6555 відвідувачів онлайн

Мельник про допомогу від Німеччини: "Ми вдячні, але цього не достатньо"

мельник,андрій

Заступник міністра закордонних справ України Андрій Мельник зазначає, що остання допомога від союзників, зокрема й Німеччини, вже дуже суттєва, але поки менша за потреби.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП.

Відповідаючи на запитання, чи достатньо вже наданої та обіцяної Україні бронетехніки, щоб вигнати російські війська, він сказав: "Ми вдячні за це, але, на жаль, треба сказати, що цього далеко не достатньо. Танки - хороший перший крок, але це жодним чином не гарантія, що Україна зараз зможе швидко відтіснити росіян".

За словами Мельника, для розуміння ситуації потрібно порівняти темпи, з якими воюючі сторони можуть поповнювати резерв бронетехніки.

"Наскільки нам відомо, росіяни можуть відновити чи виробити до 10 танків за день. Саме тому ми сподіваємося, що Німеччина продовжить курс і з основними бойовими танками, і з іншою зброєю. Ми отримали близько 6% із 328 "Леопардів" Бундесверу. Ми не отримали жодного із 600 БТР Fuchs чи 300 бойових машин Wiesel. Дуже важливо, щоби Німеччина відігравала провідну роль – і тоді інші партнери будуть йти слідом", - пояснив він.

Топ коментарі
+13
Для чого цього полудурка Мельника взагалі згадувати?
показати весь коментар
11.04.2023 09:48 Відповісти
+11
В Україні десятки, сотні професійних, досвідчених дипломатів, але діячів з "кварталу" такі не влаштовують. Їм потрібні гумові вироби як чоловічої, так і жіночої статі.
"дипломати" Венедиктова, Таран, Ілащук це підтверджують.
показати весь коментар
11.04.2023 10:15 Відповісти
+8
Професійне хамло.
показати весь коментар
11.04.2023 09:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Для чого цього полудурка Мельника взагалі згадувати?
показати весь коментар
11.04.2023 09:48 Відповісти
Для єрмака, зеленського він цінний кадр.
Із рядового посла вони підвищили його до заступника Кулеби.
показати весь коментар
11.04.2023 10:08 Відповісти
Те що воно ляпало язиком в минулому році, він дійсно "дипломат", у сенсі чемодан з ручкою в якому носять документи. Просто коли у владі бидло то і дипломати перетворюються в бидловаті чемодани
показати весь коментар
11.04.2023 11:35 Відповісти
Не пойму, Мельник просит, или требует?
показати весь коментар
11.04.2023 09:49 Відповісти
Для того, щоб це зрозуміти, варто лише прочитати статтю.
Відповідаючи на питання, чи достатньо вже наданої та обіцяної Україні бронетехніки, щоб вигнати російські війська, він сказав: "Ми вдячні за це, але, на жаль, треба сказати, що цього далеко не достатньо. Танки - хороший перший крок, але це жодним чином не гарантія, що Україна зараз зможе швидко відтіснити росіян". Джерело:
показати весь коментар
11.04.2023 09:55 Відповісти
Воно бикує, на вимогу презЕдента дерьмака.
показати весь коментар
11.04.2023 10:00 Відповісти
Требует и правильно делает
показати весь коментар
11.04.2023 10:14 Відповісти
Дружній нам президент Польші казав нам, що треба саме тиснути. І практика показую, що цей тиск таки спрацьовує навіть тоді, коли нам у чомусь категорично відмовляють. Нам на Заході вже намагалися заткнути рота, типа самі нічого не виробляєте, тож не маєте права критикувати, але ми не піддалися і таки дотиснули танки і попри жорсткий тиск отримали навіть більше ніж обіцяли. Шольц не може просто так взяти і обідитися, бо відповідає від не перед Україною, а перед партнерами по НАТО, США, власним народом, бо не Україну він захищає, а кожного німця і Європу.
