10808 відвідувачів онлайн
1 217 12

Очікуємо, що Індія запросить Зеленського на саміт G20, - Джапарова

g20

Про це заявила перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Бачення президента Зеленського чітко викладено у формулі миру, і це те, як ми думаємо, Індія має теж обдумати, проаналізувати і розділити. Особливо в контексті заходів G20 ми очікуємо, що Індія запросить українських посадовців узяти в них участь. Наприклад на парламентському рівні або на міністерському рівні, або на найвищому рівні", - пояснила вона.

За словами Джапарової, "важливо запросити Зеленського на G20 у вересні".

Вона зазначила, що на думку України, Індія має відігравати велику роль на глобальному рівні та "велику роль в українському питанні".

"Думаємо, що першим кроком у цьому є посилення політичного діалогу на найвищому рівні. І цей мій візит - перший крок у зазначеному напрямі. І мій президент запитує телефонну розмову з прем'єр-міністром Індії. Ми дуже сподіваємося побачити його в Києві одного разу", - сказала Джапарова.

За її словами, "будь-які можливі візити та контакти, які вплинуть на більше розширення політичного діалогу, потрібні".

Відповідаючи на запитання, чи є розмови про візит Зеленського до Індії, Джапарова сказала: "Зеленський - президент країни у стані війни".

Топ коментарі
+3
очікуй... з лотком яець і роялем
показати весь коментар
11.04.2023 12:43 Відповісти
+3
Ждать поддержки лучше всего представляя ценность для других стран. Например, интеллектуальную. Почему США вступаются за Южную Корею и Тайвань, а нас посылают к черту и ничего не дают буквально десятилетиями, а ведь эти страны в куда большей опасности (для американских военных) из-за более сильного врага? Потому что там есть критически необходимое для США производство и много экономических связей. Сингапур и остальное сюда же. А азиатские страны стали экономическими тиграми именно демонстрируя нещадную борьбу с коррупцией, которой у них было не меньше, чем у нас, а для бизнесменов-иностранцев показывая райские условия ведения бизнеса, а не вымогая 20 миллионов за трансформаторную будку, точнее за возможность поставить эту трансформаторную будку, так как и строить, и платить за электричество тоже придется. Другого пути просто не существует. Всеобщая борьба с коррупцией (десятки тысяч уголовных дел, если брать пример других стран, решивших это проблему), максимальное уважение к частным предпринимателям и быстро изменение законодательства под их рациональные предложения, далее экономический рост, открытие новых и новых фабрик и затем уже всемирная состоятельность, которая приведет к тому, что наши интересы будут считаться другими сторонами.
показати весь коментар
11.04.2023 13:13 Відповісти
+2
Зеленському ,вручать булаву Брахми і викупають в священних водах Гангу.
показати весь коментар
11.04.2023 13:21 Відповісти

Завантаження...