9450 відвідувачів онлайн

Окупанти в "ЛНР" мають намір призивати на військову службу 18-річних, - ОВА

призов,росія

Російські окупанти у так званій "ЛНР" оголосили призов на військову службу 18-річних.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в телеграмі повідомляє Луганська обласна військова адміністрація.

"У так званій "лнр" уведено в дію указ стосовно забезпечення призову на військову службу громадян 1996-2005 років народження. Тобто забиратимуть тих, кому в цьому році тільки виповнюється 18 років", - йдеться в повідомленні.
Як зазначається, у ті громади, де військові комісаріати відсутні, для забезпечення планової роботи "призовних комісій" буде організовано доставку членів комісій.

Топ коментарі
+27
показати весь коментар
16.04.2023 12:21 Відповісти
+20
Така лугандонська доля.
показати весь коментар
16.04.2023 12:23 Відповісти
+20
Там своїми вже і не пахне!
показати весь коментар
16.04.2023 12:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
16.04.2023 12:21 Відповісти
воістину салом !

на пьяти кацапам
показати весь коментар
16.04.2023 12:27 Відповісти
Не треба сало паплюжити, щоб прискорити біг, треба п'яти мокшам *************)
показати весь коментар
16.04.2023 13:15 Відповісти
Така лугандонська доля.
показати весь коментар
16.04.2023 12:23 Відповісти
проблему фізичного існування цих уродів кацапи вирішать без нас
показати весь коментар
16.04.2023 12:29 Відповісти
...треба починати з 16 років!! Перевиховувати не вдасться...а мати ярмо на шії України нема сенсу. Чим більше утилізуємо зараз...тим менше клопоту з гидотою буде і нам і нашим дітям!
показати весь коментар
16.04.2023 13:26 Відповісти
утілизовано повністю. Ура Ура Ура!
показати весь коментар
16.04.2023 13:56 Відповісти
За що боролися на те і напоролися
показати весь коментар
16.04.2023 12:27 Відповісти
Ну, так правильно, подросли сепары, пора.
показати весь коментар
16.04.2023 12:27 Відповісти
от "янукович-наш президент" и "путен, введи войска" до отправки своего сына на мясо "за *****" - один шаг
показати весь коментар
16.04.2023 12:28 Відповісти
1000%%
показати весь коментар
16.04.2023 13:15 Відповісти
Думаю что скоро и 16-ти летних погонят. Рашисты на окупированных территориях создадут человеческие фермы по выращиванию мяса для войны. Поетому так важно освободить всю нашу землю. Иначе будем воевать всю жизнь со своими же.
показати весь коментар
16.04.2023 12:30 Відповісти
Там своїми вже і не пахне!
показати весь коментар
16.04.2023 12:34 Відповісти
Скажу больше, там никогда и не пахло, еще в совдеповские времена, я там практику проходил (бандеровский политех) в Славянске на ГРЭС - вата на вате и ватой погоняла.
показати весь коментар
16.04.2023 13:31 Відповісти
Заходить сюди іноді така собі Лєнка-дамбасянка, яка доводить мені що в Слов"янську вати не було, а сама здриснула в Макаронію.
показати весь коментар
16.04.2023 14:00 Відповісти
Да-да-да, там были одни "проукраинские" жители, которые ни одного слова не понимали по-украински, кроме слова "шо" ( слово "що" тоже не понимали).
показати весь коментар
16.04.2023 14:23 Відповісти
русня вивозить українських дітей шоб через 20 років погнати це м'ясо знову! Це ніколи не скінчиться якщо русня буде існувати!
показати весь коментар
16.04.2023 13:58 Відповісти
Теперь, когда на убой отправили всех, от мальков до стариков, думаю, что процент желающих присоединиться к россии в ЛНР/ДНР сильно снизился.
Они то думали, что в россию вступают россиянами, а оказалось что их берут простым мясом.
Уже бы и с удовольствием вернулись обратно в Украину, но сами они, уголовники, забыли главное уголовное правило - "Вход рубль, выход два"
показати весь коментар
16.04.2023 12:30 Відповісти
Дамбаситы ни тогда, ни сейчас не думают. Живут на инстинктах. А их всего три: жевательный, посрательный и ****...ный. Такова популяция недосовков, живущих на Дамбасе.
показати весь коментар
16.04.2023 12:39 Відповісти
Анекдот чёто вспомнился.
- В связи с большой популярностью у населения россии модели "Фольксваген-Пассат", фирма для дорогих россиян выпустила целую линейку моделей "Фольксваген":
- Пассат
- Пассрат
- Пажжрат
- Пасспат
и, особо, внедорожник
- ********
показати весь коментар
16.04.2023 12:51 Відповісти
Надо бы к этой линейке фольксов добавить "Пасадлесполосадзакопат" и спортивную модель "Пассадпочастямразлетад".
показати весь коментар
16.04.2023 12:58 Відповісти
18-річні - кадирівська втіха.
показати весь коментар
16.04.2023 12:43 Відповісти
Ну, короче, напал на нас пррроклятый буржуин. Одна осталась надежда - луганский Мальчиш (по умолчанию Кибальчиш).
показати весь коментар
16.04.2023 12:47 Відповісти
Нам їх пожаліти, чи як? Все, що з ними відбувається вони цілком заслужили, отже, нехай насолоджуються.
показати весь коментар
16.04.2023 13:01 Відповісти
https://youtu.be/Fg77LGmbVYo?t=65
https://youtu.be/Fg77LGmbVYo?t=65
показати весь коментар
16.04.2023 13:02 Відповісти
По заявкам трудавых каликтивав шахтерскава бамбаса испалняет Юрка Антонав.
показати весь коментар
16.04.2023 13:37 Відповісти
Советского и российского композитора, поэта и певца Юрия Антонова внесли на скандально известный сайт «Миротворец»

«Незаконное пересечение государственной границы Украины. Отрицание российской агрессии, популяризация оккупационного режима на территории… Крыма».

показати весь коментар
16.04.2023 17:57 Відповісти
Це добре. Менше роботи буде по реінтеграції.
показати весь коментар
16.04.2023 13:07 Відповісти
Та вже б з садочка почали, там вже теж оброблені мізки.
показати весь коментар
16.04.2023 13:10 Відповісти
Був Донбас -- та весь виишов -- не буде вже кому під Радою касками бити .
показати весь коментар
16.04.2023 13:33 Відповісти
Нехай дякують батькам за так званий референдум 2014 року.
показати весь коментар
16.04.2023 13:38 Відповісти
Лугандони це добровільне "м'ясо путіна", не жаль зовсім. Самі знищили себе зв'язавшись із маніяком
показати весь коментар
16.04.2023 13:54 Відповісти
У своїх останніх зомбошоу соловей теж пропонує усіх строчників з кацапстану на війну відправляти. Типу відвоює-чоловіком стане. Правда свого синулю-ахтунга не дуже спішить до війська відправляти, ну то таке. А от що скажуть батьки тих 18-річних (які навіть повністю дорослими не встигли стати), яких у мішках та цинках додому повезуть ? Невже і далі будуть "ми за путєна, проти бандер" ?
показати весь коментар
16.04.2023 14:37 Відповісти
Можу тільки подякувати керівництву линири. Але потрібно кардинальніше, після 8 класу років з 15. Бо ці діти нам не потрібні від слова зовсім. Після визволення цих вовченят неможливо буде перевиховати. Їх дом турма. То хай ліпше зараз поздихають. Але остануться самки. Треба вже думати що робити з ними.
показати весь коментар
16.04.2023 14:50 Відповісти