5319 відвідувачів онлайн
6 438 35

На лівобережжі Херсонщини окупанти готуються до потужної оборони, - ОК "Південь"

лівобережжя,херсонщини

Російські військові намагаються прикриватися місцевим населенням лівого берега Херсонщини, щоб зробити собі "живий щит" на нових рубежах оборони.

Про це в ефірі телемарафону заявила керівниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Суспільне".

"Маневри армії РФ відбуваються постійно. Вони намагаються відтягнути більш потужні та підготовлені сили якомога далі. Це класика, яку ми спостерігали й на правому березі. Тактика їх дій досить циклічна, вона повторюється. Як правило передній край вони поповнюють тим, кого не шкода, а елітні підрозділи, які готові тримати оборону, вони відтягують трохи далі. Логіка їх нам зрозуміла. Ми знаємо, як готувати нам свої дії", - зазначила Гуменюк.

За її словами, особовий склад ворога на лівому березі не дуже якісний. Здебільшого — це нещодавно мобілізовані, яких влаштовують в підрозділи на передній край. Їх маневри говорять про потужні оборонні позиції.

Очільниця пресцентру додала, що Сили оборони ведуть дуже складну роботу, адже лінія фронту проходить широкою річкою.

"Умови військової операції вимагають, дійсно, інформаційної тиші до тих пір поки це не буде достатньо безпечно для наших військових. Тому треба набратися терпіння. Всі чекають добрих новин і вони їх обов‘язково дочекаються, але ці новини мають бути добрими для якомога більшої кількості наших військових", - зазначала Гуменюк.

 

Топ коментарі
+5
А наші поци асфальти будували, і Чонгари розміновували!
показати весь коментар
23.04.2023 09:28 Відповісти
+4
показати весь коментар
23.04.2023 09:44 Відповісти
+4
вОнюшкi, збирайте манатки. додому, на сранi-рязанi !

показати весь коментар
23.04.2023 09:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Похоже, что для начала кацапов на левом берегу выжгут с правого берега как тараканов.
И погода для этого не помеха.
показати весь коментар
23.04.2023 09:20 Відповісти
ти Чингиз-ханом працювати не пробував ?
стратєх !
показати весь коментар
23.04.2023 11:02 Відповісти
Я так понял, что место Чингиз-Хаима уже занято тобой?
показати весь коментар
23.04.2023 12:49 Відповісти
К мощной обороне ОБЯЗАНЫ БЫЛИ ГОТОВИТЬСЯ ВЕРХОВНЫЙ ГЛАВНОКОМАНДУЮЩИЙ и его подручные баканов, Наумов , Резников , Стефанчук ( распустил раду ), не призывать - не смотрите вверх , сидите дома и не скупайте гречку

показати весь коментар
23.04.2023 11:15 Відповісти
Они готовились сдать, а не освобождать.
показати весь коментар
23.04.2023 12:50 Відповісти
на цьому напрямку не буде головного удару - ні, кацапню як ******* так і будуть....
показати весь коментар
23.04.2023 09:24 Відповісти
удар буде в промежность ...
показати весь коментар
23.04.2023 09:26 Відповісти
не пали контору, ты почти угадал..........)))))
показати весь коментар
23.04.2023 12:52 Відповісти
Важливо щоб супутник Притули не порушив "інформаційну тишу"
показати весь коментар
23.04.2023 09:27 Відповісти
А наші поци асфальти будували, і Чонгари розміновували!
показати весь коментар
23.04.2023 09:28 Відповісти
Ну не може бути оборона потужною, якесь слово дивне, втикають його в усі значення.
показати весь коментар
23.04.2023 09:36 Відповісти
Зайдуть сзаду, щоб Дніпро не заважало і вжарять.
показати весь коментар
23.04.2023 09:39 Відповісти
показати весь коментар
23.04.2023 09:44 Відповісти
А не було б у цапів імперських амбіцій, то лапті були б світовим брендом. Дуже екологічне взуття. Корисне для здоров'я. Дебіли, бл...
показати весь коментар
23.04.2023 10:11 Відповісти
лише на перiод спеки. тобто на мiсяця два з року.
показати весь коментар
23.04.2023 10:26 Відповісти
Зараз про це пізно казати, як про куму, що колись дівкою була. Рухаємось. Рух - життя
показати весь коментар
23.04.2023 10:37 Відповісти
Бяда...

показати весь коментар
23.04.2023 10:43 Відповісти
вОнюшкi, збирайте манатки. додому, на сранi-рязанi !

показати весь коментар
23.04.2023 09:57 Відповісти
фу *** , пидарок какой-то.
показати весь коментар
23.04.2023 12:53 Відповісти
Клали Абрамси з Леопардами свої п'ятидюймові стволи на ту підготовку 😆
показати весь коментар
23.04.2023 10:17 Відповісти
По моему,наступление через Днепр,не очень удачное решение.Логистически доставка боеприпасов,техники через реку опасна через обстрелы кацапов.Мы наступим на те же грабли,что и кацапы.У них сейчас за спиной выстроенные укрепрайоны,а наши в чистом поле.И на наших будут давить с трёх сторон.Так что это скорее разведка боем.Если и наступать,то от Запорожья.Это только моё мнение.
показати весь коментар
23.04.2023 10:20 Відповісти
Є ще Кінбурська коса так що форсувати Дніпро для наступу на Олешки зовсім не обов'язково.
показати весь коментар
23.04.2023 10:27 Відповісти
хз
показати весь коментар
23.04.2023 10:40 Відповісти
При обороні гине значно менше, ніж при наступі. А лапті до оборони підготувались.

Най Бог береже кожного нашого захисника! Слава ЗСУ !!!
показати весь коментар
23.04.2023 10:27 Відповісти
depends
показати весь коментар
23.04.2023 10:31 Відповісти
не факт , если судить по опыту войн до вьетнамской войны то да , технологии вывели военные действия на другой уровень , есть конечно ньюансы - городские бои , но и тут вопрос потерь решаем , контрнаступ будет ооооочень отличатся от того , чего от нас ждут парашники , ........они просто ****** , скажу больше , многие из наших ****** не меньше .
показати весь коментар
23.04.2023 12:59 Відповісти
И в чём же невероятное превосходство в технологиях заключается?
показати весь коментар
23.04.2023 13:02 Відповісти
тонко працюють. Поки наші хлопці гинуть за нікому не потрібний сраний бамбас, мокші закріплюються на півдні. Не дарма ж Чонгар розмінували!
показати весь коментар
23.04.2023 10:39 Відповісти
Правильно, пока запад сопли жевал, оружие в час по чайной ложке давал, те готовятся....все верно....
показати весь коментар
23.04.2023 11:26 Відповісти
Тактика у оккупантов ссыклична.
показати весь коментар
23.04.2023 12:29 Відповісти
Но эти ссыкуны захватили четверть Украины.
показати весь коментар
23.04.2023 13:07 Відповісти
Вони її не захватили, а вкрали. Незахищену та неозброєну частину України.
показати весь коментар
23.04.2023 13:47 Відповісти
Всі кацапи здохнуть , які захопили наші територіі 100% 😠
показати весь коментар
23.04.2023 13:33 Відповісти
А хто не здохне, той здристне втратив лапті.
показати весь коментар
23.04.2023 13:45 Відповісти
Глибокоешелонована оборона,типу в ПМВ і частково ДМВ,в ******** боях вже не актуальна за наявності Високоточної зброі,БПЛА..Все вирішує краща технічна оснащеність армії і ЗСУ в цьому попереду