Окупантам катастрофічно бракує медичного персоналу на полі бою, - Генштаб

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на зведення Генерального штабу ЗСУ.
"Окупантам катастрофічно не вистачає медичного персоналу на полі бою. З метою поповнення некомплекту військових лікарів, місцевих працівників медичних закладів Бердянська, які отримали паспорти громадян російської федерації, почали змушувати до постановки на військовий облік ворога. У випадку відмови - погрожують їм втратою робочих місць", - йдеться в повідомленні.
Топ коментарі
+4 Володимир Магура #550917
показати весь коментар
24.04.2023 07:51 Відповісти Посилання +2 5 копійок
показати весь коментар
24.04.2023 07:20 Відповісти Посилання +2 Gary Grant
показати весь коментар
24.04.2023 07:44 Відповісти Посилання