10298 відвідувачів онлайн

Росіяни у Бахмуті використовують смартфони із спеціальним застосунком, де є координати українських позицій, – Сирський

бахмут

Командири російських штурмових груп у Бахмуті використовують смартфони зі спеціальним програмним забезпеченням "Alpine Quest GPS".

Про це в інтерв'ю Інтерфакс-Україна розповів генерал-полковник Олександр Сирський, інформує Цензор.НЕТ.

"Командири штурмових груп використовують смартфони зі спеціальним програмним забезпеченням AlpineQuest GPS, в якому нанесені координати позицій наших вогневих засобів, об'єкти атаки, маршрути висування до них, а також завдання сусідніх підрозділів", - сказав Сирський.

За його словами, у кожній російській бригаді на основі мотострілецьких рот, посилених танками, вогнеметними, мінометними та протитанковими підрозділами, сформовано окремі штурмові загони "Шторм", призначені для відновлення втрачених позицій.

"Для створення сприятливих умов для ведення штурмових дій противник активно застосовує танкові та артилерійські підрозділи (у тому числі із закритих вогневих позицій), завдає потужного вогневого ураження нашим військам, руйнує позиції, після чого переходять в атаку штурмові підрозділи. Під час штурмових дій обов'язково застосовується БПЛА, завдяки чому противник здійснює коригування вогню артилерії, а командир групи має можливість ефективно керувати підлеглим особовим складом", - сказав Сирський.

У міських умовах, зазначив він, противник застосовує тривалі артилерійські обстріли для вогневого впливу на об'єкт атаки. "Безпосередньо об'єкт атаки штурмує група чисельністю до 10 осіб зі стрілецькою зброєю. Бойова техніка застосовується вкрай рідко. Зазвичай проводить наступ у три-чотири "хвилі". Втрати штурмової групи оперативно поповнюються евакуаційною групою з розподільчих пунктів", - сказав генерал.

Топ коментарі
+9
Ростуть кацапи. А колись лєнка зеленська позиції здавала
показати весь коментар
25.04.2023 14:09 Відповісти
+8
Прочитал 2 раза. Никуя не понял. К чему это сообщение от командующего сухопутными войсками Украины?
Об этой "гениальной" тактике россиян Бутусов писал несколько месяцев назад (разве что приложуху из плей маркета не упоминал). И что? Сырский не понимает как противодействовать штурмовой группе из 10 россиян? Описание этой "гениальной" тактике россиян, с т.з. Сырского, оправдывает наше отступление (пока, слава богу, не везде)?
показати весь коментар
25.04.2023 14:23 Відповісти
+5
Він вихваляється, чи то скаржиться...
показати весь коментар
25.04.2023 14:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
не зрозумів як так
показати весь коментар
25.04.2023 14:03 Відповісти
та це той ще хенерал-квартирмейстер ))
він понараасказує ))
у нас таких років на 100 припасено.
показати весь коментар
25.04.2023 14:10 Відповісти
війна, дорогой
показати весь коментар
25.04.2023 14:18 Відповісти
звідки знаешь? взяли у полон? чи федоров наплів?
показати весь коментар
25.04.2023 14:04 Відповісти
А Франция нам карты Параши предоставить отказалась.
показати весь коментар
25.04.2023 14:08 Відповісти
Ростуть кацапи. А колись лєнка зеленська позиції здавала
показати весь коментар
25.04.2023 14:09 Відповісти
AlpineQuest GPS - полезное приложение для людей предпочитающих проводить своё время в виде пешего туризма всех категорий сложности, игр с позиционированием на местности и всех прочих случаях когда человеку необходимо карта, компас, а так же точное представление о том где он и куда направляется. AlpineQuest станет для них универсальным многофункциональным решением поставленных перед ними задач. Построение маршрутов от точки к точке, автономный режим, поддержка различных видов карт, сохранение статистики и многое другое делает эту программу действительно очень нужной.
показати весь коментар
25.04.2023 14:10 Відповісти
Карта двухверстовка представляет собой военно - топографическую карту в масштабе 2 версты в одном дюйме.

http://freemap.com.ua › karty-trexv...

