...
показати весь коментар
11.04.2023 00:45 Відповісти
Рік дрочив разом з воєнкомами, а тепер візьметься за навчання.
показати весь коментар
10.04.2023 22:04 Відповісти
Створили б свого часу нормальне не паперове ТрО, озброїли й проводили навчання з громадянами, то й не мали би таких проблем. Хоча, про що й кому я тут це говорю...
показати весь коментар
10.04.2023 22:12 Відповісти
Для Резнiкова: треба вчити всiх i постiйно. Тiльки ТССС
показати весь коментар
10.04.2023 22:14 Відповісти
дык приходи!!! научим!!!)))
показати весь коментар
10.04.2023 22:16 Відповісти
Він хай поїде в будь яку учебку особливо на заході раптово і подивиться як і що...Скажу так і це факт всі навчання і навички на полі бою .
показати весь коментар
10.04.2023 22:23 Відповісти
Немає сечі терпіти ці пекельні борошна!
показати весь коментар
10.04.2023 22:29 Відповісти
почему до войны не научили, резников? бо деребанили и с ковидной статистикой играли? и в что-где-когда заседали?
показати весь коментар
10.04.2023 22:51 Відповісти
Вас треба судити тільки за то, що вчасно не оголосили воєнний стан і не провели вчасно мобілізацію, не дали розвернути ТО.
показати весь коментар
10.04.2023 23:06 Відповісти
В странах ,где не выбирают наркоманов любителей ***** , как Зе и его нянька - секретутка МАША супруга *********** , только за сдачу СПЕЦОПЕРАЦИИ « Вагнер» , президент был-бы под ТРИБУНАЛОМ !
показати весь коментар
10.04.2023 23:50 Відповісти
Ну, я рахую що першою живою силою мусять бути люди в погонах. ( а не цивільні) Бо вони професіонали і таких на різних кордонах України достатньо. Я особисто їх бачив дуже багато на західних. Нащо там така велика кількість їх? Ловити ухилянтів? Так на то є поліція. З заходом ми не воюємо, навпаки союзники. Так що думаю тисяч 40-50 нашкребти тільки там можливо. Потім різні офісні офіцери або охорона. То чудово може робити тероборона,
Тобто війська мусять бути з військових а ні з поритягнутих цивільних з яких за тиждень чи місяць хочуть намалювати військових.
показати весь коментар
10.04.2023 23:10 Відповісти
Доречі, відправляти цивільного на війну то все одно що виносити йому смертний вирок. За що? На якій підставі? Його особисте життя то є його приватна власність! Чому він її має закладати за помилку відповідального за цілісність країни? Той хто помилився має відповідати ВСІЄЮ своєю власністю.
показати весь коментар
10.04.2023 23:18 Відповісти
Нахватали старпёров с улицы и в армию.Все здоровы,все годны.И пофуй,что им за пятьдесят и куча хроники.За это Резников не хочет рассказать?
показати весь коментар
10.04.2023 23:56 Відповісти
..потому что знания и жизнь обученных патриотов мы преступно просрали в Бахмуте
показати весь коментар
11.04.2023 01:56 Відповісти
Єдине про що можна писати(говорити) стосовно Рєзнікова-його негайна відставка!
показати весь коментар
11.04.2023 07:26 Відповісти