показати весь коментар
11.04.2023 10:16 Відповісти
Професійне хамло.
показати весь коментар
11.04.2023 09:53 Відповісти
Послом в Ізраїль...адназначьна.
показати весь коментар
11.04.2023 09:54 Відповісти
Там таке ж самісіньке. Розумні, професійні, з цією владою не співпрацюють.
показати весь коментар
11.04.2023 10:03 Відповісти
А як же Залужний?
показати весь коментар
11.04.2023 10:06 Відповісти
Залужний дипломат? Це щось новеньке.
показати весь коментар
11.04.2023 10:09 Відповісти
А, ви - тільки про димпломатів... Ну можливо й так. Хоча як тоді Україна з такими дипломатами отримала таку допомогу? Наші донори щось не дуже самі хочуть її давати...
показати весь коментар
11.04.2023 10:24 Відповісти
Яким боком допомога до пліснявих дипломатів?
На наше щастя, Захід знає з ким має справу і вирішує питання всупереч старанням бикуватих.
показати весь коментар
11.04.2023 10:55 Відповісти
Угу. Це помітно, як вирішує. Чи ви забули, як танки для ЗСУ давали? А на початку вторгнення давали тільки Джавеліни та Стінгери. Ви взагалі слідкували за розвитком подій чи жили у якійсь паралельній реальності?
показати весь коментар
11.04.2023 11:19 Відповісти
Чи ви забули, що Захід нам нічим не забов'яаний?
Тільки джавеліни і стінгери? Це ті, якими Америка з Британією сіяли паніку і заважали планувати шашлик на "майскі"?
У нас три роки обороноздатність країни зміцнювали "великим крадівництвом", скороченням армії, розмінуванням.
показати весь коментар
11.04.2023 12:26 Відповісти
Не зобов'язаний? І чого це раптом тоді західні країни говорять, що Україна захищає сівт від зла? Не в курсі? Буває.
На початку вторгнення були тільки Джавеліни та Стінгери і більше нічого нам давати не збиралися. Теж не в курсі?
Про обороноздатність згоден, але у нас дискусія про дипломатів...
показати весь коментар
11.04.2023 12:32 Відповісти
Україна захищає, військові, а не Бубочка з дипбиками та дипмасажистками ротоМ.
Якщо ви не в курсі, то Джавеліни і Стінгери вважать партизансько зброєю.
Додумаєтесь, самостійно, чому нам саме її надали?
показати весь коментар
11.04.2023 12:39 Відповісти
Не перескакуйте і не розводьте демагогію. Надання зброї продавлює наша димпломатія, як би вам це не подобалося. І часом робить це дуже вдало. Так що не треба усіх дипломатів міряти під одну гребінку. І Мельник все вірно сказав:
Відповідаючи на запитання, чи достатньо вже наданої та обіцяної Україні бронетехніки, щоб вигнати російські війська, він сказав: "Ми вдячні за це, але, на жаль, треба сказати, що цього далеко не достатньо. Танки - хороший перший крок, але це жодним чином не гарантія, що Україна зараз зможе швидко відтіснити росіян". Джерело:
показати весь коментар
11.04.2023 12:52 Відповісти
Як дипломатія продавила поставку Джавелінів та Стінгерів, на початку повномаштабного вторгнення, поінформуєте?
Леопарди. Факти будуть, на кшалт таких, чи мені вам на слово повірити?
"Прем'єр Польщі: якщо Німеччина не погодиться дати "Леопарди" - cформуємо меншу коаліцію"

