11182 відвідувача онлайн

Окупантам катастрофічно бракує медичного персоналу на полі бою, - Генштаб

рф,орки,окупанти,рашисти

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на зведення Генерального штабу ЗСУ.

"Окупантам катастрофічно не вистачає медичного персоналу на полі бою. З метою поповнення некомплекту військових лікарів, місцевих працівників медичних закладів Бердянська, які отримали паспорти громадян російської федерації, почали змушувати до постановки на військовий облік ворога. У випадку відмови - погрожують їм втратою робочих місць", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+4
Не розумію, нахєра Генеральному Штабу ЗСУ журитися проблемами рашистського воїнства... Для чого розповсюджувати цю бюайду? Агов?
показати весь коментар
24.04.2023 07:51 Відповісти
+2
Нафіга? Всеодно подихать.
показати весь коментар
24.04.2023 07:20 Відповісти
+2
Кацапам медики не потрібні. Краще слюсарі. Там ногу відрізати,тому руку відрубати.
показати весь коментар
24.04.2023 07:44 Відповісти

Завантаження...