6192 відвідувача онлайн
4 476 16

Україні не потрібен дозвіл Росії, щоб вступити до НАТО, - МЗС

мзс

Українське членство лише посилить Альянс, унеможливить повторення російської агресії в Європі в майбутньому. Немає ніяких об’єктивних причин, які перешкоджали би вступу України в НАТО.

Про це йдеться в дописі речника МЗС Олега Ніколенка, передає Цензор.НЕТ. 

Цим постом він відреагував на заяву віцеспікерки парламенту Угорщини про те, що для вступу України до НАТО потрібен дозвіл Росії. 

"Ми не потребуємо дозволу Росії, аби стати членом Альянсу. Водночас небезпечно, коли окремі угорські політики намагаються ставити безпеку євроатлантичного простору в залежність від забаганок Москви", - написав Ніколенко. 

Він додав, що Україна має суверенне право вільно обирати засоби безпеки. Це право неоднаразово підтверджувалося на рівні всіх держав-членів НАТО, зокрема і Угорщини.

Топ коментарі
+8
А по-моєму, це вже перебір - реагувати на маячню якоїсь конченої дурепи з красномовним прізвищем дуро!
показати весь коментар
24.04.2023 18:00 Відповісти
+5
А им всем и так удобно,ВСУ решает все задачи НАТО а оно вроде бы и не причем а так бы пришлось и им поучаствовать в разгроме орков.
показати весь коментар
24.04.2023 17:56 Відповісти
+3
показати весь коментар
24.04.2023 18:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А им всем и так удобно,ВСУ решает все задачи НАТО а оно вроде бы и не причем а так бы пришлось и им поучаствовать в разгроме орков.
показати весь коментар
24.04.2023 17:56 Відповісти
А по-моєму, це вже перебір - реагувати на маячню якоїсь конченої дурепи з красномовним прізвищем дуро!
показати весь коментар
24.04.2023 18:00 Відповісти
показати весь коментар
24.04.2023 18:04 Відповісти
П'ять https://www.bsmu.edu.ua/blog/6558-p-yat-zakoniv-durosti/ законів дурості .
показати весь коментар
24.04.2023 18:06 Відповісти
А мадяры просили разрешения у наРФии, когда вступали в НАТО?
Они реально смешные.
показати весь коментар
24.04.2023 18:16 Відповісти
***** їх туди примусив вступити, щоб розвалювати потім з середини, відпрацьовуючи рубліки.
показати весь коментар
24.04.2023 18:34 Відповісти
А та мад'ярська **** питала дозвіл в України щоб дз'явкнути на Україну???
показати весь коментар
24.04.2023 18:18 Відповісти
Треба це ********* сміття вимести з ЄС та НАТО
показати весь коментар
24.04.2023 18:22 Відповісти
Венгры понимают, что такими действиями они ни разу не способствуют продвижению своих интересов в Украине? Считаю, что после войны нам нужно поставить Венгрии ультиматум - или она перестает мешать нам вступать в ЕС и НАТО, или мы придумаем, как формально не нарушая законодательства ЕС, усложнить жизнь венгроговорящим меньшинствам в Украине. После стольких лет подыгрывания Венгрии русским нацистам, в ЕС нас поймут.
показати весь коментар
24.04.2023 18:27 Відповісти
Я думаю, что Орбану и иже с ними так же глубоко положить на венгерское меньшинство, как ***** на русское. Это просто отмазка.
показати весь коментар
25.04.2023 07:30 Відповісти
100% . !!! Не вистачало ще питати дозволу у якоїсь сраної русні . !!
показати весь коментар
24.04.2023 18:52 Відповісти
Я думаю чого мадяри так часто їздять до маскви, то вони за дозволами ...