10895 відвідувачів онлайн

Частину Бахмуту росіяни перетворили на "Алеппо", - Маляр

маляр

Частину районів міста ворог перетворив на Алеппо. Росіяни використовують тактику повного знищення.

Про це заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила в ефірі телемарафону, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Радіо свобода". 

"Ворог там концентрує не лише свої регулярні війська, там перебуває приватна армія "Вагнера", яка великою мірою вже знищена збройними силами України. Ворог не полишає своєї мети – взяти Бахмут. На сьогодні там точаться запеклі бої. Там серйозна використовується артилерія і авіація з боку ворога. Частину районів міста ворог перетворив на Алеппо. Вони використовують тактику повного знищення, руйнації будівель, позицій", – розповіла вона.

Маляр наголосила, що якби не оборона міста, росіяни просувалися б вглиб території України. 

Алеппо - це місто у Сирії, яке опинилося в епіцентрі громадянської війни та зазнало колосальних руйнувань.

Топ коментарі
+8
а що вони не перетворили на алеппо?
Марік перетворили, Бахмут перетворили, Адіївку перетворили і цей список доволі довгий.
показати весь коментар
11.04.2023 20:57 Відповісти
+3
Ні не всю. Зєлєнський отримав алмази з алмазного фонду ********** від Патрушева особисто в Омані за "сойтісь посрєдіне". Тобто він продав Україну по лінії Дніпра... Як справжній жид він це зробив "для своіх дєтєй" прирікши на загибель і рабство дітей українських. Таких потрібно знищувати родинами щоб і сліду не залишалось на землі...
показати весь коментар
11.04.2023 21:23 Відповісти
+2
Ну назви в них добре виходить придумувати, всілякі ордло, ТОТ, зернова угода й бла бла бла... і порівняння всілякі *гарні* алєппо ******... ну і асфальт клали *******, 0 питаннь
показати весь коментар
11.04.2023 20:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пох --- нам би відбитися .
показати весь коментар
11.04.2023 20:54 Відповісти
місс конгеніальність знов на арені...
показати весь коментар
11.04.2023 20:54 Відповісти
показати весь коментар
11.04.2023 20:57 Відповісти
Ну назви в них добре виходить придумувати, всілякі ордло, ТОТ, зернова угода й бла бла бла... і порівняння всілякі *гарні* алєппо ******... ну і асфальт клали *******, 0 питаннь
показати весь коментар
11.04.2023 20:57 Відповісти
а що вони не перетворили на алеппо?
Марік перетворили, Бахмут перетворили, Адіївку перетворили і цей список доволі довгий.
показати весь коментар
11.04.2023 20:57 Відповісти
ну так шеф обіцяв сюрпрайзи цього тижня...
хто сказав шо то він не про алєппо?
показати весь коментар
11.04.2023 20:58 Відповісти
щось вава затих -чи не захворав?
показати весь коментар
11.04.2023 21:00 Відповісти
Це ж сруцький мир. Будуть і далі рівняти, доки нам не дадуть можливість протистояти в повній мірі )(уйлогопоті.
показати весь коментар
11.04.2023 21:02 Відповісти
Це ви, зелені тварі, всю країну перетворили на "Алеппо".
показати весь коментар
11.04.2023 21:14 Відповісти
Ні не всю. Зєлєнський отримав алмази з алмазного фонду ********** від Патрушева особисто в Омані за "сойтісь посрєдіне". Тобто він продав Україну по лінії Дніпра... Як справжній жид він це зробив "для своіх дєтєй" прирікши на загибель і рабство дітей українських. Таких потрібно знищувати родинами щоб і сліду не залишалось на землі...
показати весь коментар
11.04.2023 21:23 Відповісти
Не знаю наскільки ви патріот України, але з погляду медицини ви абсолютно хвора психічно людина. І як будь-який шизофренік, маєте свою фішку. Ну що у вас за фішечка, зрозуміло.
показати весь коментар
11.04.2023 21:38 Відповісти
А як інакше? Країна повинна знати своїх "хероів" і навіть сліпі тактильно відчувають правління "слуг" Бєні. Ви пропонуєте не помічати корумповане жидівство у владі? На якій підставі? Тому що Ви сам жид, а всі українці буцімто мають "безумовно любити жидів і пробачати їм абсолютно все бо колись фашисти вчинили Холокост"? Ну це не "аргумент". В Ізраїлі зрадників традиційно забивають камінням прямо на вулицях. Так, ми обрали жида президентом. Він виявився негідною людиною. Ми маємо визнати помилку і покарати мерзотника.
