6751 відвідувач онлайн
9 657 28

"Озброїмо ТрО до зубів", - стартував новий проєкт

Мета – повністю закрити нагальну потребу усіх бригад територіальної оборони у автоматичних гранатометах, крупнокаліберних кулеметах та мінометах.

Мережа ОККО і фонд "Повернись живим" стартували з новим спільним проєктом допомоги ЗСУ – "ОКО ЗА ОКО 2. Озброїмо ТрО до зубів".  Для цього компанія і фонд акумулюють 400 мільйонів гривень.

Озброїмо ТрО до зубів, - стартував новий проєкт 01
Озброїмо ТрО до зубів, - стартував новий проєкт 02

"Нема часу на розкачку, коли війна триває. Задля перемоги продовжуємо забезпечувати та підсилювати наших військових. Тож поки тривав перший проєкт, ми разом із фондом пропрацювали і затвердили вже другий, – коментує СЕО ОККО Василь Даниляк. – Упевнені, що нова ініціатива так само об’єднає потужну водійську спільноту заради спільної мети – озброїти 31 бригаду ТрО до зубів. 31 бригаду, де майже у кожного з нас є хтось із друзів, колег чи знайомих зі сусіднього двору. Тих самих хлопців і дівчат, які пішли захищати нашу країну від ворога і героїчно несуть службу в різних гарячих точках кожного дня".

Механіка проєкту "ОКО ЗА ОКО 2" залишились тією ж самою – ОККО перераховуватиме по 1 гривні з кожного проданого літра пального PULLS 95/Diesel на збройне підсилення ТрО. Крім того, задонейтити також буде можна і на спецрахунок фонду "Повернись живим".

"Ми купуємо колективне, групове піхотне озброєння, на яке у тій війні, яка зараз відбувається на Сході, є найбільший запит. Це та зброя, яка вже не індивідуальна, але безпосередньо воює на полі бою, тобто на рівні взводів, на рівні рот, на рівні батальйонів, - коментує директор "Повернись живим" Тарас Чмут. - Кожна з 31 бригади ТрО так чи інакше задіяна у бойових діях. Ми долучилися до створення ТрО, ми розгортали Командування ТрО перед повномасштбагним вторгненням, ми активно працюємо з ТрО після початку повномасштбаного вторгнення і сьогодні, незважаючи на активне залучення ТрО в цій війні, вони отримують озброєння і техніку за залишковим принципом. У них великий дефіцит саме того озброєння, яке ми закуповуємо і те, що ми закупимо дозволить суттєво наростити потенціал більшості бригад ТрО безпосередньо на полі бою".

Озброїмо ТрО до зубів, - стартував новий проєкт 03
Озброїмо ТрО до зубів, - стартував новий проєкт 04

Зібрані кошти підуть на закупівлю 100 автоматичних гранатометів (УАГ-40), 200 крупнокаліберних кулеметів (ДШК) та 300 мінометів калібру 82 мм. Зброя передаватиметься військовим партіями в міру виготовлення і доставки.

Нагадаємо, на днях ОККО долучилася до збору коштів "Повернись живим" на "Довгі РУКи ТрО". Донат у розмірі 48 млн грн повністю закрив потребу 11 областей, де бракувало від 22 до 55 % потрібної суми на розвідувально-ударні комплекси для місцевих бригад тероборони.

