10761 відвідувач онлайн
8 892 29

Пригожин заявив, що Росія контролює понад 80% Бахмуту, у ЗСУ заперечили

бахмут

Засновник і фінансист компанії "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що російські війська контролюють більшу частину міста Бахмут на сході України.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на CNN.

"Ми повністю сконцентровані на Бахмуті, продовжуючи виконувати бойові завдання. У Бахмуті більша його частина - тобто понад 80% - знаходиться під нашим контролем, включаючи весь адміністративний центр, заводи, фабрики, міську адміністрацію, - сказав Пригожин. - Те, що залишилося, - це частина багатоповерхових житлових кварталів, де зроблені укріпрайони. Під цими багатоповерхівками є тунелі".

Українські офіційні особи спростували заяву Пригожина.

"Ця заява Пригожина не відповідає дійсності, - заявив CNN речник східного угруповання Збройних сил України Сергій Череватий. - Я щойно зв'язався з командиром однієї з бригад, яка захищає місто. Я можу з упевненістю заявити, що українські сили оборони контролюють набагато більший відсоток території Бахмута".

"Пригожину потрібно показати хоч якусь перемогу в місті, яке вони намагаються захопити вже дев'ять місяців поспіль, тому він робить такі заяви", - вважає Череватий.

Видання підкреслює, що засновник "Вагнера" відомий тим, що робить неправдиві заяви про просування його сил на сході України. Минулого тижня він опублікував неякісне відео, на якому на світанку підняв прапор і заявив, що Бахмут "взято", попри те, що в місті і навколо нього тривають бої. За словами західних офіційних осіб, його заява була розцінена як "досить відчайдушна" спроба.

Топ коментарі
+15
Взагалі не розумію, чому ВСУ має сперечатися з цими уйобками... щось їм дов0дити ?

видавати їм квиткі до Кобзона. Мовчки.
показати весь коментар
11.04.2023 19:43 Відповісти
+11
Увы ,но пригожин на этот раз прав и то видео где он устанавливал прапор в администрацию города и говорил о юридическом контроле над городом тоже правда.А наши керивныкы видимо взялись копировать арестовича и успокаивать население
показати весь коментар
11.04.2023 20:08 Відповісти
+6
з Бахмуту треба виходити, там вже нема чого обороняти крім заяв Зеленського
показати весь коментар
11.04.2023 19:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
та досить вже відокремлювати вагнер від збройних сил рф!
показати весь коментар
11.04.2023 19:38 Відповісти
Саме відокремлювати треба! пригожин не належить збройних сил рф, це терорист, злочинець навіть за російським законодавством і відокремлюючи його від рф ми можемо добитися визнання росії державою-терористом та добитися вже її повної ізоляції.
показати весь коментар
11.04.2023 19:47 Відповісти
не звертайте уваги, взагалі-то ПВК використовуються саме з метою відокремлення армії і міністрів від військових злочинів "приватної ПВК", тому так, контора одна, назви - різні
показати весь коментар
11.04.2023 20:02 Відповісти
новини від гіркинда і пригожниського пітуха кацапського на Цензорі?
наступний степ - пряма трансляція з маскалотної думи?
жовтіємо...
показати весь коментар
11.04.2023 19:42 Відповісти
За даними Д.Снегірьова ГО "Справа громад" кацапи контролюють 60 відсотків Бахмута.
показати весь коментар
11.04.2023 19:53 Відповісти
Взагалі не розумію, чому ВСУ має сперечатися з цими уйобками... щось їм дов0дити ?

видавати їм квиткі до Кобзона. Мовчки.
показати весь коментар
11.04.2023 19:43 Відповісти
Щоб не сперечатись.....можна глянути на карту https://deepstatemap.live/#11/48.1805/37.7988
показати весь коментар
11.04.2023 19:45 Відповісти
пригожин біля Бахмуту вже півроку бере за щоку.
показати весь коментар
11.04.2023 19:50 Відповісти
Не стоит недооценивать врага, да они закидывают мясом и оно у них не кончится и это им приносит результат.
показати весь коментар
11.04.2023 20:24 Відповісти
з Бахмуту треба виходити, там вже нема чого обороняти крім заяв Зеленського
показати весь коментар
11.04.2023 19:50 Відповісти
Кремлівські тролі вже пів року закликають нас відходити. Чекають нас у Львові
показати весь коментар
11.04.2023 19:54 Відповісти
зато , ти троляка, тут кожний день бачиш тут перемоги((( для таких як ти і Маріуполь - це перемога(((
показати весь коментар
11.04.2023 20:20 Відповісти
Складається враження, що Зеленський хоче "Азовсталь 2" влаштувати.
показати весь коментар
11.04.2023 22:24 Відповісти
боюся що є в цьому поганий сенс, бо на фоні військової катострофи заклики до перемовин вже не будуть задаватися такою відвертою зрадою
показати весь коментар
11.04.2023 22:26 Відповісти
Пригожину так и не дошло что Бахмут это его лебединая песня,а потом его просто грохнут что бы скрыть кражи военного имущества и денег.
показати весь коментар
11.04.2023 19:53 Відповісти
Можна було б заперечувати, як би там кацапи не вешталися.
показати весь коментар
11.04.2023 19:53 Відповісти
Там вони вештаються на концерті кобзона
показати весь коментар
11.04.2023 19:55 Відповісти
Увы ,но пригожин на этот раз прав и то видео где он устанавливал прапор в администрацию города и говорил о юридическом контроле над городом тоже правда.А наши керивныкы видимо взялись копировать арестовича и успокаивать население
показати весь коментар
11.04.2023 20:08 Відповісти
навіть 99 копійок це ще не гривня! Не кажи гоп!
показати весь коментар
11.04.2023 19:55 Відповісти
Схватить зубами и крепко держать пока тебя епут в жопу ето не значит контролировать
показати весь коментар
11.04.2023 19:57 Відповісти
этот опущенец губы свои не мог контролировать...
для чого петушню питерскую тут цитировать?
показати весь коментар
11.04.2023 19:59 Відповісти
80% Бахмуту .? Якого ?? Це того Бахмуту , який петух пригожин вже брав разів декілька ? Чи це якийсь інший . ?
показати весь коментар
11.04.2023 20:00 Відповісти
Нащі сказали, що контролюють більшу частину, то це може бути і 21%, де тут правда? Звичайно я зовсім не вірю кацапам, ким би вони не були, але чим далі, тим більше переконуюся, що наші чомусь також бреханькають.
показати весь коментар
11.04.2023 20:20 Відповісти
Ресурс рожевих окулярів...
показати весь коментар
11.04.2023 20:20 Відповісти
ну так не заходи сюда нытик долбаный
показати весь коментар
11.04.2023 21:19 Відповісти
Захопили 80% Бахмута втративши 80% вагінерів.
показати весь коментар
11.04.2023 20:47 Відповісти
они и Киев за 3 дня брали а в результате взяли только за щеку!
показати весь коментар
11.04.2023 21:05 Відповісти
Такими темпами еще через год "вторая армия мира" будет радостно рапортавать о взятии под контроль улицы какого-нибудь села под Бахмутом.
показати весь коментар
12.04.2023 02:09 Відповісти