показати весь коментар
11.04.2023 21:53 Відповісти
"В Ізраїлі зрадників традиційно забивають камінням прямо на вулицях".
________________________________________________________________________________
Це сильно!!! "Традиція" понад усе.
Ваш психічний стан і зв'язок із реальним життям значно гірше, ніж я припускав. Ви бачите життя не таким, яким воно є, а таким, як вам здається. Все, вибачте, сперечатися з вами більше не буду. Це все одно, що намагатися довести міському божевільному, що він божевільний. Краще пройти стороною і вдати, що його не бачиш.
P.S.
Постарайтеся 7-го президента обрати нарештi такого, щоб не проклинали його потім. Але все ж таки статистика не за вас. Де вже було шість поганих, сьомому, хорошому, просто нема звідки взятися. Тенденція.
показати весь коментар
11.04.2023 22:11 Відповісти
З Вашою останньою тезою повністю згодний. Цей найгірший, а його оточення взагалі корупційно-токсичне... І не факт що по війні не зявиться ще паскудніший...
показати весь коментар
11.04.2023 22:19 Відповісти
Просто у граждан израиля нет такой ненависти к своим руководителям как в Украине..а те в свою очередь не предают и не продают своих солдат и своих граждан во всяком случае и не занимаются мародерством в военной сфере...хотя бы.
показати весь коментар
11.04.2023 22:08 Відповісти
В Израиле президент в дни траура навещает семьи погибших от руки врага солдат и гражданских. И не боится выслушивать претензии семьи. А они от горя иногда ой-ой какие бывают.
А разногласий, вообще-то, полно. Но это именно что разногласия, а не ненависть. Выражение "Мы все находимся в одной лодке" у нас понимают. Если пойдет ко дну, то со всеми вместе, и с согласными и с несогласными
показати весь коментар
11.04.2023 22:19 Відповісти
А у нас през-пицу жрал на выходные,взяв под личный контроль ситуацию в пятницу,когда в 2020г в серой зоне на Донбассе истек кровью так и не дождавшись помощи и эвакуации сержант Журавель(забей в интернете эту историю) еще до войны было дело в 20году. Тело забрали лишь на следующей неделе и то....сепары отдали.Представляешь такую ситуацию в Израиле?? Военный всего в 400м от своих позиций сутки ждал помощи,президент взял под личный контроль,но человек истек кровью(ранение в ногу) и умер. У нас нет одной лодки и быть не может,потому что в этой стране-уже несколько миллионов бездомных(бомжей) потерявших все,из за одного дебила,который 3 года саботировал военные программы,разминировал Чонгарский перешеек накануне войны,нигде ни х.. не делал,а ложил асфальт как не в себя,по которому кацапы и заехали... Лодка для многих людей уже на дне и им...по большому счету покуй уже на все..Когда у тебя ничего нет-тебе и защищать нечего..и лодки у тебя,нет никакой..Она утонула уже давно.
показати весь коментар
13.04.2023 13:15 Відповісти
Всю, розруха не тільки в будинках, а і душах українців.
показати весь коментар
11.04.2023 21:44 Відповісти
Якби якесь ''бее'' не розмінувало Чонгар, не заморозило фінансування озброєння то і просування такого не було б!
показати весь коментар
11.04.2023 21:16 Відповісти
а на якій українській території ,де була рашистська кровожадна зграя не "Алеппо" ,?
показати весь коментар
11.04.2023 21:27 Відповісти
А тим часом зелені схематозами український бюджет на Алепо перетворюють.
показати весь коментар
11.04.2023 21:40 Відповісти
А почему Маляр не рассказывает о работе украинской артиллерии и авиации в
Бахмуте ?

Где результаты их действий ?
показати весь коментар
11.04.2023 21:50 Відповісти
"вглиб" це куди? у Львів?



бо Бахмут там де стрілочки, оточений з трьох боків, тобто вороги ВЖЕ "просунулися вглиб території України"

а ось дорога на Бахмут, бачите знищені автівки? це життя наших бійців і хотілося б знати за що, бо "просунулися вглиб території України" таке собі пояснення
показати весь коментар
11.04.2023 21:58 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=fUXxHp9mcFY дорога на Бахмут

і в якості бонуса https://www.youtube.com/watch?v=Mf0DQPkiNY4 за Дніпро