Фото Анатолія Гаєвського

Топ коментарі
+15
Знову з людей збирають гроші , а питання для чого нам яйцеголовий та Зе шобла тількі гроші красти
показати весь коментар
11.04.2023 13:22 Відповісти
+11
Так а нах нам минобороны с лысым идиотом если мы будем ещё и вооружать армию. Ладно форма, трусы , носки термобелье и т.д., но покупать через волонтеров миномёты это помоему перебор. На кой хер нам структура с сотнями *********?
показати весь коментар
11.04.2023 13:25 Відповісти
+8
Коли у владі кремлівські кроти, які купують для Армії яйця по 17 та знімають доплати, то чого ви від них очікуєте? Давайте ще й ми полишимо захисників сам на сам з ворогом, так по вашому виходить?
показати весь коментар
11.04.2023 13:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Знову з людей збирають гроші , а питання для чого нам яйцеголовий та Зе шобла тількі гроші красти
показати весь коментар
11.04.2023 13:22 Відповісти
Ти сиди за кордоном, і не гавкай. Патріёт сраний.
показати весь коментар
11.04.2023 13:55 Відповісти
Ти диванний патрієт гавкати будеш на своїх дітей та матір зрозумів довбню
показати весь коментар
11.04.2023 14:17 Відповісти
А ти, виходить, диванний непатрієт...
показати весь коментар
11.04.2023 14:20 Відповісти
Мудозвін він, Батьківщину захищае через чотири кордони.
показати весь коментар
11.04.2023 16:03 Відповісти
Так а нах нам минобороны с лысым идиотом если мы будем ещё и вооружать армию. Ладно форма, трусы , носки термобелье и т.д., но покупать через волонтеров миномёты это помоему перебор. На кой хер нам структура с сотнями *********?
показати весь коментар
11.04.2023 13:25 Відповісти
Коли у владі кремлівські кроти, які купують для Армії яйця по 17 та знімають доплати, то чого ви від них очікуєте? Давайте ще й ми полишимо захисників сам на сам з ворогом, так по вашому виходить?
показати весь коментар
11.04.2023 13:31 Відповісти
А замінити владу?
показати весь коментар
11.04.2023 13:34 Відповісти
Бійцям на фронті зараз не до виборів, а без врахування їх голосів ніхто владу змінювати не збирається.
показати весь коментар
11.04.2023 13:53 Відповісти
зраз не можна - військовий стан + прикрили янелохи і герої боневтіки усі опозиційні телеканали в Т2 телеофірі, зате апсолютно дибільно зетелемарафону там 12 копій з 33 каналів що сканується, по крайній мірі у нас на Львівщині ...
показати весь коментар
11.04.2023 13:54 Відповісти
Справа навіть не в тому можна, чи не можна (jus resistendi або право на спротив пригніченню відноситься до норм природнього права і не потребує закріплення у штучному позитивному праві), а в тому, що це має бути воля всього народу, в першу чергу волевиявлення воїнів, у яких нема часу на це зараз.
показати весь коментар
11.04.2023 14:18 Відповісти
О! А тут і рюцкій агент вискочив. Під час війни владу радить міняти.
показати весь коментар
11.04.2023 13:57 Відповісти
Зрозуміло. Не на часі. Бо путін нападе. Десь це вже чули...
показати весь коментар
11.04.2023 14:15 Відповісти
Ти б може приїхав із Франціі, поміняв, клоун?
показати весь коментар
11.04.2023 14:19 Відповісти
Я у Франції ніколи не був. А ви чому тут плачетесь про "кремлівських кротів у владі"? Невже не розумієте, що нинішня українська влада наших західних партнерів цілком влаштовує? Схоже, що ні, не розумієте.
показати весь коментар
11.04.2023 14:29 Відповісти
Та ти шо?) Прям ніколи-ніколи? 😅
показати весь коментар
11.04.2023 14:37 Відповісти
Я тобі пломбований вагон навіть замовлю.
показати весь коментар
11.04.2023 14:22 Відповісти
Как нах нам влада? Она будет, все шо нам надо купить для ТО, пи*дить и продавать фонду. А где же фонд может закупить столько оружия, только у МО.
показати весь коментар
11.04.2023 17:23 Відповісти
це закупівля на Заході?, бо на складах резніченка зброї вже не залишилося?..
чи це барижать самІ дермаківські резниченчуки для "рідної" ТРО?
показати весь коментар
11.04.2023 13:30 Відповісти
УАГ-40, це Кузня на Рибальскому, неназваний 82 мм міномет, це скоріш за все КБА-48М1 від ДП «Конструкторське бюро «Артилерійське озброєння», який є аналогом 2Б14 "Піднос", але із можливістю стріляти західними 81 мм мінами. ДШК незрозуміло звідки.
показати весь коментар
11.04.2023 14:35 Відповісти
Шапіто зе-мародерів файно ся влаштувало - вони крадуть мільярдами в Армії та народу, а народ своїми кревними компенсує вкрадені шоблою мародерів мільярди. Питання - нащо цей кагал злодіїв, мародерів та зрадників потрібен народу??
показати весь коментар
11.04.2023 13:31 Відповісти
А зачем нам тогда Резников и Шмыгаль? Пилить "величайшему" бабло на западной помощи и все?
показати весь коментар
11.04.2023 13:32 Відповісти
Резать(пилить) бабло и шмыгать(что-бы все помогали баблом коррупционерам).
показати весь коментар
11.04.2023 13:53 Відповісти
Пресвяті Джавеліни! Ішак перестав ссатися українців? Чи як таке може бути?
показати весь коментар
11.04.2023 14:21 Відповісти
Ой не смішіть нарід совковими гаслами.
показати весь коментар
11.04.2023 16:32 Відповісти
сама задумка правильна - тро це сироти, яким дають найменше зброї а вимагають найбільшої впертости в обороні.

але трошки вкурвлює що серйозну зброю купують волонтери.

бо якщо резніков купує яйця та яблука а чмут купує міномети, гранатомети та кулемети то вибудовувати систему на брехін та перестановці функцій неправильно.

хірург робить операції а не ріже хліб.

і що то за закупівля дшк?

ми ж волали на днях що третина армії успішно на західну зброю перейшла то нащо нам совіцька зброя.

тим більше дшк, невже на складах вже нуль?
показати весь коментар
11.04.2023 21:06 Відповісти
А що на передку вже надлишок мінометів , грантометів і набоїв до них - що потрібно укомплектовувати тилові частини?
показати весь коментар
11.04.2023 21:07 Відповісти