11265 відвідувачів онлайн

В окупованому Маріуполі російські загарбники почали красти граніт, - Андрющенко

маріуполь,граніт

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, інформує Цензор.НЕТ.

"Не зерном та соняшником. Окупанти почали красти наш граніт. Відновлено роботи в кар’єрах с. Карань, Кальчик, Асланово окупанти вже провели шість підривів породи. Викрадений граніт їде як на Росію, так і в Кримський напрям. Всі балачки про "використання будсміття для доріг" залишились балачками", - йдеться в повідомленні. 

Андрющенко повідомив, що викрадений український граніт йде на облаштування російських доріг.

"Ось для чого Пушилін в Беломосковію їздив, по Белази, до речі… Країна мародер", - додав радник мера. 

Завантаження...