"Washington Post розкрив деталі того, як США спонукали Шольца до передачі Україні «Леопардів»
Британські депутати закликали Німеччину терміново надати танки Україні
показати весь коментар
11.04.2023 13:13 Відповісти
Тобто поляки які говорять що німці допомагають недостатньо і їх макають в гавно через це не праві?
показати весь коментар
23.04.2023 07:59 Відповісти
Я вас не сильно здивую, коли зазначу, що поляки назвали призначення мельника зам. міністра МЗС помилкою?
показати весь коментар
23.04.2023 11:29 Відповісти
ні- sorry for breaking in...
показати весь коментар
23.04.2023 11:50 Відповісти
Прошу.
показати весь коментар
23.04.2023 12:20 Відповісти
Але поляки завжди говорять що німці роблять недостатньо і мало для підтримки України
показати весь коментар
23.04.2023 11:52 Відповісти
Поляки розмовляють з німцями на рівних. Ми- ні.
Ми залежні від їх підтримки та допомоги.
ДИПЛОМАТ має змусити ватну меркель підписати під час війни безвіз.
В цьому полягає його робота. Бикування застосовуть, щоб отримати інший результат.
Ви погодитесь віддати своє сусідові, який все проср.в ( вибачте), ще й привселюдно опускає вашу гідність?
показати весь коментар
23.04.2023 12:36 Відповісти
Німці теж просрали свою армію при Меркель і що знаєте моїм братам які на фронті і воюють глибоко ***** що там можуть союзники чи ні вони ризикують життям кожен день, а такі як ти ще вигороджують наших безхребетних союзників. Я знаю багато наших військових вони теж не дуже хорошої думки про наших союзників вони теж погані ?
показати весь коментар
23.04.2023 15:17 Відповісти
Йдіть попитайте вашого найвеличніВшого літера, чому армія не озброєна? Це його прямий обов'язок, який він не тільки не виконував, а й знищував все, що було зроблено.
Може й зарплати та надбавки союзники виплатять? Формою ж забезпечили. Бо плісняві неНаЧасі. У них "велике крадівництво- відбудівництво" та вибори.
показати весь коментар
23.04.2023 16:42 Відповісти
Моїм братам і друзям яких поливають артилерією якось плювати чесно так гроші на армію розікрали і закопали, так Україна це бідна країна і не може забезпечити свою армію, так що тепер мої друзі і брати мають загинути бо наші союзники не хочуть забезпечити українські війська в повній мірі ? Їм від того не легше комусь взагалі похрен бо це минуле а вони живуть теперішнім
показати весь коментар
23.04.2023 16:51 Відповісти
Мої друзі, прямо зараз, під Бахмутом. Сусід, хлопчина, в ССО. І що, будем і далі прикриватися тими хто на фронті, чи обговорювати тему бикування, яка шкодить найшвидшому отриманню зброї?
показати весь коментар
23.04.2023 16:58 Відповісти
немцы-выхолощенная нация. им в башку вбили разную херь о толерантности ко всему,так что ждать от них многого не стоит...
показати весь коментар
11.04.2023 09:56 Відповісти
німці ще пам'ятника мельнику поставлять як людині, що замість ніжно пробудити влупила з носака.
показати весь коментар
11.04.2023 10:02 Відповісти
показати весь коментар
11.04.2023 10:06 Відповісти
зараз в українському посольстві в Софії, напевно, дуже великі черги.....
показати весь коментар
11.04.2023 10:36 Відповісти
показати весь коментар
11.04.2023 18:32 Відповісти
Кадровий голод: Кулеба розповів, як влаштуватися на роботу дипломатом МЗС України
показати весь коментар
11.04.2023 10:04 Відповісти
В Україні десятки, сотні професійних, досвідчених дипломатів, але діячів з "кварталу" такі не влаштовують. Їм потрібні гумові вироби як чоловічої, так і жіночої статі.
"дипломати" Венедиктова, Таран, Ілащук це підтверджують.
показати весь коментар
11.04.2023 10:15 Відповісти
І що говорив Мельник про Німеччину при Порошенко? А от при Зеленськлму він говорить все не на користь України, тим більше він вже не в Німеччині, а цілий заступник керівника МЗС.
показати весь коментар
11.04.2023 11:07 Відповісти
вам потрібно дивитися на результат, а не на слова
показати весь коментар
12.04.2023 09:56 Відповісти
В цьому моєму коменті немає прізвища Мельника.
Що стосується Мельника, то він при Порошенку поводив себе, як дипломат, а зараз як гопота Лаврова. Тобто, це особливість самого Мельника, бути хамелеоном і пристосуванцем.
показати весь коментар
11.04.2023 11:10 Відповісти
це ваші думки, я ж думаю навпаки - є відмінний результат у дипломатії, весь цивілізований світ це кричить на кожному кутку, а значить команда, і Мельник як член цієї команди працює відмінно.
показати весь коментар
12.04.2023 10:01 Відповісти
Це заслуга ЗСУ, яким дуже допомагає свідома частина українського суспільства, працюють відмінно. Якби вони не чинили належний опір окупанту, то поц Мельник, який тільки й може, що обзивати впливових європейських політиків ліверною ковбасою, був би просто посланий на ..., як німцями, так і американцями, британцями, як безмозгле, імпотентне базікало.
показати весь коментар
12.04.2023 10:53 Відповісти
Скільки ці "слуги" будуть ганьбити Україну? Мало, запитайте у свого Найвєлічайшого, де наші танки, БМП, БТР, ракетні комплекси, снаряди РСЗВ, системи ППО ПРО та інше? Бо лікатаки ми можливо не могли виготовляти, хоча при "баризі" якось випускалися і ремонтувалися АНи, ну а танків, БТР, БМП ва нас купа на складах і навіть були спрожності ********** свої нові"Козаки", БТР-3, БТР 4 і навіть танки, ракети, снаряди... Але все було заморожено, а гроші забрани на "велике крадівництво".
показати весь коментар
11.04.2023 10:27 Відповісти
це все було заборонено робити по оманських договорняках....
показати весь коментар
11.04.2023 10:38 Відповісти
Скільки на марахфон грошей з бюджету йде та інші фінансові порушення про які ми ще й не знаємо, а Німеччина дай.
показати весь коментар
11.04.2023 10:58 Відповісти
Неблагодарность -это один самых больших человеческих пороков, плохо, когда этим пороком

страдают государственные чиновники, говорящие от имени страны.
показати весь коментар
11.04.2023 11:21 Відповісти
Мельник дбає про технічно-військову складову ЗСУ а диванні експерти сруть на нього...невігласи, без тиску Мельника Німеччина обмежилась 5000 касок для України...
показати весь коментар
11.04.2023 11:52 Відповісти
Це "але " ,як для дипломата ,зовсім недоречне .
показати весь коментар
11.04.2023 15:29 Відповісти