Україні не потрібен дозвіл Росії, щоб вступити до НАТО, - МЗС

Про це йдеться в дописі речника МЗС Олега Ніколенка, передає Цензор.НЕТ.
Цим постом він відреагував на заяву віцеспікерки парламенту Угорщини про те, що для вступу України до НАТО потрібен дозвіл Росії.
"Ми не потребуємо дозволу Росії, аби стати членом Альянсу. Водночас небезпечно, коли окремі угорські політики намагаються ставити безпеку євроатлантичного простору в залежність від забаганок Москви", - написав Ніколенко.
Він додав, що Україна має суверенне право вільно обирати засоби безпеки. Це право неоднаразово підтверджувалося на рівні всіх держав-членів НАТО, зокрема і Угорщини.
Топ коментарі
+8 Oleksandr Pohribnyi #550970
показати весь коментар
24.04.2023 18:00 Відповісти Посилання +5 govtva
показати весь коментар
24.04.2023 17:56 Відповісти Посилання +3 Алекс Скела
показати весь коментар
24.04.2023 18:04 Відповісти Посилання