8935 відвідувачів онлайн
5 331 25

Зеленський призначив прокурора Кравченка головою Київської ОДА

кравченко

Президент України Володимир Зеленський призначив Руслана Кравченка головою Київської обласної державної адміністрації.

Відповідний указ опубліковано на сайті глави держави, повідомляє Цензор.НЕТ.

З березня 2021 року по теперішній час Кравченко очолював Бучанську окружну прокуратуру Київської області. 7 квітня 2023 року Кабінет міністрів України погодив призначення Кравченка головою Київської ОДА.

Кравченко з 2012 року працював у Севастопольській прокуратурі, у 2014-15 рр. брав участь в антитерористичній операції на сході України, пізніше працював на різних посадах у Головній військовій прокуратурі Генеральної прокуратури України, у 2019-20 рр. - у прокуратурі Центрального регіону, у 2020-21 рр. - у Спеціалізованій прокуратурі у військовій та оборонній сфері Офісу генерального прокурора.

Раніше Київську ОДА очолював Олексій Кулеба, якого було звільнено з посади 24 січня поточного року у зв'язку з призначенням заступником керівника Офісу Президента.

Топ коментарі
+16
шото у меня уже нехорошие предчувствия.
показати весь коментар
10.04.2023 21:36 Відповісти
+12
Побажаємо йому плідної роботи у команді нашого народного президента Володимира Олександровича.

Сподіваємось він не навичок у відкатах, деребанах бюджету, хабарах та у роботі на ФСБ.

Удачі йому ще раз.
показати весь коментар
10.04.2023 21:38 Відповісти
+8
Роль Сивковича - Тарас Чорновил...
https://www.youtube.com/watch?v=***********
показати весь коментар
10.04.2023 21:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
шото у меня уже нехорошие предчувствия.
показати весь коментар
10.04.2023 21:36 Відповісти
цей прокурор - один з тих двох, які в Оболонському суді домоглися сроку овощу на 13 років.
показати весь коментар
10.04.2023 22:27 Відповісти
ну да, а міг би просити і десятку.
показати весь коментар
10.04.2023 23:16 Відповісти
а від якого прозначення у тебе було тихо на душі
я мене, що не призначення, то якеийсь жах
показати весь коментар
10.04.2023 22:56 Відповісти
тихо не було. Один раз, точно пам'ятаю, було радісно.
показати весь коментар
10.04.2023 23:14 Відповісти
Мабуть очередна якась падлюка, а хочеця помилитись.
показати весь коментар
10.04.2023 21:37 Відповісти
Побажаємо йому плідної роботи у команді нашого народного президента Володимира Олександровича.

Сподіваємось він не навичок у відкатах, деребанах бюджету, хабарах та у роботі на ФСБ.

Удачі йому ще раз.
показати весь коментар
10.04.2023 21:38 Відповісти
валізу йому вручили щоб данину возити побачимо чи справиця...
показати весь коментар
10.04.2023 21:49 Відповісти
А когда ОВА обратно преобразовали в ОДА?
показати весь коментар
10.04.2023 21:50 Відповісти
В голові слуг на київщені війна скінчилася і це не жарт, військові розповідали
показати весь коментар
10.04.2023 22:05 Відповісти
Роль Сивковича - Тарас Чорновил...
https://www.youtube.com/watch?v=***********
показати весь коментар
10.04.2023 21:54 Відповісти
З одного боку - АТОвець. Це вселяє надію. А з іншого - Банкова і офіс "свого на 100, 200 чи вже 300%" прокурора. І це бентежить...
Сподіваюсь АТОвець візьме верх. Подивимось на справи, час покаже.
показати весь коментар
10.04.2023 22:00 Відповісти
в прокурорских, як і в мусарні ВСІ в керівництві мають УБД, після 2014!!!!вони просто "групові тури" туда робили, а хто - просто документи висилав....
показати весь коментар
10.04.2023 22:08 Відповісти
З 2012 по 2014 рік працював слідчим Севастопольської прокуратури з нагляду.

З вересня 2014 року пішов на військову службу. Брав участь в АТО при виконанні службових обов'язків на посаді прокурора, має статус учасника бойових дій. У 2020 році був звільнений з військової служби у запас.
показати весь коментар
10.04.2023 22:18 Відповісти
подивись вище моє зауваження про його участь в засудженні овоща.
показати весь коментар
10.04.2023 22:29 Відповісти
К подавлению народного гнева готовятся
показати весь коментар
10.04.2023 22:00 Відповісти
Воно працюйе.
показати весь коментар
10.04.2023 22:10 Відповісти
Лєнка, не доводь мене бо розсердюсь.
показати весь коментар
10.04.2023 22:29 Відповісти
Був в Україні "патріот" Кива, але щось не пішло в нього.
показати весь коментар
10.04.2023 23:13 Відповісти
Може одразу в розшук оголосити?
показати весь коментар
11.04.2023 08:43 Відповісти