Старые карты Украины, карты трехверстовки, карты генштаба, польские карты, австрийские карты, спутниковые снимки гугла с привязкой, скачать карты бесплатно, ...
показати весь коментар
25.04.2023 15:04 Відповісти
Значить іх треба так накрити щоб ім перехотілося ити в атаку -- снарядів маловато .
показати весь коментар
25.04.2023 14:14 Відповісти
А "міністєрство рєзнікоффа" не може його засекретити так як закупівлю продуктів засекретило?
показати весь коментар
25.04.2023 14:17 Відповісти
засекреть о}{yївщих роздавачів піхвісток під макефаков у дніпрі
роздають і безруким і безногим
показати весь коментар
25.04.2023 14:26 Відповісти
Прочитал 2 раза. Никуя не понял. К чему это сообщение от командующего сухопутными войсками Украины?
Об этой "гениальной" тактике россиян Бутусов писал несколько месяцев назад (разве что приложуху из плей маркета не упоминал). И что? Сырский не понимает как противодействовать штурмовой группе из 10 россиян? Описание этой "гениальной" тактике россиян, с т.з. Сырского, оправдывает наше отступление (пока, слава богу, не везде)?
показати весь коментар
25.04.2023 14:23 Відповісти
Він вихваляється, чи то скаржиться...
показати весь коментар
25.04.2023 14:31 Відповісти
Тобто, якщо я поставлю собі в смарт цей додаток то також буду знати де і в якій засідці знаходяться наші військові? А російські? А німецькі? І хто туди додає дані в рілтаймі? Що це за дурня, навіщо тоді аеророзвідка якщо в додатку є місцезнаходження кожного військового.
показати весь коментар
25.04.2023 14:38 Відповісти
..і шо?.. - в принципі, то усим відома "сенсація"..
от якби там був офіційний слід дермаківців чи татаро-гетьманцевих (яких дороговалютніслужби України сцяться взяти за сраку)... це загальнодоступна програма, в яку можна внести будь-що будь-ким..
..а от нереальна активність зручного дермакам Сирського - насторожує
показати весь коментар
25.04.2023 14:44 Відповісти
Фрази Сирського, вирвані з контексту запитань кореспондента Інтерфакс-Україна, скомпоновані у дописі ЦН, складають дещо викривлене враження, зокрема що генерал намагається виправдовуватись за щось, невідомо що.
Наприклад, що стосується використання командирами рашистських штурмових груп туристичного застосунку в смартфоні, у пам'ять якого їх штабом занесені позиції українських військ, то це була описова частина відповіді на запитання кореспондента: "Чи змінилась за останній час тактика дій російських військ на сході?".
показати весь коментар
25.04.2023 14:54 Відповісти
Сирський народився в росії і закінчив московське вище військове командне училище, чому він ще займає високу посаду в нашій армії, яка хоче в НАТО? мені не зрозуміло
показати весь коментар
25.04.2023 14:59 Відповісти
більшість населення України народилась в СРСР, нажаль
ну то й що ?

впізнали ?

показати весь коментар
25.04.2023 15:08 Відповісти
він закінчив московське вище військове командне училище, думаю, мозок там промивали досконало і роботу вели 'грунтовну', а крім того, через те,що не було люстрації адекватної в армії, СБУ, поліції, прокуратурі і судах, то й південь тепер окупований. Чому те,що для Польщі є нормальним, для нас є дуже проблематичним? Результат, маємо те,що маємо.
показати весь коментар
25.04.2023 15:14 Відповісти
рашисти просто "геніальні"....виявляється....
Але беруть Бахмут вже півроку...
показати весь коментар
25.04.2023 15:00 Відповісти
І знову видно що треба більше снарядів до арти та ракет до рсзо.
показати весь коментар
25.04.2023 15:09 Відповісти
Можливо, Сирський дає зрозуміти, що ми досконало знаємо, як тактично воюють кацапи, що використовують і на що спираються.
Сподіваюсь, ми маємо, що протиставити, як мінімум, цей застосунок і нам доступний.
Отже, можна легко прорахувати напрямок дій кацапів?..
показати весь коментар
25.04.2023 15:24 Відповісти
Приложение AlpineQuest GPS служит для отслеживания перемещения пользователя (телефона) в пространстве и показа карт с любими нанесёнными маршрутами и регионами сверху. Ничего такого специального и сверхсекретного там нет. Есть режим работы оффлайне. Наверное потому и её пользуется. Но с таким же успехом могли бы пользоватся OpenStreetMap. А координаты позиций достали с помощю безпилотников и загрузили в раньше подготовленных KMZ файлах. Мда... Похоже, кацапы научились c Google Maps работать. Любопытно, сколько на это решение из госбуджета РФ попилили?
показати весь коментар
25.04.2023 15:24 Відповісти
Видимо при помощи AlpineQuest GPS удобно для разведки привязывать обнаруженные объекты к координатам GPS и передавать их артиллерии.
показати весь коментар
25.04.2023 15:48 Відповісти
Головне що у нас з бюджету нічого не витрачається на "весільні" дрони (рєзніков), все за рахунок волонтерів або за рахунок самих же бійців.
показати весь коментар
25.04.2023 16:50 Відповісти
Скандалы

В начале 2010-х попал в поле зрения СБУ. На этот счёт писали:

Он отвечал за связь с НАТО. Но в то же время Сырский значительное время проводил за компьютером. На экране монитора у него практически никогда не закрывались российские социальные сети, особенно «Мой мир», в которых генерал вел интенсивную переписку с женщинами, в том числе, возможно, и с россиянками. В какой-то момент на него донесли, поскольку офицеров штаба это раздражало. СБУ несколько раз начинала служебную проверку в адрес Сырского по факту недостаточного обеспечения секретности, но каждый раз нарушений не находили и дела закрывали. Его виртуальные романы сочли не наносящими ущерба национальной безопасности.
показати весь коментар
25.04.2023 16:11 Відповісти
Сирський відчуває нестачу харизми, от і пнеться із всіх сил показати себе навіть там де зовсім некомпетентний. Питання до нього:
1. Чому саме цей додаток із Google Play використовують зс рф?
2. Що зроблять рядові і не тільки військові ЗСУ після того як командувач сухопутніх військ ЗСУ назвав додаток яким користується ворог?
3. Куди попадають дані геолокації користувачів цим додатком?
4. Хто потенційно може скористатись цими даними геолокації?
5. І найважливіше питання, якого хріна це було розголошувати чи не на самому високому рівні?
показати весь коментар
25.04.2023 19:52 Відповісти
А ДЕ ПОЗІЦІЯ ПУТІНА !!!??? АБО НАХЙ РОЗВІДКА !!!???
показати весь коментар
26.04.2023 01:16 Відповісти