9623 відвідувача онлайн

Верховна Рада ухвалила закон про контроль над коштами на підтримку України

рада

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міністерства фінансів.

Закон передбачає щомісячне звітування про надходження та використання коштів щодо кожного з відкритих в НБУ рахунків та контроль за їхнім використанням відповідно до бюджетного законодавства.

Також передбачається розподіл та витрачання таких коштів за чіткими бюджетними правилами в межах бюджетних програм спеціального фонду державного бюджету. Окрім цього, на офіційних сайтах головних розпорядників коштів оприлюднюватимуть суми отриманих добровільних внесків, перелік придбаних товарів і послуг.

"Прийнятий Верховною Радою законопроєкт дозволяє у більш скоординований та підзвітний спосіб використовувати добровільні внески від фізичних та юридичних осіб, які акумулюються на рахунках окремих міністерств у НБУ. Цей крок також є дуже важливим для наших міжнародних партнерів, про що свідчить його включення до нової програми співпраці з Міжнародним валютним фондом", - пояснили в Мінфіні.

Топ коментарі
+11
Контролюватиме Кірюха Тимошенко ?
показати весь коментар
11.04.2023 16:49 Відповісти
+9
А хто контроль над верховною радою..? Сподіваюся, що Західні Партнери !
показати весь коментар
11.04.2023 16:50 Відповісти
+8
бджоли таки за мед - хвилюються, що б мимо них не пронесли.
показати весь коментар
11.04.2023 16:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Контролюватиме Кірюха Тимошенко ?
показати весь коментар
11.04.2023 16:49 Відповісти
кірюха тімошонка десь загубився. та й взагалі дЄрмак таке хлібне місце нікому не віддасть.
показати весь коментар
11.04.2023 17:09 Відповісти
А хто контроль над верховною радою..? Сподіваюся, що Західні Партнери !
показати весь коментар
11.04.2023 16:50 Відповісти
показати весь коментар
11.04.2023 16:53 Відповісти
Волк козлят будет охранять.
показати весь коментар
11.04.2023 16:55 Відповісти
бджоли таки за мед - хвилюються, що б мимо них не пронесли.
показати весь коментар
11.04.2023 16:56 Відповісти
Так а шо, на асфальт денег не дадут?
показати весь коментар
11.04.2023 16:57 Відповісти
То святе.
показати весь коментар
11.04.2023 17:00 Відповісти
Нагадаю, що досі таємниче мовчить парламентська ТСК з розкрадання гуманітарки в неймовірно великої кількості під час війни.
показати весь коментар
11.04.2023 17:07 Відповісти
Як мовчить? Тож либиться, а це красномовніше багатьох слів!
показати весь коментар
11.04.2023 17:28 Відповісти
вона після цього фото раптово завагітніла та збігла в тайланд
показати весь коментар
11.04.2023 17:31 Відповісти
це дочка лаврова?
показати весь коментар
11.04.2023 18:20 Відповісти
Навіть не очікував побачити президента з вантузом...
показати весь коментар
11.04.2023 22:32 Відповісти
Звісно, вам воно не треба зовсім, аж тут:

«Цей крок також є дуже важливим для наших міжнародних партнерів, про що свідчить його включення до нової програми співпраці з Міжнародним валютним фондом", - пояснили в Мінфіні. Джерело:
показати весь коментар
11.04.2023 17:19 Відповісти
А контролюючих хтось буде контролювати? Бо до ''зелених'' усіх рівнів довіри геть немає!
показати весь коментар
11.04.2023 17:26 Відповісти
над тими що вже поступили та будуть поступати волонтерам та військовим чи контроль за тими що йдуть в державу
бо за державними грішми, недрами, ресурсами, гуманітаркою, контролю нема НІКУЯ!!!
показати весь коментар
11.04.2023 17:26 Відповісти
шо то быстро в этот раз
показати весь коментар
11.04.2023 17:27 Відповісти
після "...України" слід додати "Єрмаком."
показати весь коментар
11.04.2023 17:29 Відповісти
То теперь шоубизнес не будет раз'ежать на авто купленных за американский счет,или эти клоуны всегда найдут возможность облапошить Байдена?
показати весь коментар
11.04.2023 17:33 Відповісти
До сьогодні безконтрольно розпоряджатися?
показати весь коментар
11.04.2023 20:22 Відповісти
... довідка на те що вам потрібна довідка...