10850 відвідувачів онлайн
2 978 17

Польща почала будувати електронний бар’єр на кордоні з Росією

кордон ,російсько-польський

Про це розповів міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінський, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на RMF 24.

"Розпочато будівництво електронного бар'єра на польсько-російському кордоні. Роботи будуть завершені восени цього року. Ми матимемо повний моніторинг того, що відбувається на кордоні з Росією", – повідомив Камінський.

Систему камер і датчиків руху встановлять на 199 кілометрів кордону. Її радіус дії охоплюватиме весь сухопутний кордон з Росією, за винятком ділянки Віслинської коси, де вже кілька років кордон охороняється радіоелектронними засобами.

Камінський зазначив, що бар'єр на кордоні з Росією буде "неймовірно сучасним" – таким, як і на кордоні з Білоруссю.

"Наш східний кордон, я переконаний, буде чудово підготовлений до будь-яких протиправних дій, які пов'язані з кризовими ситуаціями з нашими східними сусідами. Я переконаний, що це буде найкраще захищений кордон в Європейському Союзі", - сказав він.

Зазначається, що ділянка захисного бар'єра буде розділена на 12 функціональних секцій. На ній встановлять близько 2 тисяч стовпів для відеоспостереження, 3 тисячі відеокамер і 700 км силових, передавальних і сигнальних кабелів.

На будівництво бар'єра передбачили понад 83 млн доларів, у тому числі понад 9 млн доларів - на зміцнення рельєфу на окремих ділянках кордону.

Топ коментарі
+8
Скільки раз тобі казать: "Не лізь із своїми "дурнорозмишлізмами" на форум! І не давай лишнього приводу впевниться у своїй дурості!"?!!!
"Сєнін паркан" (якби був побудований у повному обсязі) був-би ненабагато гіршим від польського Бо ******* армію навіть "лінія Мажіно" не спинила-б Ці захисні лінії будуються проти нелегалів - а не проти армій! Чи тобі просто "висраться" захотілося?
показати весь коментар
18.04.2023 14:31 Відповісти
+5
Ще один невіглас. Забор будувався для відеоспостереження за кордоном..
показати весь коментар
18.04.2023 14:36 Відповісти
+5
А який тоді "сенс" польського? Тобі ближче - поїдь і скажи польським парламентарям що вони дурні - бо витратили дарма гроші на будівництво паркану на кордоні з "бульбонутими"
показати весь коментар
18.04.2023 15:10 Відповісти

Завантаження...